Jump to content
Miłosz

[DD2] Bugi, Crashe!

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie regulaminu serwera oDD2. Dostałem bana za podmiane modeli. Czy istnieje możliwość odbanowania jeśli wgram oryginalne modele??

Napisz na PW do Pawła, Opiekun może na takie coś przystać, ale to zależy.. 

Siema dzisiaj grałem na serwie około godziny 16 i zauważyłem że plugin na  informowanie  kto  nam  rzucił fb  sie psuje mianowicie : dostałem fb od ct a pokazało mi że dostałem go od swojego " uprzedzając głupie pytania tak na pewno go dostałem od ct "  a gracz który niby mnie oślepił dostał komunikat że ja rzuciłem mu fb 

• Like 1

1. Data [godzina/minuta/dzien]: okolo 19 przedwczoraj

2. Opisz sytuacje w której padł serwer: rzucajac HE zatrzymal sie na glowie mojego, nie zdazylo sie to raz tylko kilka razy, świadkiem Kania z ehem

• Like 1

1. Data [godzina/minuta/dzien]: 07.10 godzina: 15:50/5 - ?

2. Opisz sytuacje w której padł serwer: Straszne lagi, chodzic się nie dało z pełnego serwera zrobił się pusty serwer. Grało około 20 osób zostało ok.5 .

Edited by DuNg3()N
  • Like 1

W nocy dostałem to

Dziś na kilka topowych serwerów CS 1.6 znajdujących się na tej jednostce były przeprowadzane dość skuteczne ataki, co mogło doprowadzić do chwilowych problemów. Ograniczyliśmy ich skutki, także wszystko powinno już działać jak należy.

Napisałem ponownie ...

Witaj,

Rozłożyliśmy obsługę karty sieciowej na wszystkie rdzenie procesora, by była ona w stanie poradzić sobie z filtrowaniem ataku.

Prosiłbym o informację, czy niestabilności nadal będą odczuwalne (wraz z przybliżonymi czasami występowania).

Proszę informować co i jak na serwerze

Z góry dziękuje

dzisiaj o 19:20 jak bylem na serwerze byly straszne lagi przy malym pingu. to samo co wczoraj. 

Edited by DuNg3()N

23:00 takie duże lagi, ze cofa mnie o kilka metrów, ścina graczy, nie można w nikogo trafić. Serwer się zwiesza

Niestety coraz gorzej to wygląda jeśli chodzi o te ścinki, nie tyle że pojedyńczy gracze mają lagi, ale WSZYSTKIM z większym bądź mniejszym stopniu skacze ping, bądź tez jest wyższy niż normalnie ale nie skacze.

Pisałem już wyżej, że jakiś idiota atakuje serwer, nie tylko my mamy problem, ale tez inne sieci z topowymi dd2

To nie jest nasza wina, ja wam nic na to nie poradze

• Like 3

Przypuszczam, xe pukawka w tej sprawie może nie pomc bo jeżeli ktoś zhackowal serwer to prawdopodobnie sama pukawka ma ten problem

FFA jest to samo, masakra, wczoraj nie dało się grać :(

Tylko, że wiecie jeśli ktoś kupuje coś (usługę lub rzecz) to przysługuje mu gwarancja i jakieś zapewnienie że usługa będzie działała bez problemów.

Jeśli pukawka ma problem z haxami to ich problem nie Karola, więc reklamacja jest zasadna i jeśli oni piszą, że ich atakują i oni mają problem to przyznają się do błędu i powinni ponieść tego konsekwencje czyli uznać gwarancję Karolowi i przyznać coś w zamian np. darmowy miesiąc na każdy serwer u nich dla 1 klienta lub dorzucić coś extra dla zaspokojenia klienta :)

Myślę, że Karol już zajął się kwestią reklamacji i to im zrobi Ciśnienie, że muszą coś z tym zrobić,a nas wali to co zrobią. Niech zatrudnią sobie dobrego hackera i niech im ogarnie temat ma to działać i koniec kropka ! :D

• Like 1

Jezeli nie pobierze wszystkich rsow za pierwszym wejsciem, to zrobi to za drugim czy za trzecim, ja np mam teraz 10 rsow bo sprawdzilem jakie sie pobraly to wychodzi na to ze z 4 moze 5 mi dziala

Widzę , że poszły jakieś zmiany na serwie, min. serwer sam wykrywa program Leis i automatycznie daje bana, z tym że daje bana tylko na 1 godzine > a powinien perma dawać , jak możecie to zmienić to będzie dobrze:)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines