Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Zależy mi [D][B].


daniel394

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:[D]uszekuszek.
2. Imię:Daniel
3. Wiek:19 
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/% 5BD%Duszek%5BB%Duszek./193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Gram długo i często na tym serwerze praktycznie codzienie spotykam się z sytuacją gdy pod nie obecność adminów wchodzą cheaterów gracze są bezradni i uciekają z serwera a mnie to drażni że cheterzy są bezkarni
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):nie ale moge kupić
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 4 dziennie minimum
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:jestem bezrobotny wiec zależy 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:7lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałam admina to był pomocny, zgłaszał chiterów na u@ co idzie za tym, że się na tym zna. Jest kulturalny i nie można złego słowa na niego powiedzieć, dlatego jestem na tak. :)

Edytowane przez Shanell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszech-obecny na serwie :D duża aktywność , wiek nie powiem że ogar :D bo czasami rozwalałeś mnie :D no i dobrze się z tobą dogaduje. Na tak ;) 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za okresem próbnym :) ogólnie jest gościu spoko, pomaga dużo jak i idzie z nim pogadać i nie miałem z nim żadnych problemów. W grze jest spokojny, umie pogadać jak i dobrze gra a przede wszystkim ma dobry kontakt z graczami i zna stałych bywalców :) 

gt Ci nie działa także proszę o poprawny link, ponieważ chce zobaczyć aktywność na serwie :) 

Wymagania spełnia i obecność na forum też ma dobrą także na próbnym nich się wykaże :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Ogarnięty gracz. I często prosi,aby kogoś sprawdzić. Więc na pewno będzie dobrym adminem oraz też za pewne będzie dużo siedział na spekcie, aby ogarniać server ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd gram na tym serwerze dość często go widuję i mogę stwierdzić że ta osoba nada się na admina :) powody niżej 

 

-składka

-gracz z kulturą zawsze gdy z nim gram dogaduję się  i wgl gra z tą osobą jest przyjemna :)

-dobrze zna innych graczy gdyż można stwierdzić to po tym jak wchodzi na serwer a nawet po gt :)  które wynosi 343.37 hr 

-ma oczywiście mikrofon :)

-długi staż  w cs'a :

więc chyba tyle :D wymieniłem prawie najważniejsze powody :)

 

Jestem na TAK

 

Fajnie by było  jakbyś kupił cs'a :) 

Edytowane przez deadangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności