Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Można by dodać komende !me prosze nie pisać że po śmierci widac ile dmg się zadało bo o tym wiem, ta komenda może ukazać jaki łączny dmg zadało się w danej rundzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapominiałem o edytuj :/

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoTeK

 

Kiedy ty zrozumiesz że nie jest to serwer 4FUN? 

Przestań dawać te bezsensowne propozycje i nabijać w ten sposób posty.

Brakuję tylko tego,żebyś zaproponował jakieś lasery i to już byłby chyba twoj wymarzony serwer.

Jesli lubisz serwery gdzie jest nasrane zbędnych pluginów,to czas przerzucić się na 4FUN.

Jeśli ktoś chce skiny,to po prostu je kupuje i nie potrzebne są żadne pluginy ..

Jeśli chcesz sobie poskakać na bh,to wchodzisz na Deathrun..

 

Moja propozycja:

Stworzenie tematu 'elita serwera',rozreklamowanie go na serwerze i zachęcenie

graczy do głosowania.. Myślę że w jakiś sposób urozmaiciło by to dział dd2 na forum.

Chciałbym żeby wyglądało to mniej więcej tak jak tutaj:

http://forum.cs-classic.pl/topic/34030-elita-serwera-ffa-wyniki/?hl=elita

Tylko że każdy miałby prawo uzupełnić samodzielnie tabele i na koniec (np. po tygodniu)

zliczane były by głosy i dana osoba na danym stanowisku zajmowała by przytoczone przez graczy wyróżnienie.

Napiszcie co o tym myślicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za! Świetny pomysł i miłe urozmaicenie.

 

 

 

Neta mi zlagowało i 2 razy się wysłało :/

Edytowane przez Fookuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja propozycja:

Stworzenie tematu 'elita serwera',rozreklamowanie go na serwerze i zachęcenie

graczy do głosowania.. Myślę że w jakiś sposób urozmaiciło by to dział dd2 na forum.

Chciałbym żeby wyglądało to mniej więcej tak jak tutaj:

http://forum.cs-classic.pl/topic/34030-elita-serwera-ffa-wyniki/?hl=elita

Tylko że każdy miałby prawo uzupełnić samodzielnie tabele i na koniec (np. po tygodniu)

zliczane były by głosy i dana osoba na danym stanowisku zajmowała by przytoczone przez graczy wyróżnienie.

Napiszcie co o tym myślicie :)

 

Jestem jak najbardziej za! Świetny pomysł i miłe urozmaicenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jest to słaby pomysł.

Jeżeli ktoś ma ochotę posiadać jakiś skin to go zakupuje sobie ew. zbiera broń po graczu, rozumiem że pewnie miałeś na myśli to, że nie każdy wydaje pieniądze na gry, a sam byś chciał zagrać z jakimiś skinem jednak licz się z tym Kotek, że taki plugin nawet gdyby go dodano to mógłby spowodować problemy np. gdyby coś nie działało itp. i mogłoby to jedynie utrudniać grę, a nie ją urozmaicić.

Sam pomysł fakt faktem, zły nie jest, ale uważam że Only DD2 nie jest mapą na tego typu dodatki. 

 

 

Pozdrawiam,

Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotek tylko po co? Co zmienią te rangi? Będzie jedynie tak jak mówi Kardzio, a nie każdy w końcu wie kto jest adminem, a kto nie i jest nam o wiele łatwiej złapać osobę która łamie regulamin kiedy jesteśmy po prostu "VIP'ami", a dodatkowo nie widzę potrzeby na dodawanie takich rang.

Karol specjalnie nie dodawał tego, kiedyś już takowe były i sami admini mówili, że lepiej je usunąć ze względu na to, że osoby łamiące regulamin po wejściu admina zamieniają się w "aniołka".

Dlatego jestem na nie. 

 

Pozdrawiam,

Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś takiego nigdy nie było na dd2.... Po kiego jakieś rangi na serwerze? Czemu ma to służyć? W sumie można by trochę Vip zmienić w sensie -_- ma vipa którego można zmieniać, Można też zrobisz Vip raz Super Vipa tylko nie wiem czy to dobry pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem svip nie ma sensu. Bylby za 20 lub 30 zl, mialby 120/30 hp, kevlar i helm i co? Moze darmowe bronie. To jest bez sensu :P Co do licznika jak dla mnie jest nie potrzebny. Na mm nie ma pokazanego licznika, to juz jest wyczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak menu darmowych broni do cs:go a hp można by było już usunąć tylko dać mu jakieś pierdołu, ja ten plugin o ile bym go dostał od karola to mógłbym go poprawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Vipów i 110HP Kotek ma w pewnym sensie rację. Sam się przekonałem kupując vipa, że nie zawsze wychodzi to na dobre. Na serwerze gra się znacznie lepiej dostajesz 10HP gratis, granaty i kamizelkę. Później Vip idzie zagrać MM, a tam... czegoś brakuje :) Dlatego ja teraz Vipa nie kupuję. Wydaje mi się, że Vip powinien mieć takie samo wyposażenie oraz ilość HP jak pozostali gracze. Oczywiście musi się czymś wyróżniać, nie wiem tylko jeszcze czym to można zastąpić, aby ludzi go kupowali :) Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemu :P Tu otwieram (hehe), na faceitach (hehe x2) i na mixach z dubstepem i pridem (hehe x5) . Ale tak serio, jesli ten serv mialby byc podobmy do mm to nie mialby 24 slotow, rsow i innych. Nie mialby jak na siebie zarobic. Na mm nikt ciebie nie wywala za rezerwacje slota :P Dobrze jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności