Skocz do zawartości

Jak zwiększyć z 30-50 fps do 80-100


LuBiS`_

Rekomendowane odpowiedzi

Siema znalazłem na YouTube pewien sposób aby zwiększyć fps .

Mi to zadziałało nw jak wam ale spróbujcie lecz to tylko chyba na Kary graficzne Nivida bodajże . Ale na początku co to fps i co daje na DeathRun

Klatki na sekundę (skr. kl./s, często fps od ang. frames per second; potocznie klatkaż) – miara prędkości (płynności) wyświetlania ruchomych obrazów podająca liczbę klatek przygotowanych do wyświetlenia w ciągu jednej sekundy.

Im większe fps to tym szybciej się rozpedasz na DeathRunie .

Link :

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-uzyskac-100-fps-w-cs

Lub:

 

Mam nadzieje że wam pomogłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy mówią "im więcej masz fps, tym lepsze robisz BH". To jest nie prawda, sama tak myślałam, dopóki nie dowiedziałam się prawdy od zaawansowanych graczy. Dla przykładu Sokuł z PBHG. Przy 200-300 fps robi zaj****** BH :) Zresztą jak się zapomni wyłączyć komend i się wbija na zwykły serwer FFA, to aż nerwy pękają, bo tak powoli i "ciężko" się chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak coś ode mnie: d*Im więcej fps'ów tym lepiej się skacze? Tak, ale musisz potrafić robić dobre strefy oraz przynajmniej dobrze orientować się czy doskoczymy.*Najlepsza ilość fps'ów?-Najlepsza ilość fps'ów na ffa jest stałe "99 fps'ów", przy mniejszych ilościach fps'ów rozrzut staję się większy co bardzo przeszkadza w grze.-Najlepsza ilość fps'ów na deathrun jest przynajmniej "200/300 (333) fps'ów" gra wtedy jest bardzo płynna ale też wystarczająco szybko dojdziemy do końca mapy.Co do poradnika, jest to stary sposób ale przydatny.Zawsze coś czego nie ma na forum może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności