Skocz do zawartości

Niejasności regulaminu.


Kay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam kilka pytań dotyczących regulaminu kilka pktów jest dla mnie nie zrozumiała:

1.Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm) & Pro VIP może postawić max 3 lm'y w kampie, nawet jeśli jest ostatni

Chodzi tutaj o stawianie min jednocześnie, czy łącznie - nigdzie nie jest to napisane, przez co nie wiadomo o co chodzi.

2. Zakaz używania działka

 Nie mam pojęcia co to jest.

3.Zakaz bugowania broni

 Nie mam pojęcia na czym to polega.

4.Skanowanie przez luki w kampach

 Nie mam pojecią dlaczego jest to zakazane, skoro na 99% serwerów jest to dozwolone, prosta rada dla ludzi - trzymaj się zdala od szczelin. 

5. Nadużywanie dotyczy: 
-PRO VIP: strzału dłużej niż 30 sekund bez przerwy 5 sekundowej  
 Również nie widze sensu tego pktu. Mam obliczać czas stoperem? W drugiej ręce? Prosta rozwiązanie zrobić 3-4x wiecej amuncji w broni dla pro vipów, wtedy będzie strzelać te 30 sekund + przerwa na przeladowanie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. 

1. 3.15 Maksymalnie 2 jednocześnie postawione lasery na kampe - Ban od 1h do 3h

 

 

Czyli jest napisane dalej, że chodzi o o jednocześnie postawione lasery

 

2.  Czego tutaj nie rozumiesz?

 

3. Bugowanie - używanie błędów w grze.

 

4. Luki - błąd w modelach danej pułapki, czyli naparzanie przez kogoś przez ścianę. Nie jest normalnym zachowaniem zarażanie kogoś przez ściane.

 

5. Przedstaw mi plugin, który działa tak jak piszesz i nie buguje się. Nie, nie trzeba, wystarczy patrzeć na czas gry, który jest jasno zaznaczony w każdej wersji cs'a.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.  Czego tutaj nie rozumiesz?

Nie rozumiem co to jest działko.

 

4.

Luki to jest błąd? Nie jest normlanym zachowaniem zarażenie kogoś przez szczelinie? Np taką jak ta:

LINK

Uważasz że jest to bug, jeżeli zombiak wystawia rękę przez tak duża szczeline a akurat człowiek stoi blisko i go zarazi? To nie jest bug  i jest to dozwolone na innych serwerach. Człowiek powinien stać z daleka od takich szczelin wtedy jest bezpieczny, nazywanie tego bugiem jest co najmniej idiotyczne.

 

Rozumiem jeżeli chodzi np o sytuacje w której np. człowiek podskakuje sobie w kampie i wtedy błedem jest że widać jego głowe/konczynę przez normlana scianę typu:

LINK

I w takiej sytuacji zarażenie człowieka byloby bugiem/skanem.

Edytowane przez Kay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

2. Nie mogłem znaleźć ss'ow, ale są w jednej ze skarg http://imgur.com/peGjcrA

 

4. Gdzie ja napisałem, że to u mnie należy do skanowania? Ja pisałem o lukach w modelach, czyli np: przechodzi ci dłoń przez model lub ten model przy ataku "nie jest czytany" i ktoś może cię zarazić, tak jak napisałeś to w drugiej części zdania. Przeczytaj dokładnie to co pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.  Czego tutaj nie rozumiesz?

Nie rozumiem co to jest działko.

 

4.

Luki to jest błąd? Nie jest normlanym zachowaniem zarażenie kogoś przez szczelinie? Np taką jak ta:

LINK

Uważasz że jest to bug, jeżeli zombiak wystawia rękę przez tak duża szczeline a akurat człowiek stoi blisko i go zarazi? To nie jest bug  i jest to dozwolone na innych serwerach. Człowiek powinien stać z daleka od takich szczelin wtedy jest bezpieczny, nazywanie tego bugiem jest co najmniej idiotyczne.

 

Rozumiem jeżeli chodzi np o sytuacje w której np. człowiek podskakuje sobie w kampie i wtedy błedem jest że widać jego głowe/konczynę przez normlana scianę typu:

LINK

I w takiej sytuacji zarażenie człowieka byloby bugiem/skanem.

Zagraj na Zm to się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na samym początku napisałem o szczelinach,  takich jak na screenie nr.1. Ponieważ takie zarażenia powinny być dopuszczalne z racji tego że to nie jest bug. A za to sypią się bany (sam dzisiaj dostałem za to)

Edytowane przez -_-
No i ja ci wytłumaczyłem dokładnie jak to wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: To już jest sprawa na osobny temat i osobny dział. Zamykam, wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności