Skocz do zawartości

[DD2] Bugi, Crashe!


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie do Fryzjera jak i Mistrza, pomijając fakt wypowiedzi na temat podani o admina na naszym forum to chciałbym zapytać, po jaką cholerę tak szybko przyjmujecie ? (Tak chodzi o podanie XENA) mamy otwartą jakąś szybką rekrutacje na admina o której ja nie wiem ?  Nie jestem zły czy czuje się jakoś źle przez tą sytuację, wręcz przeciwnie śmieszy mnie ona bo pierwszy raz coś takiego widzę, brakuje mi Damian i polaczka, może dlatego jestem ciągle na nie w stosunku do was, ale wracając do tematu. W podaniu Xeny ilu wypowiedziało się adminów z DD2, nie licząc was samych jako opiekunów ? Nie sprawdzajcie napiszę wam, 1 !, 1 osoba ! Co to ma być Cyrk jakiś przyjechał ? Podanie w ledwo pół dnia załatwione od ręki to nie SEJM ! Ja też miałem sporo do dodania pod podaniem Xeny, może inni admini też coś chcieli napisać ? W końcu to Ona z nami i MY z nią mamy współpracować wspólnie tworząc zgraną ekipę, wy w tej chwili to zepsuliście, poczułem się lekko pominięty, jakby to było coś na zasadzie, dobra Goku i reszta ekipy nie musi się wypowiedzieć co oni mogą tutaj dodać ? są mało ważnymi osobami miejmy ich gdzieś, przyjmijmy podanie od ręki.


Chłopaki słuchajcie na prawdę was szanuję i lubię (Mistrza nieco bardziej), ale po prostu musicie liczyć się ze zdaniem Adminów ODD2 a nie robić pod siebie, jestem zjechany i nie chce mi się więcej pisać a miałbym wiele do powiedzenia, np w sprawach przyjmowania skarg czy też zmian w regulaminie, ale po prostu nie mam na to siły.
Pozdrawiam.
Mateusz.


P.S nie obrażajcie się jak dzieci i nie atakujcie mnie tylko dlatego że ja to zrobiłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie do Fryzjera jak i Mistrza, pomijając fakt wypowiedzi na temat podani o admina na naszym forum to chciałbym zapytać, po jaką cholerę tak szybko przyjmujecie ? (Tak chodzi o podanie XENA) mamy otwartą jakąś szybką rekrutacje na admina o której ja nie wiem ?  Nie jestem zły czy czuje się jakoś źle przez tą sytuację, wręcz przeciwnie śmieszy mnie ona bo pierwszy raz coś takiego widzę, brakuje mi Damian i polaczka, może dlatego jestem ciągle na nie w stosunku do was, ale wracając do tematu. W podaniu Xeny ilu wypowiedziało się adminów z DD2, nie licząc was samych jako opiekunów ? Nie sprawdzajcie napiszę wam, 1 !, 1 osoba ! Co to ma być Cyrk jakiś przyjechał ? Podanie w ledwo pół dnia załatwione od ręki to nie SEJM ! Ja też miałem sporo do dodania pod podaniem Xeny, może inni admini też coś chcieli napisać ? W końcu to Ona z nami i MY z nią mamy współpracować wspólnie tworząc zgraną ekipę, wy w tej chwili to zepsuliście, poczułem się lekko pominięty, jakby to było coś na zasadzie, dobra Goku i reszta ekipy nie musi się wypowiedzieć co oni mogą tutaj dodać ? są mało ważnymi osobami miejmy ich gdzieś, przyjmijmy podanie od ręki.

 

 

Chłopaki słuchajcie na prawdę was szanuję i lubię (Mistrza nieco bardziej), ale po prostu musicie liczyć się ze zdaniem Adminów ODD2 a nie robić pod siebie, jestem zjechany i nie chce mi się więcej pisać a miałbym wiele do powiedzenia, np w sprawach przyjmowania skarg czy też zmian w regulaminie, ale po prostu nie mam na to siły.

Pozdrawiam.

Mateusz.

 

 

P.S nie obrażajcie się jak dzieci i nie atakujcie mnie tylko dlatego że ja to zrobiłem.

Tu sie z Toba zgodze , zbyt pochopnie postapilem , ale mysle tez ze nie ma tu za czym czekac tylko brac puki sa jeszcze checi , bo trudno teraz o dobrych adminow , ktorzy sa chetni do  niesienia pomocy serwerowi. Na przyszlosc bedziemy czekac dluzej :)

Wlasnie dobrze ze piszesz takie sprawy , teraz wiemy ze popelnialismy blad , ktory na przyszlosc nie bedzie sie powtarzal.

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rekrutacji jest już wiadomo od tygodnia ogółem, że poszukujemy adminów . Ja nie rozumiem trochę Waszego nastawienia , jak Twoje SonGoku i Rewoxa. Opiekun to też gracz i chyba ma prawo wypowiedzieć się o danym kandydacie tak ? To tak samo jakby nie mieli się wypowiadać adminowie bo mają rangę admina? xD Na temat regulaminu raczej wszystkim adminom się podoba i nikt nie narzeka na temat regulaminu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas staram się to ogarnąć , ale jak pisałem wcześniej . Nasz serwer ktoś sobie upodobał i cały czas atakuje zgłaszam to ciągle pukawce :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że nawet jak będziesz co te 5 min pisał o lagach nic, a nic się nie zmieni. Jeżeli widzisz w jakim stopniu są te lagi, 5-7 sek, a nawet więcej to jest spory napływ pakietów, i jedynie opcja zmiany hostingu coś by tu poradziła o ile to na hostnig się uwiezli bo Fryzjer pisze jak by to był serwer i hosting. Ale opcja rezygnacji z pukawki odpada, bo są te zniżki.

 

 

Inaczej, atakując pukawke atakujesz wszystkie serwery podpięte pod ten hosting. Atak na serwer? Jak by ta grupa zaatakowała DD2 to by nawet nie wstawał. 

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co mi wiadomo i patrząc na statystyki to nie tylko nasz jest serwer ciągle atakowany, ale wiele wiele więcej . Głównym atakiem chakerów jest nasz serwer inaczej hosting czyli pukawka i nie tylko nasz serwer, gdyż ataki chakerów mają na celu zniszczyć lub zniesławić nasz serwer. Dlaczego ? Bo aktualnie moim zdaniem Only dd2 serwer stoi na rankingu dość wysoko , a nie wszystkim to się podoba :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Skiperka, z tego co zebrałem informacje Only dd2 serwerowni cs classic stoi w top serwerów oblicznym pod kontem graczy jak i w nocy tak i w dzień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest i tego nie da się naprawic to jest między ns a steam. A przy tym na prawdę trzeba się bardzo znać a nikt z nas się nie zna nawet karol :) A Ty Twix nie pisz zbędnych postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

1. Data [godzina/minuta/dzien]: 2017.05.23 , między 15-16

2. Opisz sytuacje w której padł serwer: Nie padł lecz mniej więcej co 10min ping na serwerze skakał każdemu po 500. Wolałem nie zostawiać tego i napisać notkę :)

Edytowane przez CWANIAKt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności