Skocz do zawartości

ZombieExpMod v2 - Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

@UP Czasami zdarza się zapomnieć wybrać klasę ZM i wtedy mamy Classic Zoombie(jak patrzyłem ostatnio to ta klasa Zombie nie jest chętnie wybierana) dlatego proponuje by ją zastąpić np. Raptorem, może  według ciebie ta zmiana jest idiotyczna a wegług mnie nie, czekam na opinie innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by wprowadzić możliwość sprawdzenia usługi vip. Chodzi mi o to żeby można było sprawdzić (czy to na stronie czy w grze) ile nam czasu vip'a zostało oraz jaki rodzaj vip'a posiadamy, wiem że to nie jest Bóg wie jaka propozycja, ale można by ją wcielić w życie jeżeli jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprawdzić ile czasu jeszcze będziesz miał vip'a, musisz mieć konto w sklepie. Gdy już masz konto w panelu użytkownika możesz przypisać usługę do danego konta. Jak już ją przypiszesz będzie napiane do kiedy masz wybraną usługę.

Edytowane przez Fresh.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Można by wprowadzić możliwość sprawdzenia usługi vip. Chodzi mi o to żeby można było sprawdzić (czy to na stronie czy w grze) ile nam czasu vip'a zostało oraz jaki rodzaj vip'a posiadamy, wiem że to nie jest Bóg wie jaka propozycja, ale można by ją wcielić w życie jeżeli jest to możliwe.

Logujesz się do sklepiku, kupujesz usługę na zakupionym koncie i masz ^ ^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wyłączeniu rekrutacji na admina na jakiś czas? mamy teraz dziewięciu aktywnych adminów (wliczając nasz nowy nabytek czyli Fresh'a). Często jest tak, że na serwerze jest dwóch i więcej adminów tak więc uważam, że dalsza rekrutacja nie ma sensu.

To co o tym sądzicie? c: bardzo by mi zależało na opinii adminów oraz h@ (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wyłączeniu rekrutacji na admina na jakiś czas? mamy teraz dziewięciu aktywnych adminów (wliczając nasz nowy nabytek czyli Fresh'a). Często jest tak, że na serwerze jest dwóch i więcej adminów tak więc uważam, że dalsza rekrutacja nie ma sensu.

To co o tym sądzicie? c: bardzo by mi zależało na opinii adminów oraz h@ (:

Jestem na tak, można zamknąć ponieważ nie widzę powodu aby było dalej otwarte i przyjmowali nowych ;), jest dość dużo adminów którzy ogarniają i są często gdyby nadeszły jakieś zmiany to znowu można otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wpadłem na taki pomysł, żeby po każdej zakończonej rundzie wyświetlały się statystyki kto zabił najwięcej, kto zadał najwięcej obrażeń w czasie rundy (coś na miarę serwerów only dd2 i FFA), wiem nie jest to jakaś super nowinka która mogłaby wywrócić rozgrywkę do góry nogami, ale można by to dodać jeżeli jest taka możliwość. Co sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co kolejny bez użyteczny plugin? Nie ma sensu dodawać takiego pluginu na zmmod. po za tym na serwerach tylko mały procent graczy batrzy na to ile zadali obrażeń i td

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by dodac pare nowych map bo granie tych samych w kolo jest juz troche nudne  :tongue2:

Możesz zawsze wykazać się inicjatywą i zarzucić parę map (pamiętaj żeby nie miały plików .wad). Po za tym za każdym razem gdy zmieniałem wam na nową mapę to pół serwera narzekało -.-", nowe mapy są, ale tylko mało kto lubi na nich grać :x

@3lu 

dlaczego uważasz, że bezużyteczny? to po prostu miałoby stanowić zwykłą informacją dla graczy jedni by to olali inni z kolei mieliby radochę z tego, racja jest jak d*pa, każdy ma swoją a więc nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał, czekam na dalsze opinie c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Możesz zawsze wykazać się inicjatywą i zarzucić parę map (pamiętaj żeby nie miały plików .wad). Po za tym za każdym razem gdy zmieniałem wam na nową mapę to pół serwera narzekało -.-", nowe mapy są, ale tylko mało kto lubi na nich grać :x

@3lu 

dlaczego uważasz, że bezużyteczny? to po prostu miałoby stanowić zwykłą informacją dla graczy jedni by to olali inni z kolei mieliby radochę z tego, racja jest jak d*pa, każdy ma swoją a więc nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał, czekam na dalsze opinie c:

Zbędne, ze względu na wysyłanie informacji właśnie w HUD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka propozycji dot. zmian na serwerze:

1.Dodać dla człowieka maske anty-gazowa koszt 15 ap,

2.Usunąc knife blink z racji tego że kampy "ślimaki" nie mają racji bytu, zombie madness + long jumpy w zupelnosci zm wystarczy,

 

Narazie to tyle jak bede mial wiecej pomysłow to dam znac :D

Edytowane przez -_-
Usunięcie knife blink odpada w 100%, musiałbym poprawić cały system nowych misji, vip'a i itemów na start
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka propozycji dot. zmian na serwerze:

1.Dodać dla człowieka maske anty-gazowa koszt 15 ap,

2.Usunąc knife blink z racji tego że kampy "ślimaki" nie mają racji bytu, zombie madness + long jumpy w zupelnosci zm wystarczy,

 

Narazie to tyle jak bede mial wiecej pomysłow to dam znac :D

Usunięcie Knife Blinks jest wręcz idiotycznym pomysłem, jaką szansę wtedy miałby zombi? przecież dopiero co udało się z balansować humans - zombies -.-"

 

edit no.1 

sorki, nie zauważyłem :x

Edytowane przez .Supression.
Nie musisz mu odpowiadać, przecież ja już mu napisałem xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W sobotę najprawdopodobniej wgram nowe misje, są one pisane od nowa na podstawie tych stary, lecz te nie powinny się bugować, są one dla mnie łatwiejsze w użytku. Misje te nie były testowane, bo nie miałem jak ich testować (łatwiejszy sposób edytowania starych bądź dodawania nowych). Każdy rozdział ma TYLKO I WYŁĄCZNIE 5 misji, jeżeli będzie trzeba to się powiększy liczbę rozdziałów.

VIP i PRO VIP też jest już pisany od nowa, niedługo dam informację o tym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam gotowego VIP'a 

 

- Wiecej AP(Mini i Pro VIP) Za zabicie/zarażenie 2 AP dla VIP'a, a Pro VIP 3 AP. Za 1000 zadanych HP VIP otrzyma 1 AP, a Pro VIP też 1 AP

- Zadaje wieksze obrazenia(Pro VIP); 1,75 razy większe
- Więcej exp'a (Mini dostawałby 5 dodatkowego expa, a Pro VIP 10)
- Dodatkowy skok(Mini i Pro VIP);
- Kamizelka (100 dla VIP'a 200 dla Pro VIP)
- Otrzymuje all granaty oprócz Smoke'a (Pro VIP)
- Ma 3 knife blink (Pro VIP)
- prefiks dla obu
- slot dla Pro VIP
- Więcej Hp za infekcje (+400)
- Model dla Pro VIP
 
Napisane troszeczkę na odpierdziel się, dokładny opis tego wszystkiego znajdziecie niedługo pod komendą /vip
 
 
Misje będą wyglądać tak:

Silent Hill

  1. Trening - zadaj 5000 obrażeń
  2. Odnajdywanie ścieżki - zabij 5 zombie
  3. Płonąca wioska - zadaj 7000 obrażeń z deagle 
  4. Dwór Bercout - zabij 5 zombie z p90
  5. Zameczek Chateau - zabij 20 zombie z mp5

Jestem Legendą

  1. Most Pegasus - zabij 80 zombie
  2. Tama - zaraź 50 ludzi
  3. Zaginiona ciężarówka - zabij 35 zombie z deagle 
  4. Zniszczone lotnisko - zdobądź 200 ammopack'ów
  5. Uprowadzony Okręt - zadaj 300k obrażeń

Resident Evil

  1. Stalingard - zabij 50 ludzi 
  2. Plac Czerwony - zadaj 100k obrażeń w Nemesisa
  3. Stacja Kolejowa - zabij 20 zombie z m3 
  4. Fabryka - Użyj 50 razy knife blinks 
  5. Berlin - zabij 1500 zombie 

 

Jeżeli będzie trzeba to je rozbuduje o kolejne poziomy.

Wszystkie te rzeczy są w wersji BETA, więc mogą występować bugi. Mam tylko nadzieję, że pomożecie mi znaleźć te bugi i będziecie je tutaj zgłaszać z dokładnym opisem tego błędu.

Pomysł na misje zaproponowany przez .Supression., pomoc przy VIP'ie .Supression. i 3lu

 

 

Cena kamizelki wzrośnie do 7AP

Cena flary 2AP, Frost Nade 3AP, flame nade 4AP
Cena noktowizora 8 AP

 

To będzie niedługo poprawione

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam gotowego VIP'a 

 

- Wiecej AP(Mini i Pro VIP) Za zabicie/zarażenie 2 AP dla VIP'a, a Pro VIP 3 AP. Za 1000 zadanych HP VIP otrzyma 1 AP, a Pro VIP też 1 AP

- Zadaje wieksze obrazenia(Pro VIP); 1,75 razy większe
- Więcej exp'a (Mini dostawałby 5 dodatkowego expa, a Pro VIP 10)
- Dodatkowy skok(Mini i Pro VIP);
- Kamizelka (100 dla VIP'a 200 dla Pro VIP)
- Otrzymuje all granaty oprócz Smoke'a (Pro VIP)
- Ma 3 knife blink (Pro VIP)
- prefiks dla obu
- slot dla Pro VIP
- Więcej Hp za infekcje (+400)
- Model dla Pro VIP
 
Napisane troszeczkę na odpierdziel się, dokładny opis tego wszystkiego znajdziecie niedługo pod komendą /vip
 
 
Misje będą wyglądać tak:

Silent Hill

  1. Trening - zadaj 5000 obrażeń
  2. Odnajdywanie ścieżki - zabij 5 zombie
  3. Płonąca wioska - zadaj 7000 obrażeń z deagle 
  4. Dwór Bercout - zabij 5 zombie z p90
  5. Zameczek Chateau - zabij 20 zombie z mp5

Jestem Legendą

  1. Most Pegasus - zabij 80 zombie
  2. Tama - zaraź 50 ludzi
  3. Zaginiona ciężarówka - zabij 35 zombie z deagle 
  4. Zniszczone lotnisko - zdobądź 200 ammopack'ów
  5. Uprowadzony Okręt - zadaj 300k obrażeń

Resident Evil

  1. Stalingard - zabij 50 ludzi 
  2. Plac Czerwony - zadaj 100k obrażeń w Nemesisa
  3. Stacja Kolejowa - zabij 20 zombie z m3 
  4. Fabryka - Użyj 50 razy knife blinks 
  5. Berlin - zabij 1500 zombie 

 

Jeżeli będzie trzeba to je rozbuduje o kolejne poziomy.

Wszystkie te rzeczy są w wersji BETA, więc mogą występować bugi. Mam tylko nadzieję, że pomożecie mi znaleźć te bugi i będziecie je tutaj zgłaszać z dokładnym opisem tego błędu.

Pomysł na misje zaproponowany przez .Supression., pomoc przy VIP'ie .Supression. i 3lu

 

 

Cena kamizelki wzrośnie do 7AP

Cena flary 2AP, Frost Nade 3AP, flame nade 4AP

Cena noktowizora 8 AP

 

To będzie niedługo poprawione

 

ohoho,to teraz troche lipa...Nie sądzisz że te misjue zbyt dobre na niektórych graczy :>? Połowa se nie poradzi z zabiciem 35 Zm z deagla.No ale dobra zobaczymy co z tego wyjdze ;))!

 

Co do cen noktowizora 100% się niezgadzam....Gra bez vipa jest trudniejsza wiadomo,a jak go ktoś nie ma to niepogra za dużo,na każdej mapce jest ciemno jak w dupi** za przeproszeniem i noktowizor się bardzo przydaje.Moim zdaniem zmienić te ceny.

 

Co do proVipa.

Wiodzę że nie bedze miał ciągłego strzelania? I moim zdaniem powinien byc jakiś skin (humans) dla pro vipa ;))!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności