Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie ╭∩╮PeZo╭∩╮


.:PeZo:.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ╭∩╮PeZo╭∩╮


2. Imię: Paweł 


3. Wiek: 16  Niedługo 17 ( 21 marca )


4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre 7/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%E2%95%AD%E2%88%A9%E2%95%AEPeZo%E2%95%AD%E2%88%A9%E2%95%AE/185.36.169.126:27136/ [ Miałem jeszcze pare nicków ale na nich mam po 1h to nie wklejam ]


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nie lubię szukać wrogów, lubię poznawać nowych ludzi, i im pomagać. Wydaje mi się że jestem lubiany na serwerze. Wiele razy podczas gdy ja grałem była taka sytuacja że np. na jednej mapce jest 3 adminów a na następnej już nikogo, i wtedy panuje nie miła atmosfera na serwerze. Wydaje mi się że jestem osobą godną zaufania i dobrze będę się sprawował jako admin :) Adminem/administratorem sieci byłem już wiele razy w cs 1.6 i nigdy nikt na mnie nie narzekał.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_1:1:42471589 


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Ogółem gram po 3/4 godziny ale są czasami dni w których szkoła nie pozwala na pogranie, wtedy 2/3


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Robocze ( wto,śro,czw,pią ) 18-23[Czasami wcześniej] Poniedziałek mam orkiestrę i wracam do domu ok. 21 więc od 21-23. Weekendy praktycznie cały dzień chyba że mam wyjazdy lub muszę pomagać ojcu w robocie ;)


12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Na aktualnym koncie 1032 H ( na skradzionym 451 )


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak, wiele razy


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że nie będziesz złym adminem ale na razie musze Cię lepiej poznać bo tak naprawdę nie widziałem twojej aktywności na serwerze.Jestem na chwilowym NIE.Opinię mogę zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Powodem jest wczorajsza sytuacja i jeszcze parę innych. Jeżeli chodzi o wczoraj to nie chciałbym aby przyszły admin pytał się czy za zabijanie się w TT jest ban i zaraz to robił.

To nie jest jedyny powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności