Sign in to follow this  
Makaveli.

Jesteście kibicami?

Witajcie. Zwracam się do was z pytaniem czy interesuje się ktoś naszą domową ligą siatkówki? Jakim drużynom kibicujecie? Kogo chcielibyście zobaczyć na naszych boiskach? Oraz najważniejsze pytanie.. kto waszym zdaniem wygra ligę? Ja osobiście kibicuję Asseco Resovi Rzeszów. Jeżeli będzie jakaś aktywność w tym temacie, postaram się wam opisywać co działo się w danym tygodniu, oraz wszelkie nowinki związane z PlusLigą.

 

sovia_sporteuro2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też osobiście kibicuje  Asseco Resovi Rzeszów , i staram się oglądać ich mecze , ale nie zawsze czas pozwala , co do wygrania PlusLigi mocnym kandydatem na razie wydaję się PGE Skra Bełchatów co pokazał ostatni mecz z Rzeszowem , absolutna dominacja drużyna z Bełchatowa , ale liga się nie kończy i mam nadzieje że Resovia wróci do gry o najwyższe trofea ! :)

 

Pozdrawiam Madri <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... widzę że jakieś zainteresowanie jest :D W takim razie od tego weekendu zacznę dodawać informacje o obecnych meczach, wynikach, tabelach i turniejach :-) Jeżeli temat będzie cieszył się powodzeniem to będę kontynuował pracę :) Naturalnie jeżeli nie będzie zainteresowania tematu również nie bd. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this