Skocz do zawartości

[Dyskusja] Anime & Manga


ziomm

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu czegoś brakowało mi w tym dziale, postanowiłem stworzyć temat, w którym można porozmawiać o wszystkim związanym z działem. Gdyby była taka możliwość prosiłbym o nie zamykanie tematu i podpięcie go ;].

 

A zatem oglądał już ktoś Tokyo Ghoul 2 (Nie mogłem się powstrzymać, chciałem spojrzeć tylko na sekundę, ale nie wyszło xd).

Według mnie opening to totalna klapa, ale ending nadrabia trochę ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu czegoś brakowało mi w tym dziale, postanowiłem stworzyć temat, w którym można porozmawiać o wszystkim związanym z działem. Gdyby była taka możliwość prosiłbym o nie zamykanie tematu i podpięcie go ;].

 

A zatem oglądał już ktoś Tokyo Ghoul 2 (Nie mogłem się powstrzymać, chciałem spojrzeć tylko na sekundę, ale nie wyszło xd).

Według mnie opening to totalna klapa, ale ending nadrabia trochę ^^.

Hmmm TG nie zachwyca w tym sezonie. Opening masakra.

Jeżeli ktoś przepada za romansami to polecam

Golden time

Lovely complex

Kaichou wa maid sama

Toradora

:D

Znacie może coś z jeszcze lepszym romansem, a zarazem komedią lub dramatem? :)

 

trzymaj

ouran highschool host club

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm TG nie zachwyca w tym sezonie. Opening masakra.

 

No niestety ;]

Zapewne nie jesteście fanami gatunku mecha, ale muszę się podzielić fajnym anime ^^ Polecam :D:  Aldonah.Zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam jakims fanem zbytnio nie jestem jednak polecic mogę od siebie Dragon ball'a i inazume eleven (to akurat jak ktoś lubi piłke nożną). A co do DB wątpie by istniało jakieś anime lub manga która mogła by to przebić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zna ktoś jakieś fajne anime z gatunków: akcja, fantasy, mecha, romans (może być też ecchi). Nie wszystkie gatunki muszą się znaleźć w jednym anime :0. No i dobrze byłoby, żeby miało jakąś znośną kreskę. Tak ogólnie to może by tak rozkręcić ten temat ;x nie z tego powodu go założyłem, żeby stał nieodwiedzany. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guilty Crown - Romans, akcja, mecha

Code Geass - Akcja, mecha

Campione! - Akcja, romans, ecchi

Na razie tyle, jak wrócę do domu to może cos sobie przypomne jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masziro

 

Death Parade - super :D

Shinsekai Yori - już ci o nim mówiłem <3

Monster - naukowiec ratując człowieka, stworzył potwora. Teraz stara się go powstrzymać.

Bakemonogatari - Strasznie dużo gadania, anime o "potworach", które przejmują władzę nad ludźmi :D

 

@Ziomm

To może:

-Ghost in the shell

-Gundam'y

-Psycho Pass

 

 

:3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAL-a próbowałem zrobić, ale się nie udało (link aktywacyjny nie przychodzi chociaż próbowałem kilka e-mailów). No, ale spróbuję jeszcze raz ^^ jak się uda to podam :P.

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio zacząłem oglądać Code Geas, na bieżąco jednak oglądam Death Parade, Drrr! x2 Shou, Fairy Tail (2014), Kiseijuu, Naruto Shippuden, Tokyo Ghoul sezon 2. Jak chcecie możecie mi coś polecić po obejrzeniu CG, bo jak na razie nie szukam dłuższych serii.   :tongue2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności