Skocz do zawartości

Rekrutacja na admina TeamSpeak 3


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Wzór: 

Imię:
Wiek:
Kontakt:
Twój nick na TS3:
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:
Ile czasu spędzasz na TS3:
Czy posiadasz admina na innym TS3?:
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):

 

Wymagania:

  1. Ukończone 17 lat
  2. Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3
  3. Zachowanie kultury na TeamSpeak 3
  4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  5. Posiadanie mikrofonu

 

Oczekujemy

  1. Aktywności na serwerze
  2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin
  3. Kultury osobistej
  4. Znajomość regulaminu serwera jak i forum

 

Oferujemy

  1. Dostęp do ukrytego działu dla adminów
  2. Nową rangę
  3. Przyjemną atmosferę wśród adminów
  4. Pomoc w razie jakiegokolwiek problemu (w miarę możliwości)

 

Wiedz, że

  1. Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie
  2. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się
  3. Najważniejsze i końcowe zdanie ma opiekun serwera
  4. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna
  5. Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony
  6. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje zablokowaniem podania
  7. Jeżeli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a ty zostaniesz nagrodzony warnem
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zmienił(a) tytuł na [ZAMKNIĘTA] Wzór podania na admina TeamSpeak 3
  • -_- odblokował(a) ten temat

Imię: Arek

Wiek: 17

Kontakt: Steam/Forum

Twój nick na TS3: SnuFFy

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Często przebywam na waszym tsie, wydaje mi się iż nie sprawiałem problemów i sumiennie wypełniałbym swoją role. Często widzę adminów tego tsa siedzących i po prostu zmutowanych lub siedzących na innym teamspeaku żeby nabijać godziny dlatego chciałbym zostać tym aktywniejszym dla ludzi adminem.

Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy od dnia i jego pory. Myślę, że z 2 godziny.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nie posiadałem na tsie rangi wyższej niż moderator.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Imię:Sebastian
Wiek:20
Kontakt: Steam 
Twój nick na TS3: Złodziej_Marzeń
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Z powodu braku adminów oraz przyda wam się pomocna dłoń po za tym miałem już admina na ts3 i nie było ze mną problemów 
Ile czasu spędzasz na TS3: 6/7h
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):9
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Duże bo miałem już nie raz admina
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię:Mateusz        
Wiek: 20 lat
Kontakt: steam / tel / fb 
Twój nick na TS3: Rooter 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ wiem że przydał by się wam Administrator , a ja mógłbym wam pomóc w ogarnianiu ts , i lubię się tym zajmować 
Ile czasu spędzasz na TS3:7/9 godzin
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie    
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 10/10 ponieważ miałem własnego ts i  byłem na kilku współwłaścicielem    
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Zajmowałem się tworzeniem ts jak i ich pilnowaniem ,i wgl  znam się trochę na ts w permisjach najbardziej i nie tylko 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię: Mateusz

Wiek: 15

Kontakt: Steam

Twój nick na TS3: тoυdι

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Niedawno zacząłem przebywać na waszym TeamSpeaku i zobaczyłem że jest rekrutacja na admina

Ile czasu spędzasz na TS3: W weekendy spędzam sporo czasu a w tygodniu od godziny 16 do 22-24

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Tak ale to jest serwer dla znajomych

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Dawanie rang, robienie kanałów i inne związane z Ts3

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Edytowane przez Tołdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wzór: 

Imię: Maciej
Wiek: 19 lat
Kontakt: Steam, facebook, gadu-gadu, prywatny nr. telefonu .
Twój nick na TS3: archie97
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ często u was przesiaduje , mam też sporo czasu oby podać pomocną dłoń w stronę graczy. Jestem osobą która bardzo lubi pomagać innym i mięć po prostu z tego czystą osobistą satysfakcję ;)
Ile czasu spędzasz na TS3: Od 2 do 5 h, w zależności od dnia..
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Tak , byłem 11 miesięcy adminem na jednej z większych sieci teamspeak. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Owszem 
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Imię: Szymon Fiszka Borzyszkowski
 Wiek: 18 lat
 Kontakt: [email protected], TS3 oraz fb ( imie podane wyrzej a na tapecie mam czarne róże)
Twój nick na TS3: m_MRVertez
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Poprostu szukam ts na którym mógłbym przydac sie jako adm
Ile czasu spędzasz na TS3: To zależy od moich godzin pracy. Głównie jestem aktywny w godziny nocne chyba ze w dany dzien mam wolne wtedy jestem cały dzien
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Jeśli chodzi o samo bycie adm na serwerze to smiałe i skromne 10/10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Około półtora roczne doświadczenie jako adm serwerów ts3. Byłem adm na wielu różnych serwerach ts
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na ten moment nie jestem zainteresowany żadną z powyższych osób. Dziękuję za zainteresowanie się rekrutacją

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Imię: Jakub

Wiek: 18

Kontakt: Steam,Facebook,Instagram,SnapChat,Numer tel.

Twój nick na TS3: Zakevil

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ mam wielką wiedzę na temat TS3.Chciałbym pomóc,zaangażować się w sprawy tego Ts'a.Będę pomagał i troszczył się o użytkowników serwera.

Ile czasu spędzasz na TS3:Od 18h do 25h.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Tak owszem jestem Administratorem na dosyć znanym serwerze tylko,nie chcę tego serwera reklamować ale jeśli będzie to potrzebne aby udokumentowaniu tego pytania.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8,5/10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Dawanie rang, robienie kanałów tworzenie rang usuwanie rang nadawanie rang usuwanie rang itd..Inne związane z TS3.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Edytowane przez Zakevil
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kacper

Wiek: 18

Kontakt: Facebook Snapchat Instagram Kontakt Telefoniczny

Twój nick na TS3: AsaToZiomal

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ znam się dobrze na obsłudze Team Speak 3 i jestem zainteresowany zostaniem Administratorem serwera.

Ile czasu spędzasz na TS3: Od 6 do 15h

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Oczywiście że jestem Administratorem na znamy serwerze mógłbym podać IP jeśli to będzie potrzebne.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7,5/10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Dawanie Rang Tworzenie Kanałów Usuwanie Kanałów oraz Wszelka Pomoc Użytkownikom Serwera.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 4.05.2019 o 10:33, Zakevil napisał:

Imię: Jakub

Wiek: 18

Kontakt: Steam,Facebook,Instagram,SnapChat,Numer tel.

Twój nick na TS3: Zakevil

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ mam wielką wiedzę na temat TS3.Chciałbym pomóc,zaangażować się w sprawy tego Ts'a.Będę pomagał i troszczył się o użytkowników serwera.

Ile czasu spędzasz na TS3:Od 18h do 25h.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Tak owszem jestem Administratorem na dosyć znanym serwerze tylko,nie chcę tego serwera reklamować ale jeśli będzie to potrzebne aby udokumentowaniu tego pytania.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8,5/10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Dawanie rang, robienie kanałów tworzenie rang usuwanie rang nadawanie rang usuwanie rang itd..Inne związane z TS3.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Podanie odrzucone

  1. Nie znam Cię
  2. Spamujesz mi gdzie popadnie. To że podałem snap na forum, nie oznacza, że prowadzę tam sieć
  3. Na forum jesteś od wczoraj/dzisiaj
3 godziny temu, AsaToZiomal napisał:

Imię: Kacper

Wiek: 18

Kontakt: Facebook Snapchat Instagram Kontakt Telefoniczny

Twój nick na TS3: AsaToZiomal

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ znam się dobrze na obsłudze Team Speak 3 i jestem zainteresowany zostaniem Administratorem serwera.

Ile czasu spędzasz na TS3: Od 6 do 15h

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Oczywiście że jestem Administratorem na znamy serwerze mógłbym podać IP jeśli to będzie potrzebne.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7,5/10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Dawanie Rang Tworzenie Kanałów Usuwanie Kanałów oraz Wszelka Pomoc Użytkownikom Serwera.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

To samo poza punktem 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Imię: Tomek
Wiek: 20 
Kontakt: forum/steam/znajdziesz mnie na ts
Twój nick na TS3: Niszter
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Tak, wiem, konto od dzisiaj, nie spędzałem czasu na forum. Pisze podanie ponieważ znam wiele osób na teamspeaku, użytkownicy to nie tylko nicki, a osoby które w sporej części już poznałem. Lubie ten serwer, lubię ludzi spędzających tu czas, stąd to podanie, chciałbym pomóc ulepszać ten serwer.
Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy, kilka godzin dziennie, w weekendy nawet kilkanaście godzin dziennie.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadam własne kanały, brak doświadczenia jako administrator, tylko wiedza teoretyczna
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil
Wiek: 18 lat
Kontakt: Steam i Forum
Twój nick na TS3: eloKiere
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Właściwie jest to mój ulubiony serwer. Spędzam czas tylko i wyłącznie na nim. Ściągnąłem tutaj wiele moich znajomych. Wiem, że konto na forum mam od dziś, ale nigdy nie było mi potrzebne. Zauważyłem, że spora część adminów ostatnio odeszła. Pomyślałem, że przydałby się nowy administrator. Z racji tego, że jestem bardzo aktywnym użytkownikiem tego serwera, chciałbym pomagać innym, jeśli mieliby jakiś problem. Administratorka Kasia może potwierdzić, że spędzam na ts-ie dużo czasu.
Ile czasu spędzasz na TS3: Jestem praktycznie codziennie, 3-7h dziennie.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nie mam żadnego doświadczenia, ale zawsze trzeba od czegoś zacząć.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście.
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Imię: Oskar

Wiek: 17

Kontakt: Steam, Facebook, Discord, Forum
 
Twój nick na TS3: Hangetsu
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ jestem adminem na tutejszym serwerze Jailbreak, a jeśli z kimś rozmawiam to tylko tu bo skoro nasza
sieć ma, to czemu by z tego nie korzystać?
 
Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy od chęci osób z którymi rozmawiam, potrafię spędzić cały dzień i potrafię w ogóle nie wbić.
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Tak, od około roku jestem w administracji na innym serwerze.
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Myślę, że 9 
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Jak wyżej napisałem, posiadam około roczne doświadczenie na stanowisku. 
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

  • Like 11
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Paweł :ninja: 

Wiek: 23 wiosny

Kontakt:  Steam, PW, GG, Prywatny nr telefonu (dla zaufanych).

Twój nick na TS3:
- SzeregowiecPL/Lajkonik.!/Bazyl, lub jak jestem w drugim mieszkaniu na innym sprzęcie to SzeregowiecPL(laptop). Tak, tyle ksyw w tej pierwszej formie ze względu na to, że znam ludzi z pewnych okresów czasu i niektórzy znają jeden, a inni drugi. Zastanawiam się nad zmianą na jeden, ale to jeszcze do przemyślenia.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: 
- Staram się o stanowisko Administratora, ponieważ przede wszystkim jestem dostępny w takich godzinach gdzie często (jak nie zawsze) inni Administratorzy już dawno wciągnęli żółtko. (w sensie śpią). Drugim powodem to widzę, że coś Wam się ekipa administratorów zmniejszyła to pewnie pomoc się przyda. Kolejną sprawą jest to, że siedzę sobie i tak u Was na tsie, a z nikim nie rozmawiam. (Tylko awaryjnie jakby ktoś coś tam chciał), a tak to mógłbym wypełniać obowiązki Administratora i się do czegoś przydać, a nie tylko slota marnować. Znam regulamin oraz taryfikator banów itd. Może będę popełniać jakieś błędy początkowo, ale szybko się wyuczę i będzie perfekcyjnie. 
Oczywiście mogę poświęcić bardzo dużo czasu, praktycznie ciągle używam TSa gdy używam komputera. Dodatkowo uważam, że jestem bezstronną osobą, bez jakichś ugadań i znajomości więc mogę stanowić realnie obiektywne osądy, oraz bardzo trudno wyprowadzić mnie z równowagi. Uważam, że to dobre cechy na Administratora.
(jak coś jest źle to sorry, wyszedłem z wprawy pisania podań)

Ile czasu spędzasz na TS3: Czy posiadasz admina na innym TS3?:
- Na TS3 nie pamiętam jaki mam rekord, ale no w tym momencie dziś siedzę 9 godzinę (z przerwą 1 godziną). Ciężko mi określić ilość godzin, bo to zależy od dnia, ale dość sporo. Oczywiście jeżeli ten czas kiedyś by mi spadł do bezsensownych możliwości to sam bym zrezygnował ze stanowiska, bo co to za Admin, którego nie ma, albo nic nie robi.
Tak posiadam Administratora/Właściciela na swoim TS3, ale mam to tak zorganizowane, że nie wpływa to na nic. 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):  Napisałbym 10, ale napiszę 9,99 bo zawsze ktoś, czymś może mnie zaskoczyć.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:
- Posiadam bardzo duże doświadczenie. Prowadzę swojego prywatnego TSa od 2009 roku (10 lat). Serwer był przez pewien czas bardzo dużym serwerem, później z tego zrezygnowałem na rzecz mniejszego serwera, bardziej kameralnego dla znajomych i znajomych, znajomych. Również byłem Administratorem głównym na serwerze TS3 oficjalnej grupy gry Rainbow Six Siege, gdzie na grupie było wtedy 15-18 tysięcy aktywnych użytkowników, to i na TSie sporo ludzi się przewijało.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście w domu zwykły słuchawek, ale jakościowo dobry, a w mieszkaniu porządny mikrofon studyjny wraz z resztą "sprzętu".

  • Like 6
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imię: Adam

wiek: 19 lat

kontakt:zwykle jestem na ts albo na lolu nick: Kingsmen

nick: Kraszdaj

bo na innych TS nie ma rekru ;) pozatym mam zamiar bardzo długo tu być.

tak

a nw tak z 8 bendzie 

siedzę na nim prawie 24/7 sporo się nim bawie ;)

tak

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 3.07.2019 o 00:54, SzeregowiecPL napisał:

Imię: Paweł :ninja: 

Wiek: 23 wiosny

Kontakt:  Steam, PW, GG, Prywatny nr telefonu (dla zaufanych).

Twój nick na TS3:
- SzeregowiecPL/Lajkonik.!/Bazyl, lub jak jestem w drugim mieszkaniu na innym sprzęcie to SzeregowiecPL(laptop). Tak, tyle ksyw w tej pierwszej formie ze względu na to, że znam ludzi z pewnych okresów czasu i niektórzy znają jeden, a inni drugi. Zastanawiam się nad zmianą na jeden, ale to jeszcze do przemyślenia.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: 
- Staram się o stanowisko Administratora, ponieważ przede wszystkim jestem dostępny w takich godzinach gdzie często (jak nie zawsze) inni Administratorzy już dawno wciągnęli żółtko. (w sensie śpią). Drugim powodem to widzę, że coś Wam się ekipa administratorów zmniejszyła to pewnie pomoc się przyda. Kolejną sprawą jest to, że siedzę sobie i tak u Was na tsie, a z nikim nie rozmawiam. (Tylko awaryjnie jakby ktoś coś tam chciał), a tak to mógłbym wypełniać obowiązki Administratora i się do czegoś przydać, a nie tylko slota marnować. Znam regulamin oraz taryfikator banów itd. Może będę popełniać jakieś błędy początkowo, ale szybko się wyuczę i będzie perfekcyjnie. 
Oczywiście mogę poświęcić bardzo dużo czasu, praktycznie ciągle używam TSa gdy używam komputera. Dodatkowo uważam, że jestem bezstronną osobą, bez jakichś ugadań i znajomości więc mogę stanowić realnie obiektywne osądy, oraz bardzo trudno wyprowadzić mnie z równowagi. Uważam, że to dobre cechy na Administratora.
(jak coś jest źle to sorry, wyszedłem z wprawy pisania podań)

Ile czasu spędzasz na TS3: Czy posiadasz admina na innym TS3?:
- Na TS3 nie pamiętam jaki mam rekord, ale no w tym momencie dziś siedzę 9 godzinę (z przerwą 1 godziną). Ciężko mi określić ilość godzin, bo to zależy od dnia, ale dość sporo. Oczywiście jeżeli ten czas kiedyś by mi spadł do bezsensownych możliwości to sam bym zrezygnował ze stanowiska, bo co to za Admin, którego nie ma, albo nic nie robi.
Tak posiadam Administratora/Właściciela na swoim TS3, ale mam to tak zorganizowane, że nie wpływa to na nic. 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):  Napisałbym 10, ale napiszę 9,99 bo zawsze ktoś, czymś może mnie zaskoczyć.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:
- Posiadam bardzo duże doświadczenie. Prowadzę swojego prywatnego TSa od 2009 roku (10 lat). Serwer był przez pewien czas bardzo dużym serwerem, później z tego zrezygnowałem na rzecz mniejszego serwera, bardziej kameralnego dla znajomych i znajomych, znajomych. Również byłem Administratorem głównym na serwerze TS3 oficjalnej grupy gry Rainbow Six Siege, gdzie na grupie było wtedy 15-18 tysięcy aktywnych użytkowników, to i na TSie sporo ludzi się przewijało.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście w domu zwykły słuchawek, ale jakościowo dobry, a w mieszkaniu porządny mikrofon studyjny wraz z resztą "sprzętu".

Zapraszam na PW 

+ za rozpisanie się w podaniu

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Tomasz
 
Wiek:18
 
Kontakt:Steam, Forum, Facebook(nie każdy).
 
Twój nick na TS3: Pod innym niż Gemciu mnie nie zobaczycie.
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jest kilka powodów więc rozpiszę je poniżej:
-Aktualnie na serwerze jest dwóch adminów(Szeregowiec i Kasia) więc nie jest to dużo biorąc pod uwagę to ile było kiedyś.
-Chęć sprawdzenia się na nowym stanowisku. Nie miałem nigdy rangi administracyjnej na teamspeak a chciałbym się sprawdzić w tej roli skoro już przesiaduje tu dość dużo czasu i na dodatek jest to jedyny taki serwer głosowy, na którym można mnie spotkać.
-Jestem opiekunem serwera na tej sieci, za czym idzie to ,że spędzam trochę czasu przed komputerem. To ,że aktualnie mam wakacje pozwala mi poświęcić jeszcze więcej czasu na moje "obowiązki".
-Bez problemu da się ze mną porozmawiać i jestem chętny do pomocy innym. 
 
Ile czasu spędzasz na TS3:Jeżeli jestem w domu to nawet między 12 a 16, ale zazwyczaj wieczorami od godziny 19 do nocy.
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?:To jedyny serwer TS3 na ,którym siedzę więc nie.
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):Myślę ,że 5/6. Kiedyś jak próbowałem swoich sił pisząc podanie na admina ts3 uczyłem się jak pełnić tą funkcję ,ale w praktyce nie miałem okazji wykorzystać.
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Rangi wyższej niż user nie miałem nigdy, więc doświadczenie słabe.
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak. Niby tani mikrofon z sieciówki, ale nikt nie narzekał na jakość. 
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Błażej
Wiek:17
Kontakt: Steam,Facebook, numer telefonu
Twój nick na TS3: SHEIKER
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ przeniosłem się z innego publicznego ts'a a mam wiele czasu, więc mogę pomagać
Ile czasu spędzasz na TS3: od 3-14 godzin dziennie
Czy posiadasz admina na innym TS3?: DO 05.07.2019 posiadałem rangę HSA na ******* wcześniej był to moderator na ******** 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Myślę, że jest to takie 8.5/10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Z komunikatora korzystam już kilka lat(6)  od około 2 lat jestem w administracji na różnych teamspeakach, więc doświadczenie mam co może się okazać w praktyce:) 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Edytowane przez Mrs. Quake
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Imię: Tomek

Wiek: 16 [ 26.09.2002 - 17 ]

Kontakt: Steam, forum, facebook, nr telefonu.

Twój nick na TS3: z1xu

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Na naszym teamspeak'u nie siedzi duża ilość osób, lecz z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Forum się rozwija i przybywa coraz więcej nowych graczy, co współgra z odwiedzaniem komunikatora. Mój staż na teamspeak'u jak i na forum jest bardzo duży. Jestem zdania, że każda para rąk do pomocy zawszę się przyda. Aktualnie jest tylko, a może i aż dwóch administratów, a ja chciałbym dołaczyć do ich grona. Posiadam ogromne doświadczenie z teamspeak'ami. Wiem, oraz potrafię praktycznie wszystko. Zaczynając od stworzenia prostego kanału, rangi i nadanie jej permisji. A kończąc podpięciem wirutalnego bota, ustawieniem bannera interaktywnego lub stworzeniem rangi, z zaawanasowaną liczbą permisji. To, że dosyć dużo grywam na jednym z naszych serwerów, nie jestem problemem aby jednocześnie obsługiwać teamspeak'a. Co chwilę spoglądam na teamseak'a, więc jeśli jakiś użytkownik będzie potrzebował pomocy, jak najszybciej mu jej udzielę. Pracuję nad sobą i coraz bardziej jest mnie trudniej sprowokować. Mam większy dystans do siebie, oraz nie nadużywam wulgaryzmów. Jestem również osobą cierpliwą, co jest ważną cechą każdego administratora.

Ile czasu spędzasz na TS3: Jestem jedną za najaktywniejszych osób na jednym z naszych serwerów, a zawsze kiedy gram to również używam komunikatora. Jest to zazwyczaj od 7-12h dziennie. Są aktualnie wakację to własnie z tego powodu aktywność jest taka duża. Myślę, że gdy zacznie się okres szkolny, aktywność spadnie do 3-7h dziennie. Mam również możliwość służenia pomocą z zakresu telefonu. Na telefonie również potrafię nadać rangę, lub stworzyć kanał. Więc problemem nie będzie kiedy nie będzie mnie przy komputerze, a ktoś będzie potrzebowal pomocy.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 10.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Doświadczenie przeogromne. Siedzę w "teamspeak'u" od ponad kilku lat. Wielokrotny właściciel, oraz administartor serwerów liczących ponad 900 graczy. Potrafiłem opanować centrum pomocy liczące kilka dziesiąt osób, czekających na nadanie rangi, lub stworzenie kanału. Zazwyczaj zaczynałem od zwykłego admina, a z dnia na dzień rozwijałem swoje umiejętności ucząc się od bardziej doświadczonych osób. Sądze, że potrafię naprwadę dużo, ale nikt nie jest idealny. I na pewno jest rzecz, która mogłaby mnie zaskoczyć.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Edytowane przez yuikeh
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 7.07.2019 o 15:46, Gemciu napisał:
Imię:Tomasz
 
Wiek:18
 
Kontakt:Steam, Forum, Facebook(nie każdy).
 
Twój nick na TS3: Pod innym niż Gemciu mnie nie zobaczycie.
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jest kilka powodów więc rozpiszę je poniżej:
-Aktualnie na serwerze jest dwóch adminów(Szeregowiec i Kasia) więc nie jest to dużo biorąc pod uwagę to ile było kiedyś.
-Chęć sprawdzenia się na nowym stanowisku. Nie miałem nigdy rangi administracyjnej na teamspeak a chciałbym się sprawdzić w tej roli skoro już przesiaduje tu dość dużo czasu i na dodatek jest to jedyny taki serwer głosowy, na którym można mnie spotkać.
-Jestem opiekunem serwera na tej sieci, za czym idzie to ,że spędzam trochę czasu przed komputerem. To ,że aktualnie mam wakacje pozwala mi poświęcić jeszcze więcej czasu na moje "obowiązki".
-Bez problemu da się ze mną porozmawiać i jestem chętny do pomocy innym. 
 
Ile czasu spędzasz na TS3:Jeżeli jestem w domu to nawet między 12 a 16, ale zazwyczaj wieczorami od godziny 19 do nocy.
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?:To jedyny serwer TS3 na ,którym siedzę więc nie.
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):Myślę ,że 5/6. Kiedyś jak próbowałem swoich sił pisząc podanie na admina ts3 uczyłem się jak pełnić tą funkcję ,ale w praktyce nie miałem okazji wykorzystać.
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Rangi wyższej niż user nie miałem nigdy, więc doświadczenie słabe.
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak. Niby tani mikrofon z sieciówki, ale nikt nie narzekał na jakość. 

Napisz proszę na PW

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 7.07.2019 o 19:24, SHEIKER napisał:
Imię: Błażej
Wiek:17
Kontakt: Steam,Facebook, numer telefonu
Twój nick na TS3: SHEIKER
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ przeniosłem się z innego publicznego ts'a a mam wiele czasu, więc mogę pomagać
Ile czasu spędzasz na TS3: od 3-14 godzin dziennie
Czy posiadasz admina na innym TS3?: DO 05.07.2019 posiadałem rangę HSA na ******* wcześniej był to moderator na ******** 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Myślę, że jest to takie 8.5/10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Z komunikatora korzystam już kilka lat(6)  od około 2 lat jestem w administracji na różnych teamspeakach, więc doświadczenie mam co może się okazać w praktyce:) 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Odrzucone. Bardzo słabe podanie + nie znam Cię.

W dniu 26.07.2019 o 21:25, z1xu napisał:

Imię: Tomek

Wiek: 16 [ 26.09.2002 - 17 ]

Kontakt: Steam, forum, facebook, nr telefonu.

Twój nick na TS3: z1xu

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Na naszym teamspeak'u nie siedzi duża ilość osób, lecz z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Forum się rozwija i przybywa coraz więcej nowych graczy, co współgra z odwiedzaniem komunikatora. Mój staż na teamspeak'u jak i na forum jest bardzo duży. Jestem zdania, że każda para rąk do pomocy zawszę się przyda. Aktualnie jest tylko, a może i aż dwóch administratów, a ja chciałbym dołaczyć do ich grona. Posiadam ogromne doświadczenie z teamspeak'ami. Wiem, oraz potrafię praktycznie wszystko. Zaczynając od stworzenia prostego kanału, rangi i nadanie jej permisji. A kończąc podpięciem wirutalnego bota, ustawieniem bannera interaktywnego lub stworzeniem rangi, z zaawanasowaną liczbą permisji. To, że dosyć dużo grywam na jednym z naszych serwerów, nie jestem problemem aby jednocześnie obsługiwać teamspeak'a. Co chwilę spoglądam na teamseak'a, więc jeśli jakiś użytkownik będzie potrzebował pomocy, jak najszybciej mu jej udzielę. Pracuję nad sobą i coraz bardziej jest mnie trudniej sprowokować. Mam większy dystans do siebie, oraz nie nadużywam wulgaryzmów. Jestem również osobą cierpliwą, co jest ważną cechą każdego administratora.

Ile czasu spędzasz na TS3: Jestem jedną za najaktywniejszych osób na jednym z naszych serwerów, a zawsze kiedy gram to również używam komunikatora. Jest to zazwyczaj od 7-12h dziennie. Są aktualnie wakację to własnie z tego powodu aktywność jest taka duża. Myślę, że gdy zacznie się okres szkolny, aktywność spadnie do 3-7h dziennie. Mam również możliwość służenia pomocą z zakresu telefonu. Na telefonie również potrafię nadać rangę, lub stworzyć kanał. Więc problemem nie będzie kiedy nie będzie mnie przy komputerze, a ktoś będzie potrzebowal pomocy.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 10.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Doświadczenie przeogromne. Siedzę w "teamspeak'u" od ponad kilku lat. Wielokrotny właściciel, oraz administartor serwerów liczących ponad 900 graczy. Potrafiłem opanować centrum pomocy liczące kilka dziesiąt osób, czekających na nadanie rangi, lub stworzenie kanału. Zazwyczaj zaczynałem od zwykłego admina, a z dnia na dzień rozwijałem swoje umiejętności ucząc się od bardziej doświadczonych osób. Sądze, że potrafię naprwadę dużo, ale nikt nie jest idealny. I na pewno jest rzecz, która mogłaby mnie zaskoczyć.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Odrzucone. Jesteś od niedawna na TS (stale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności