Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, że na serverze każdy na 'tunel' mówi 'piwnica', siatka i matrix to to samo, pocha i środek to też to samo. Poza tym jakby na serverze ktoś krzyknął, że przeciwnicy są na kwadracie czy tam w parku to nie wiem czy ktokolwiek by wiedział o co chodzi, także mapka średnio pasuje do realiów XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że na serverze każdy na 'tunel' mówi 'piwnica', siatka i matrix to to samo, pocha i środek to też to samo. Poza tym jakby na serverze ktoś krzyknął, że przeciwnicy są na kwadracie czy tam w parku to nie wiem czy ktokolwiek by wiedział o co chodzi, także mapka średnio pasuje do realiów XD

Gdybyś powiedział na de_train za pociągami, również nie wiedzieliby o co chodzi, dlatego większość pociągów ma swoją nazwę : 1, 2, 3, 4, 5, 6 Pies, motorniczy itd.

 

Wszystko to jest umowne. Pamiętaj, że to gracze nazywają/-li miejsca na mapie, nie twórcy dlatego jeżeli chcesz faktycznie podawać info, poznaj razem z drużyną jedne oznaczenia, gdyż na FFA zawsze znajdzie się osoba, która nie będzie wiedzieć czym jest duży BS czy też mały.

 

Jeżeli chcecie porozmawiać na temat mapy to proszę stworzyć oddzielny temat, gdyż pisanie o niej w taki sposób nijak nie wiąże się z tematem propozycji dotyczących serwera.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że chyba nie da rady dlatego dodano więcej małych mapek ale nie jestem pewien a  ręki sobie uciąć nie dam

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyknij na mapie de_forge :Jestem na Ance.. To nie wiem co by sobie niektórzy gracze pomyśleli :D

A tak poza tym forge ma dużo tych swoich miejsc i nazw.. :D

 

A z tymi małymi mapkami, żeby było na czas to myślę tak jak kolega wyżej.

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz.. Aby bylo 12 rund zrobilem tak:

Ustawilem limit rund do 12.

Zamiast podpisu 'bez limitu czasu' napisalem: "Gramy do 12 wygranych rund".

Niestety nie widze realnego rozwiazania, bo mala mapa wczytuje przeciez te same pliki.

Jezeli ktos ma jakies pomysly, niech pisze.. Ale po to jest wiecej malych map by byla roznorodnosc a zarazem jak na duzych: rywalizacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie małych map, jest możliwość zgłoszenia map przed vote? Bo zazwyczaj nie mamy na to wpływu i w momencie kiedy wszyscy wpisują "mała mapa" wyskakuje stały schemat mapek: na początku dgl, usp i coś tam jeszcze, potem awp itp,a dobrze byłoby móc zgłaszać mapki poprzez wpisanie ich nazwy na say

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amm zauważyłam że na forum powstawały tematy typu "elita CSC" itp, pomyślałam że można by było stworzyć taką elite FFA :)

co o tym myślicie? w skład takiej elity można by było wziąć pod uwagę najlepszy gracz ffa, najbardziej aktywny, albo najpopularniejszy... Dużo można tego wymyślić ale też wy moglibyście podać swoje propozycje. Później można by było założyć nowy temat i tam oddawać swoje głosy:)

Elita zostałaby stworzona dla nas i można by ją było odświeżać co jakiś czas:D (nie wiem może co 3 miesiące?) Wydaje mi się ze bycie w takiej grupie było by dla niektórych "wyróżnieniem":)

Proszę nie hejtować xD to tylko propozycja :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na jeszcze jeden całkiem spoko pomysł, co myślicie o zakładach kiedy zostaje 1vs1? Teoretycznie, gracz przegranej drużyny, jeśli obstawi całą kase dobrze to nie musi grać rundy eco w next, co zbliżyłoby minimalnie zwykłego gracza do VIPa jeżeli chodzi o ekonomie gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amm zauważyłam że na forum powstawały tematy typu "elita CSC" itp, pomyślałam że można by było stworzyć taką elite FFA :)

co o tym myślicie? w skład takiej elity można by było wziąć pod uwagę najlepszy gracz ffa, najbardziej aktywny, albo najpopularniejszy... Dużo można tego wymyślić ale też wy moglibyście podać swoje propozycje. Później można by było założyć nowy temat i tam oddawać swoje głosy:)

Elita zostałaby stworzona dla nas i można by ją było odświeżać co jakiś czas:D (nie wiem może co 3 miesiące?) Wydaje mi się ze bycie w takiej grupie było by dla niektórych "wyróżnieniem":)

Proszę nie hejtować xD to tylko propozycja :D

No w porządku, rozumiem że lista graczy znajdowałaby się na forum, zgadza się?

Aktualnie jest elita pod względem top15, która umożliwia zobaczenie 15 najlepszych graczy, z czego pierwszy dostaje vipa na okres 30dni.

 

Według tego pomysłu, jaka byłaby to elita? Kto by się na niej znajdował? Najpopularniejszy lub najaktywniejszy gracz? W jaki sposób organizować głosowanie? Co by dała obecność na takiej liście?

Oczywiście pomysł jest ciekawy, ale nie widzę w nim praktycznego zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w porządku, rozumiem że lista graczy znajdowałaby się na forum, zgadza się?

Aktualnie jest elita pod względem top15, która umożliwia zobaczenie 15 najlepszych graczy, z czego pierwszy dostaje vipa na okres 30dni.

 

Według tego pomysłu, jaka byłaby to elita? Kto by się na niej znajdował? Najpopularniejszy lub najaktywniejszy gracz? W jaki sposób organizować głosowanie? Co by dała obecność na takiej liście?

Oczywiście pomysł jest ciekawy, ale nie widzę w nim praktycznego zastosowania.

Takk  znajdowała by sie na forum Shadow :)

Znajdowały by się na niej osoby wybrane przez graczy tak jak pisałam wyżej :) najpopularniejszy, najaktywniejszy oraz inne - można będzie podawać propozycje czy cuś. Głosowanie? Po prostu stworzyć osobny temat i tam użytkownicy będą mogli podawać swoje propozycje, a później po zakończeniu podliczyło by się głosy. Obecność na takiej liście teoretycznie nie dałaby nic xD jedynie tak jak pisałam wyżej jakieś wyróżnienie :) Zostanie to stworzone dla nas, nie dla jakichś konkretnych korzyści:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz sprawa modeli broni u VIPa, rozmawiałem z Shadowem i powiedział że będzie kombinować żeby zrobić coś takiego że jako vip wpisujesz /modele i wybierasz sobie czy chcesz zwykłe czy vipowskie, co Wy na to? Mi osobiście to mega pasuje bo już drażnią mnie te modele, ewentualnie jak nic się z tym nie da zrobić to chociaż proszę o zamianę ZŁOTEJ BERETTY na jakiegokolwiek glocka, bo to jest najbardziej frustrujące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności