Skocz do zawartości

Nabór na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Imię:  
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
Znajomośc amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Zaufanie wobec graczy (1-10):  
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  
Dlaczego akurat Ty:  

 

 

 

Przypominam, 3 posady na sieci max, 1 osoba na serwer. Będę patrzył głównie na godziny, ile czasu osoba gra, od kiedy i czy gra nieprzerwanie oraz czy jest adminem. Osoby z mniej niż 40 postami nie mają prawa pisać podania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Kuba
Wiek:  17
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  od 5h do 10h
Staż na serwerze:  100h gry
Znajomośc amx (1-10):  8
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  8
Zaufanie wobec graczy (1-10):  7/8 (zalezy u kogo)
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie miałem, ale tylko pomagałem na cs-warowni (serw od roku nieczynny)
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  obecnie żadne
Dlaczego akurat Ty: mogę spróbować, ewentualnie jeżeli nie to moge pomagać komuś kto też nie będzie w 100% idealny

Edytowane przez Sanctus~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Jakub
Wiek:  18 lat
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  2-3 h
Staż na serwerze:  od września 2014
Znajomośc amx (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  5 (mnie uczył i chce dalej uczyć Soot) 
Zaufanie wobec graczy (1-10):  9 
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie, nie miałem
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  pomagam w ogarnięciu serwa, 
Dlaczego akurat Ty:  Jestem Adminem na tym serwie i znam stałych graczy jak i adminów. Dość długo czasami potrafię siedzieć na serwerze oraz mam bardzo dobry kontakt z graczami czy adminami. Soot, będąc opiekunem uczył mnie co i jak robić jako opiekun lecz no nie zdążył do końca mnie nauczyć. Dodawanie vipa, czy adma, map i rs potrafie zrobić. Lubie tutaj grać i mimo, że czasami jest ciężko z czasem to i tak się wyrabiam, żeby zagrać ipogadać z graczami. Mam wiele pomysłów jak można ulepszyć serwa i chciałbym je wcielić w życie serwera. Nie było też na mnie ani jednej skargi. Mój stary nick na serwie to kubaaa a nowy i obecny to Sheriff [CSC]. 

Edytowane przez kubaaa
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dawid

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 2-3h, na steam i gg jestem po 10h dziennie więc będę odpowiadał na innych pytania :P

Staż na serwerze: Jakoś przed czerwcem 2014 zacząłem grać na tym serwie :P, więc już trochę godzinek mam nabitych:D

Znajomośc amx (1-10): 9

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 7( dostałem lekcję od Siwego, teraz wiem co i jak:p )

Zaufanie wobec graczy (1-10): 10, gdy tylko wejdę na serwer widzę teksty ,,Siema Bezi " itp:P

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie miałem.

Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd): Posiadam Ubteam oraz admina na ts3, aktywność też mam dobrą i pomagam w różnych działach.

Dlaczego akurat Ty: Byłem na serwerze bf2 adminem przez dobre 7 miesięcy, poznałem bardzo dobrze grającą społeczność na tym serwerze. Zrezygnowałem z admina, ponieważ nie chciałem blokować slota z małą aktywnością, uciekłem na Cs Go lecz po długich namowach stałych graczy postanowiłem napisać to podanie na opiekuna. Mam bardzo dobry kontakt z wszystkimi na serwie, z administracją też mam dobry :P . Postanowiłem powrócić na serwer i go uratować, ponieważ to jeszcze nie jest koniec mojej przygody z BF2.

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zrobimy tak, podzielimy was na dwie części zadań, bo oboje umiecie coś innego, więc jako jedna osoba może i byście się nadawali, ale osobno żaden z was nie ogarnia na tyle by opiekować się tym serwerem.

Przyjmę was dwóch i podzielę na was obowiązki, tak by każdy robił to co potrafi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności