Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem pomysł dobry, ale raczej nie do końca potrzebny :D Często zdarza mi się grać na serwerze gdy brakuje osób i tylko raz zdarzyła się sytuacja że ktoś poszedł na B i to w pojedynczej rundzie. Uważam że poziom na serwerze jest wystarczająco wysoki i że każdy wie że w takim przypadku gramy na jeden bs. Poza tym w momencie kiedy na serwerze są już 3-4 osoby to zapełnia się on dość szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na pewno chcecie coś takiego?
Jeżeli tak to ile mam w końcu ustawic, mniej niż 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jednak po głębszym zastanowieniu to nie ma sensu strona t ma 30 s aby opuścić resp wiec może bez problemu dłuzej pokryć anarchie bez stania cały czas na respie  , vip zostanie poprawiony :)

Edytowane przez Crypton2309
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodałbym możliwość dla ADMINA mówienia do wszystkich. I do swojego team'u i do przeciwnego oraz możliwość pisania kolorem na czacie :)

 

Edytowane przez Araaab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem koloru na chacie ponieważ wiadomość będą łatwiej dostrzegane przez graczy i nie będzie trzeba spamować normalnym kolorem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to byłaby ciekawa opcja z tym kolorem chatu. Admini mogliby pisać np. czerwonym kolorem a gracze zielonym bądź też innym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 09:20, xKardzio napisał:

Komendy !rules !regulamin itd pokazują opis vipa

dalej nie naprawione, choć miało być już dawno

 

to dobrze, że pamiętasz. Powinieneś pamiętać, że 26 lutego miało być to naprawione

Edytowane przez xKardzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio wpadłem na pewien pomysł. Czasami jak nie ma admina na serwerze a ktoś by go potrzebował to moglibyśmy dać komende !admins lub coś w tym stylu. Komeda ta pokazywała by liste adminów, oraz link do ich steama żeby mogli dodać/napisać w razie potrzeby. Nie każdy gracz na serwerze ma kontakt z adminem a myślę, że taka opcja mogłaby się spodobać graczom. Co o tym myślicie?

Edytowane przez Kazuya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności