Skocz do zawartości

Urozmaicenie o kolejną mapkę


marianekłowcaszparek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dobrzy ludzie, skoro nowy rok to czas wielkich przemian i ryzykownych działań co powiecie na dodanie do cyklu mapy de_cpl_mill? wg mnie ta mapka robi robotę, mogłaby wskoczyć za tuscana, ewentualnie jako nowa mapa, niżej zdjęcia mapki jakby ktoś nie kojarzył:

 

de_cpl_mill.jpg

de_cpl_mill.jpg

1623-3-de_cpl_mill.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mapa była i ludzie jej nie chcieli

2.Mamy taki dział jak "propozycje odnośnie serwera" i tam powinna być ta propozycja

3.Z tego co wiem cykl map zostaje bez zmian :)

 

Pozdrawia dodoBICEPS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że na ten rok, została już wgrana jedna mapa, jest to de_forge.

De_cpl_mill, rywalizowała z mapą forge, jednak najwięcej głosów zebrała forge i tym sposobem została dodana do stałego cyklu.

A teraz najlepsza część:

Drogi Panie Marianie: Proszę poczytać trochę na temat FFA, ponieważ opiekun tj. S}{adow, wprowadził cykl map Esl'owych: de_dust2, inferno, nuke, train, tuscan

i powiedział że tych map nic nie "wygryzie" z danego cyklu. Ileż to już razy było pisane, gadane... Na Nowy Rok wprowadzono mapę de_forge, by urozmaicić trochę rozgrywkę, ale nic więcej. To wystarczy.

KONIEC KROPKA!

Pozdrawiom wos wszystkich moje funfle :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Była w ciuuul dawno, jescze za opiekuna Damiana (jeżeli się mylę prosze mnie poprawić), a wiadomo gracze się zmieniają a wraz z nimi gusta 

2. Założyłem nowy temat abyśmy mogli spokojnie o tej mapie porozmawiać nie robiąc tam spamu

3. Coraz częściej widzę niezadowolonych graczy na tuscanie którzy chcieliby jakiejś zmiany a na myśl o de_cpl_mill skaczą ze szczęścia

4. Ah i panie ZNAWCO, de_cpl_mill tez jest eslowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było cpl_mill był i ludzie jej nie chcieli co chodzi o tuscan ludzie grają na niej a jak im się nie podoba mogą poczekać na następną mapę nikomu się nie da dogodzić bo to nie DD2 gdzie masz jedną mapę :) ja nie jestem za tym żeby usunąć tuscana

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Była w ciuuul dawno, jescze za opiekuna Damiana (jeżeli się mylę prosze mnie poprawić), a wiadomo gracze się zmieniają a wraz z nimi gusta 

2. Założyłem nowy temat abyśmy mogli spokojnie o tej mapie porozmawiać nie robiąc tam spamu

3. Coraz częściej widzę niezadowolonych graczy na tuscanie którzy chcieliby jakiejś zmiany a na myśl o de_cpl_mill skaczą ze szczęścia

4. Ah i panie ZNAWCO, de_cpl_mill tez jest eslowa :)

1. Zgadza się, była na serwerze, jak i reszta innych: cs_office, dust, dust2002, cbble, aztec itd. itd.

2. Nie rozumiem. Propozycja dodania nowej mapy jest to propozycja dotycząca właśnie serwera FFA. Dyskutowalibyśmy tam w taki sam sposób, jak tutaj.

3. Szczerze? Na cpl_mill było jeszcze więcej skarg, dlatego została ona wyrzucona z cyklu, a tuscan mimo wszystko został. Na mapie cpl_mill w dołach (nie kanałach) jest dość nieprzyjemny dźwięk wiatru/wentylacji, na którą narzekało większość graczy. Zauważ też, że na mapie cpl_mill kanały są o wiele większe niż tuscan, dlatego często bywało tak, że gracze nie mogli się w nich odnaleźć lub też specjalnie w nich kampili.

 

De_cpl_mill owszem, jest eslowa.. ale nikt nie zagra jej po tuscanie, bo jedna z nich jest pierwszą wersją, a druga wizualnie drugą. Podobnie jak de_cbble / de_forge. Bez sensu jest dawać do FFA takie same mapy, szczególnie jeżeli posiadamy cykl.

 

Jak wspomniał wcześniej Headshoot:

dd2/inferno/nuke/tuscan/mirage/train <-- zostaje do końca serwera ffa lub do mojego ostatniego dnia opieki nad nim.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności