Jump to content
Sign in to follow this  
Paweł.

Gracze którzy "nabijają sobie ap"

Recommended Posts

Witam wszystkich, otóż zwracam się do was z pytaniem czy można banować graczy którzy nabijają sobie ap? chodzi mi o to że np. jest dwóch typów np. A i B i ten typek A wchodzi cały czas pod innym nickiem i daje ap typkowi B i potem wbija na swój główny nick i się dzielą uzbieranym ap na pół. I tutaj mam dylemat bo jeżeli można banować to na ile? 3 godziny? dzień? a może perma? 

Lub też inna sytuacja, typ A gra sobie cały czas nieświadomy niczego gdy nagle typ B daje mu ap z innych nick'ów kiedy pan A nie ma pojęcia o co chodzi... To tutaj też mam dylemat czy (jeżeli można) banować obydwóch czy tylko tego co ap daje? A i jeszcze jedna sprawa gracz o nick'u Grzybek spamuje notorycznie że chce sprzedać swoje konto, można dać mu za takie coś bana? a jeśli tak to na ile? 

Dark Z Rises

Sam to powinieneś ustalić a oni nie powinni się niczego doczepić jeżeli chodzi o przekazywanie sobie ap.

Regulamin serwera ZombieMod'a

1.2 Admin ma zawsze rację 

Czyli jeżeli ich zbanujesz za AP to oni powinni się zgłosić o UB a ban był słuszny. Admin ma zawsze rację czyli nie doczepią się za tego bana jeżeli nie ma nic w regulaminie a wydaję Ci się to nielegalne, jeżeli chodzi o sprzedanie konta to wdl mnie to jest reklama czyli ban. 

TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE :)

No dobrze rozumiem, a co ze sprawą szanownego Pana Grzybka? bo nie wiem czy banować i na ile.

#Edit No.1

@Kokaina 

zobaczymy co Administrator na to powie, oczywiście jak administrator się wypowie to będzie można od razu zamknąć ten temat. :)

Edited by Dark Z Rises

Dark Z Rises

Moim zdaniem to jest reklama, dla szanownego Pana Grzybka powinien być perm a temat do zamknięcia jak dla mnie ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines