Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

@MapetTV płacisz wymagasz.

Do tego proponuje, nieskończony magazynek dla VIPA w drugim magazynku.

+5 hp za zwykłe zabójstwo, a +10 hp za zabójstwo w hs.

 

Faktycznie trochę przesadziłem, a więc zostańmy tylko przy propozycji DoubleJump'a.

Edytowane przez TomeK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeK. Nie to tak nie działa. Płacisz to fajnie ale nie mozesz wymagac czegos przez co upadnie sieć. Kolejne za duże ułatwienie wg mnie. Zrozum że vip nie moze być osobą nie do zabicia.

Pozdrawiam Mapecik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MapetTV zostawiaj lajka jeśli popierasz propozycje. Poza tym chyba ją źle zrozumiałeś. On chce starego Dusta, bo został wgrany nowy. Ja również wolałbym starego Dusta. Na tym nowym, mam po 20-60 fps, nie tylko ja.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście po prostu przyzwyczajeni do starego "wszystko co stare jest dobre" , dajcie po prostu szanse czemuś nowemu. Wcześniej czy później wyjdzie update i w większości    fps´y wrócą do normy. Ja bym wolał żeby nowy DUST został przez jakiś czas.

  • Zmieszany 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Luqi napisał:

Jesteście po prostu przyzwyczajeni do starego "wszystko co stare jest dobre" , dajcie po prostu szanse czemuś nowemu. Wcześniej czy później wyjdzie update i w większości    fps´y wrócą do normy. Ja bym wolał żeby nowy DUST został przez jakiś czas.

Sorki ale jeśli uważasz że fps'y wrócą to jak długo będą jeszcze wracać na nuka bo na razie to ich nie widać i chyba prędko ich nie zobaczymy  xDDD

Edytowane przez Kukson
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zawsze na serwer możecie dać dwie mapy dust2 i dust3 + głosowanie w ostatnich rundach która mapa będzie grana jako następna. Tylko czy wasz serwer to wytrzyma przy ostatnich przycięciach na starym dd2, kiedy było na mapie +/-18osób. 
Co do samej mapy:  Prawdopodobnie szybciej się przyjmie niż inferno, a dodatkowo jest dobrą odskocznią od starego DD2. Mapa jest duża, a nawet ogromna plus dużo szczegółów (przy mojej rozdzielczości nie widzę głowy przeciwnika w piachu z bs A). Problemu z fps’ami nie mam większych dropów niż 20-30fps, gdzie na starym DD2 dropy przekraczały 100klatek, ale ten problem występował tylko na waszym serwerze :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz ten nowy dust2 i o tej porze jest na serwerze 7 osób, gdzie zawsze przy starym duście był pełny serwer i było trzeba wchodzić przez konsolę...

@LAYZOOO WEŹ RÓB COŚ ŻEBY JESZCZE JUTRO TO ZMIENIĆ !!!! Proszę ja (i myślę, że większość serwera)

 

TO męcz naszego Karola :D

Edytowane przez Araaab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim pomysłem zatwierdzonym przez kilku graczy było wprowadzenie jak to @ArekP. napisał, zrobienie głosowania. Muszę jeszcze ustalić to z właścicielem sieci, ale mam nadzieję że uda się dojść do czegoś takiego :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech:

-znowu dodany został dust2 nowy i kiedy on jest większość graczy wychodzi
-na czym ma polegać losowanie tych 2 map? Czasem jest 3 razy pod rząd nowy, a czasem stary
-poprawić starego dusta (NIE MA RADARU i są na tym nieistniejącym radarze zamienione bs'y, co utrudnia rozgrywkę) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież gdy był stary dust2, to nikogo na serwerze nie było, a teraz dopiero ludzie wracają xd

Usunąłem w ogóle starego dust2, bo było narzekanie, a ja nie dostałem poprawionej mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, -_- napisał:

Przecież gdy był stary dust2, to nikogo na serwerze nie było, a teraz dopiero ludzie wracają xd

Usunąłem w ogóle starego dust2, bo było narzekanie, a ja nie dostałem poprawionej mapy

'Drogi panie właścicielu' na jakich podstawach sugerujesz że na starym dd2 nikt nie grał i że serwer był pusty bo jakoś sobie nie przypominam żeby odkąd został dodany plugin na skiny serwer był pusty ahahahahahahaahaha nie pisz takich głupot bo aż mi się ciśnienie skacze jak widzę jakie bzdury.

A odkąd został wprowadzony nowy dust2 do csgo to właśnie nie ma nikogo na serwerze aż ludzie mnie się pytają dlaczego nikt już tu nie gra :D

18 października wyszedł nowy dd2 i sam zobacz czy liczba połączeń wzrosła od tego czy spadła może nie ma dużej różnicy ale na pewno jakaś jest i nie jest pozytywna :D 

Wiec jak następnym razem będziesz chciał pisać takie głupoty to chociaż zobacz czy w ogóle  piszesz z sensem :D 

Przechwytywanie.PNG

 

@-_- 'Zwracaj się też z szacunkiem' w którym momencie mojego postu twierdzisz że nie miałem 'szacunku' do ciebie? 

Nie umiem czytać ze zrozumieniem?? napisałeś że: 'Przecież gdy był stary dust2, to nikogo na serwerze nie było' wiec napisałem że byłeś w błędzie do którego nawet 'dzieciak z gimnazjum' potrafi się przyznać :D a bekę mogę sobie cisnąc bo nie jest to zabronione.

w dniu drugim kiedy został dodany z powrotem stary dust2 nie było graczy z jednej prostej przyczyny bo nikt nie wiedział że został on wprowadzony bo skąd mieli wiedzieć jak na forum nic o tym nie pisało ani nikt na serwerze o tym graczom nie powiedział więc gdy wszedł nowy dust2 to ludzie przestali grać na drugi dzień a teraz graja znów ponieważ nadał na serwerze jest stare dd2 w jakimś stopniu.

Moim zdaniem najlepiej by było zrobić strawpola w naszym dziale i było by wszystko jasne. :) 

Pozdrawiam 

 

 

@-_- dobra bo to się śmieszne robi co ma hahahahaaha wspólnego z atakowaniem kogoś ty rozumiesz co piszesz??? 

Zrób oficjalnego strawpola i się wszystko okaże co ty na to @-_-?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

server_players.php?GSID=5518182&start=-1

Ta kreska na poziomie 2 dnia, to dzień wprowadzenia starego DUST2.

3 dzień, to piątek gdy jeszcze na serwerze był nowy dust, 2 dzień, to wprowadzenie starego dust, 1 dzień to przywrócenie nowego dust2+starego dust.

 

Ja nie mówię, że stary dust2 jest do dupy, a ten który podesłał mi Layzoo, bo serwer podupadł po dodaniu tego starego dust2, którego od niego dostałem, wiec proszę, nie wciskaj mi słów, których nie napisałem.

 

Zwracaj się też z szacunkiem, bo brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, nie zwalnia Cię z tego.

 

EDIT: Moja rozmowa z Layzoo

Cytuj

Zostawiłem na razie stare DD2 (...)

Odpowiedziano: sobota o 01:39 

Cytuj

Chyba ten old dust się nie sprawdza : /

Odpowiedziano: sobota o 15:45

Dostałem odpowiedź dopiero następnego dnia, bo podobno zabalował w sobotę

Cytuj

Jakieś bugi mi pisali że są, że nie widać minimapy i jest komunikat że można planować tylko na B a w rzeczywistości można wszędzie chyba.

Opowiedziano: wczoraj o 16:16

 

 

jak widać, cała ta rozmowa tyczy się starego dust2, czyli tego którego podał mi Layzoo, a nie starego dust2, który był oryginalnie dodany w grze. Tutaj też pisałem o tym starym Dust2, czyli o mapie którą dostałem od Layzoo.

Nie bardzo więc rozumiem Twój "atak' skierowany w moją stronę i te "hahaha", które dodałeś w poście skoro nigdzie nikogo nie atakowałem, a podałem fakty. Mogłeś co najwyżej zwrócić mi uwagę, że źle ująłem w słowach to co chciałem przekazać.

 

Nie byłem nigdzie w błędzie. Przecież mój wykres jasno wskazuje na to, że mapa dodana na serwer spowodowała spadek graczy. To mapa starego dust2, którą dostałem od Layzoo, więc gdzie byłem w błędzie?

Mówiąc o szacunku, mówię o tym dodawaniu "haha". Chyba nie do konca zapoznałeś się z regulaminem, bo regulamin ma też informację o netykiecie i nie tylko. Polecam zajrzeć.
Teraz znowu złamałeś regulamin, pisąc post pod postem, nie wspominając o tym, że w ogóle nie znasz zasad netykiety, która forum dotyczy. Nie cytuje się całego posta osoby nad Tobą, bo po co skoro zwracasz się do niej, a jej post jest nad Twoim?

Cytuj

 nie pisz takich głupot bo aż mi się ciśnienie skacze jak widzę jakie bzdury.

Nigdzie nie napisałem bzdur, to była prawda, poparta dowodem.
To Ty nei pojmujesz tego, że piszę o mapie, którą dostałem, a nie o starym dust2 który był przed aktutalizacją.

Temat uważam za zakończony.

14 minut temu, Araaab napisał:

Moim zdaniem trzeba dać i NOWEGO i STAREGO DD2, a na koniec każdej mapy, żeby było głosowanie czy ma być stary czy nowy. Tylko trzeba dać starego, który ma RADAR i mini mapę ;) 

Poza tym, to samo co Kukson napisał, słyszę od graczy Co się dzieję, że jest tak mało osób i że wolą starego dust'a :x.  #prawdajesttaka

No i czekam właśnie na link do mapy, która działa bez takich problemów, lecz wciąż takiej nie otrzymałem.

 

@Kukson dalej się nie rozumiemy. Ja nie piszę o tym, że nie chce dodać mapy, ale o tym że ta wersja, którą dostałem jest błedna, więc zamiast prosić o strawpol, podaj mi link do mapy, która działa i będzie po problemie.

Napisałeś jeszcze, że nie było graczy bo nie wiedzieli, a to nie prawda. Nie było ich, bo mapa nie działała poprawnie.

 

@Araaab może być z warsztatu, ale najlepiej jakby była z gamebanana : /

Posty zostały połączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba dać i NOWEGO i STAREGO DD2, a na koniec każdej mapy, żeby było głosowanie czy ma być stary czy nowy. Tylko trzeba dać starego, który ma RADAR i mini mapę ;) 

Poza tym, to samo co Kukson napisał, słyszę od graczy Co się dzieję, że jest tak mało osób i że wolą starego dust'a :x.  #prawdajesttaka

EDIT
CZY MAPA MA BYĆ Z WARSZTATU STEAM?

Edytowane przez Araaab
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam obowiązku wysyłać ci mapy bo miał się tym zając opiekun serwera a nie admin. 

napisałem że byłeś w błędzie pod twoim pierwszym postem gdzie nie było żadnych ss'ów z twojej strony.

A o strawpol'a proszę ponieważ chcę zobaczyć opnie graczy i chce żeby to oni zdecydowali na jakiej wersji mapy chcą grać.

 

na naszej grupie na facebooku layzo napisał ze właściciel potrzebuje paczki wiec jeśli ktoś coś ma to niech poda. Ja się w to nie mieszałem bo nie akurat czasu bo miałem zapierdol w szkole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapraszam @LAYZOOO 

Cytuj

Ja nie mam obowiązku wysyłać ci mapy bo miał się tym zając opiekun serwera a nie admin. 

 

 

Reszty nie skomentuję, bo było wyjaśnienie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=500065919&searchtext=De_dust2
MAPA DUST 2 STARY, ma radar i wszystko jest w porządku, przed chwilą sprawdziłem

Nie z gamebanana, bo tam nie mogłem znaleźć idealniej.

:guma:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wpadłem na pewien pomysł mianowicie darmowego vipa w godzinach wieczornych/nocnych (23:00+) tak jak to jest na ONLY MIRAGE z tej sieci

Myślę,że przyciągnęło by to wiekszą rzeszę ludzi w godzinach nocnych bo niestety rzadko kiedy kogoś sie spotka na serverze.

Zapraszam do dyskusji na ten temat pozdro ;]

Edytowane przez BOT SKUNIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności