Jump to content
Sign in to follow this  
malcio

Real Madryt-Fc Barcelona !

Recommended Posts

El Clasico zbliża się wielkimi krokami,najlepsze drużyny Świata zagrają przeciwko sobie,na kogo dajecie i jaki wynik obstawiacie?:)Jestem fanem Barcelony więc daje na jej wygrana,bedzie to cięzki mecz,poniewaz Real gra szybką piłke a Barcelona długo rozwija atak pozycyjny doprowadzając rywala do szału swoimi podaniami :D Więc ostatecznie daje 2:1 Dla Barcelonki :)Suarez gra więc na pewno to się ODGRYZIE na wyniku spotkania :)
VeB ! AA i Proszę do tematu podejść BEZ SPINY LUZNO,nie kłócić sie "pewnie penaldo strzeli gola z karnego" Messi karzełek z neymarem będą nurkowac" Nie lubie czegos takiego elo!

Edited by Bez Spiny Luzno

Jakie najlepsze ?! ja myślę że najlepiej będzie remis bynajmniej nie będą chwalić się i będzie spokój :)

• Like 1

Ronaldo pobił kolejny rekord :D Jest dopiero 8 kolejka, a CR7 strzelił 15 bramek. :D Przypomnę jeszcze, że CR7 na 8 meczów grał tylko 7. ^_^

#HALAMADRID!

• Like 1

Z messim się zgodzę ale z Neymarem nie jest to piłkarz który nie robi z siebie wielkiej gwiazdy :)

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines