Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł. Mianowicie, żeby utworzyć kanały dla administracji poszczególnych serwerów csa, bo nie wiem czy takie coś istnieje.

 

 

Jest kanał:

COD 350lvl

Administracja

Rozmowy

 

Więc coś takiego już istnieje.

 

Zgadza się, kanały takie istnieją od dawna. :)

Dokładnie:

 

 

pre_1459796506__1ts.png

 

 

 

pre_1459796526__2ts.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co widzę te kanały są niedostępne.

Kanały jak najbardziej są dostępne dla użytkowników. Jeżeli masz problem z odnalezieniem kanału lub wejściem na niego, odezwij się albo do mnie, albo do któregoś z administratorów. Najlepiej zrobić to na TS3, gdzie problem od razu powinien zostać rozwiązany. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać rangę (na kanale) Vice Head Admin ;) który może degradować, ale jego zdegradować może tylko H@ kanału :)

Przecież to taki Chanell Admin więc nie widze sensu tworzenia miliona rang 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś konkurs na ts ala "Familiada"? :D

Grupy kilkuosobowe (może po 3-5 osób) zapisywały by się u danej osoby. Danego dnia, było by to organizowane na ts.

Wyglądałoby to tak, że zrobiło by się losowanie, kto na kogo. Później na ts dwie drużyny by się spotkały i odpowiadały na pytania. Najlepsza drużyna wygrywa i tyle :D

Plusy:

+ kolejny ciekawy konkurs na ts

+ coś innego niż karaoke

+ wydaje mi się, że może to być dobra zabawa

+ poszerzanie naszej wiedzy :D

 

Sam konkurs może być o całym forum, co myślicie? :)

 

Ja jestem za pomysłem, a może by tak dodać albo zamienić na 1 z 10 ? xD Ale bardzo fajny pomysł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić konkurs 1 z 10 (nie, nie jest to przez pomysł wujosa. Zbieram się do tego już z tydzień XD)

Standardowe zasady 1 z 10, mogłoby to działać zgodnie z tym regulaminem:

 

1. W turnieju 1 z 10 bierze udział 10 zawodników.

 

2. Turniej jest podzielony na trzy części. Część pierwsza, część druga oraz część finałowa.

 

3. Odpowiedzi akceptuje tylko prowadzący/prowadząca.

 

4. Każdy użytkownik na początku otrzymuje 3 szanse. Musi odpowiedzieć poprawnie na większość odpowiedzi, jeśli odpowie źle na 3, zostaje wykluczony z turnieju.

 

5. Gdy użytkownik odpowiada na pytanie liczy się tylko pierwsza odpowiedź.

 

Część pierwsza:

Każdy uczestnik otrzymuje 2 wstępne pytania. Jeżeli odpowie prawidłowo nie traci życia, jeśli jednak odpowie źle, traci jedno życie.

Każdemu użytkownikowi zostają zadane dwa pytania. Po zadaniu pytań nastąpuje część 2.

 

Część druga:

Uczestnicy mają tyle szans ile udało im się zachować z fazy pierwszej. Prowadzący zadaje pytania uczestnikowi z numerem pierwszym (ze względu na to, że jest chronologiczną jedynką). Uczestnik jeśli odpowie poprawnie na pytanie, nie traci swoich szans i wytypowuwuje następną osobę, jeżeli jednak nie odpowie albo odpowie źle traci szansę. Gdy uczestnik straci swoją ostatnią szansę, prowadzący zadaje pytanie osobie z numerem 2, jako, że jest chronologiczną 2. Etap trwa tak długo, aż zostanie 3 użytkowników. Jeżeli skonczą się pytania, prowadzący zadaje kilka dodatkowych pytań, które wybiorą trzech finalistów. Aby zgłosić się do tego pytania należy na chacie napisać liczbę ,,1''. Decyduje tutaj reflex i reakcja, gdyż pierwsza osoba będzie odpowiadała na pytanie.

 

Część finałowa:

W finale bierze udział trzech użytkowników, każdy ma po 3 szansę.

Pierwsza pytanie działa na zasadzie pierwszej reakcji. Prowadzący zada pytanie, a osoba która pierwsza w chacie napisze ,,1" będzie odpowiadała. Jeżeli nikt się nie zgłosi, czynność zostaje powtórzona z innym pytaniem. Jeżeli użytkownik odpowie dobrze, może wybrać osobę do następnego pytania. Oczywiście nie można wybierać samego siebie. Jeżeli jednak odpowie źle, traci jedną szansę, wtedy zostaje powtórzona czynność z pierwszego pytania.

Runda trwa aż zostanie jeden użytkownik, czyli zwyciężca.

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba.
Ja z chęcią zajmę się tym konkursem :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję zrobić konkurs 1 z 10 (nie, nie jest to przez pomysł wujosa. Zbieram się do tego już z tydzień XD)

Standardowe zasady 1 z 10, mogłoby to działać zgodnie z tym regulaminem:

 

1. W turnieju 1 z 10 bierze udział 10 zawodników.

 

2. Turniej jest podzielony na trzy części. Część pierwsza, część druga oraz część finałowa.

 

3. Odpowiedzi akceptuje tylko prowadzący/prowadząca.

 

4. Każdy użytkownik na początku otrzymuje 3 szanse. Musi odpowiedzieć poprawnie na większość odpowiedzi, jeśli odpowie źle na 3, zostaje wykluczony z turnieju.

 

5. Gdy użytkownik odpowiada na pytanie liczy się tylko pierwsza odpowiedź.

 

Część pierwsza:

Każdy uczestnik otrzymuje 2 wstępne pytania. Jeżeli odpowie prawidłowo nie traci życia, jeśli jednak odpowie źle, traci jedno życie.

Każdemu użytkownikowi zostają zadane dwa pytania. Po zadaniu pytań nastąpuje część 2.

 

Część druga:

Uczestnicy mają tyle szans ile udało im się zachować z fazy pierwszej. Prowadzący zadaje pytania uczestnikowi z numerem pierwszym (ze względu na to, że jest chronologiczną jedynką). Uczestnik jeśli odpowie poprawnie na pytanie, nie traci swoich szans i wytypowuwuje następną osobę, jeżeli jednak nie odpowie albo odpowie źle traci szansę. Gdy uczestnik straci swoją ostatnią szansę, prowadzący zadaje pytanie osobie z numerem 2, jako, że jest chronologiczną 2. Etap trwa tak długo, aż zostanie 3 użytkowników. Jeżeli skonczą się pytania, prowadzący zadaje kilka dodatkowych pytań, które wybiorą trzech finalistów. Aby zgłosić się do tego pytania należy na chacie napisać liczbę ,,1''. Decyduje tutaj reflex i reakcja, gdyż pierwsza osoba będzie odpowiadała na pytanie.

 

Część finałowa:

W finale bierze udział trzech użytkowników, każdy ma po 3 szansę.

Pierwsza pytanie działa na zasadzie pierwszej reakcji. Prowadzący zada pytanie, a osoba która pierwsza w chacie napisze ,,1" będzie odpowiadała. Jeżeli nikt się nie zgłosi, czynność zostaje powtórzona z innym pytaniem. Jeżeli użytkownik odpowie dobrze, może wybrać osobę do następnego pytania. Oczywiście nie można wybierać samego siebie. Jeżeli jednak odpowie źle, traci jedną szansę, wtedy zostaje powtórzona czynność z pierwszego pytania.

Runda trwa aż zostanie jeden użytkownik, czyli zwyciężca.

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba.

Ja z chęcią zajmę się tym konkursem :)

Dziś do końca rozkminimy tą sprawe 1z10 i mam nadzieje że wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić konkurs 1 z 10 (nie, nie jest to przez pomysł wujosa. Zbieram się do tego już z tydzień XD)

Standardowe zasady 1 z 10, mogłoby to działać zgodnie z tym regulaminem:

 

1. W turnieju 1 z 10 bierze udział 10 zawodników.

 

2. Turniej jest podzielony na trzy części. Część pierwsza, część druga oraz część finałowa.

 

3. Odpowiedzi akceptuje tylko prowadzący/prowadząca.

 

4. Każdy użytkownik na początku otrzymuje 3 szanse. Musi odpowiedzieć poprawnie na większość odpowiedzi, jeśli odpowie źle na 3, zostaje wykluczony z turnieju.

 

5. Gdy użytkownik odpowiada na pytanie liczy się tylko pierwsza odpowiedź.

 

Część pierwsza:

Każdy uczestnik otrzymuje 2 wstępne pytania. Jeżeli odpowie prawidłowo nie traci życia, jeśli jednak odpowie źle, traci jedno życie.

Każdemu użytkownikowi zostają zadane dwa pytania. Po zadaniu pytań nastąpuje część 2.

 

Część druga:

Uczestnicy mają tyle szans ile udało im się zachować z fazy pierwszej. Prowadzący zadaje pytania uczestnikowi z numerem pierwszym (ze względu na to, że jest chronologiczną jedynką). Uczestnik jeśli odpowie poprawnie na pytanie, nie traci swoich szans i wytypowuwuje następną osobę, jeżeli jednak nie odpowie albo odpowie źle traci szansę. Gdy uczestnik straci swoją ostatnią szansę, prowadzący zadaje pytanie osobie z numerem 2, jako, że jest chronologiczną 2. Etap trwa tak długo, aż zostanie 3 użytkowników. Jeżeli skonczą się pytania, prowadzący zadaje kilka dodatkowych pytań, które wybiorą trzech finalistów. Aby zgłosić się do tego pytania należy na chacie napisać liczbę ,,1''. Decyduje tutaj reflex i reakcja, gdyż pierwsza osoba będzie odpowiadała na pytanie.

 

Część finałowa:

W finale bierze udział trzech użytkowników, każdy ma po 3 szansę.

Pierwsza pytanie działa na zasadzie pierwszej reakcji. Prowadzący zada pytanie, a osoba która pierwsza w chacie napisze ,,1" będzie odpowiadała. Jeżeli nikt się nie zgłosi, czynność zostaje powtórzona z innym pytaniem. Jeżeli użytkownik odpowie dobrze, może wybrać osobę do następnego pytania. Oczywiście nie można wybierać samego siebie. Jeżeli jednak odpowie źle, traci jedną szansę, wtedy zostaje powtórzona czynność z pierwszego pytania.

Runda trwa aż zostanie jeden użytkownik, czyli zwyciężca.

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba.

Ja z chęcią zajmę się tym konkursem :)

 

 

Dziś do końca rozkminimy tą sprawe 1z10 i mam nadzieje że wypali

 

Jeżeli chodzi o konkurs typu 1 z 10-ciu, to już kiedyś podczas karaoke zapowiadałam, ze będę to organizować.

Działało to będzie na podobnych zasadach, jak będziecie chcieli pomoc to zapraszam na pw. 

Jednak jak chcecie to organizować sami to prosiłabym żebyście dali mi znać wcześniej jak to dokładnie ma wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pomysł który ułatwi administracji życie.

 

Automatyczna rejestracja ? 

 

Chodzi mi o stworzenie strefy na TS gdzie będzie multum kanałów z nazwą powiedzmy 

 

+ 17, + 18, gracz cs go itp itd

 

Każdy kanał z inną nazwą ( nazwą rangi na ts ) + z ikonką która zostanie przydzielona użytkownikowi po otrzymaniu takiej rangi.

 

 

Polega to na tym, że wchodzi nowy gość na ts. Wchodzi na kanał +16 i bot automatycznie dodaje mu tą range.

Można oczywiście ustawić maks, ilość takich rang.

 

 

Pozdrawiam Adam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł który ułatwi administracji życie.

 

Automatyczna rejestracja ? 

 

Chodzi mi o stworzenie strefy na TS gdzie będzie multum kanałów z nazwą powiedzmy 

 

+ 17, + 18, gracz cs go itp itd

 

Każdy kanał z inną nazwą ( nazwą rangi na ts ) + z ikonką która zostanie przydzielona użytkownikowi po otrzymaniu takiej rangi.

 

 

Polega to na tym, że wchodzi nowy gość na ts. Wchodzi na kanał +16 i bot automatycznie dodaje mu tą range.

Można oczywiście ustawić maks, ilość takich rang.

 

 

Pozdrawiam Adam. 

Bez sensu, ktoś będzie ewidentnym 12 latkiem a będzie miał rangę +18, poza tym zaspami to dużą część TS'a. 

Na nie

 

#Edit

Czyli będą mieli jeszcze więcej roboty...

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, ktoś będzie ewidentnym 12 latkiem a będzie miał rangę +18, poza tym zaspami to dużą część TS'a. 

Na nie

 

 

Tak ale wiek można zawsze zweryfikować. Jak admin będzie miał trochęc czasu to moze zaglądać do ludzi którzy nie mają rangi ( zweryfikowany ) 

To zajmie mniej niż minute ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie propozycji Adama:

 

Wydaje mi się, że pomysł jest bez sensu. Po pierwsze byłoby to zaśmiecanie serwera zbędnymi kanałami, których ze względu na ilość posiadanych przez nas rang byłoby stanowczo za dużo, a po drugie administratorów jest na tylu, że nie powinni oni mieć problemów z nadawaniem rang użytkownikom.

 

+ Tak jak wspomniałeś nadawanie rang trwa bardzo krótko, także tym bardziej nie wydaje mi się żeby była potrzeba robienia kanałów specjalnych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam propozycję, a mianowicie, aby osoby posiadające na danym kanale HCA lub CA nie musiały wpisywać hasła, wystarczy ze przy pojawieniu się okienka z prośbą o wprowadzenie hasła wpiszą cokolwiek lub klikną "OK" i automatycznie przeniesie je na kanał bez wymaganego poprawnego hasła. (tak wiem, "hasła, hasła, hasła" ;) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, a mianowicie, aby osoby posiadające na danym kanale HCA lub CA nie musiały wpisywać hasła, wystarczy ze przy pojawieniu się okienka z prośbą o wprowadzenie hasła wpiszą cokolwiek lub klikną "OK" i automatycznie przeniesie je na kanał bez wymaganego poprawnego hasła. (tak wiem, "hasła, hasła, hasła" ;) )

Do tego chyba służy vip i s.vip? Chyba i tak właściciel kanału zna hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, a mianowicie, aby osoby posiadające na danym kanale HCA lub CA nie musiały wpisywać hasła, wystarczy ze przy pojawieniu się okienka z prośbą o wprowadzenie hasła wpiszą cokolwiek lub klikną "OK" i automatycznie przeniesie je na kanał bez wymaganego poprawnego hasła. (tak wiem, "hasła, hasła, hasła" ;) )

W opcjach ts masz zapisywanie haseł do kanałów, więc moim zdaniem zbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, a mianowicie, aby osoby posiadające na danym kanale HCA lub CA nie musiały wpisywać hasła, wystarczy ze przy pojawieniu się okienka z prośbą o wprowadzenie hasła wpiszą cokolwiek lub klikną "OK" i automatycznie przeniesie je na kanał bez wymaganego poprawnego hasła. (tak wiem, "hasła, hasła, hasła" )

 Po co? Jest opcja w ts "zapamiętywanie haseł" :) Wpisujesz raz hasło i z automatu Ci je zapisuje. Potem jeśli ktoś zmieni hasło, to wpisujesz je od nowa, cała filozofia XD HERE

 

 

Do tego chyba służy vip i s.vip? Chyba i tak właściciel kanału zna hasło.

Te twoje posty są naprawdę bezsensu, i nic mądrego nie wnoszą, więc uspokój się i nie spamuj wszędzie :)

 

 

Ale to przestaje działać, jeśli jakiś "śmieszek" zmieni Ci hasła
 

Hasło może zmienić tylko HCA i CA, wiec nie rozdawaj wszystkim CA :))))

Edytowane przez Umciaak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do propozycji z kanałem "Tyralnia"

 

Coś takiego mogło by się przydać. 

Wcześniej wiele osób właśnie o tym kanale często mówiło.

 

#bez hejtów mi tu. 

 

 

Popieram pomysl Kasi.

Ta pseudo tyralnia u Kasi na kanale jest slaba :/ lepiej zrobic miejsce specjalnie pod tyranie xd

Pomysł z tyralnią nie jest zły, aczkolwiek nie jestem pewna czy bez jakichś eventów byłaby tam większa aktywność.

Osobiście nie jestem zwolenniczką tego typu kanałów, ale jeżeli więcej osób będzie za stworzeniem tego, mogę go stworzyć i najwyżej przy braku aktywności usunąć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności