Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Propozycje pluginów oraz zmian na serwie


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje:
1.Temat: 1vs1
Polegało by na tym, że gdyby został jeden gracz z Ct oraz TT to mogą siebie wyzwać na pojedynek noży. Trą kilka razy nożem o ścianę i pokazuje się po lewej stronie, czy dany gracz chce przyjąć wyzwanie ( jeżeli tak to zabiera im bronie i zostawia same noże) a jak nie to jest zwykły pojedynek na bronie.
Kary:
Za ucieczkę specjalną, lub przedłużanie celowe byłby wymierzone kary następujące: Ostrzeżenie na say@, później kick, a następnie ban 5minut i końcowy ban 30 minut.
2. Temat: Opcja ssy.
Polega na tym, że Admin może sobie wybrać ile chce zrobić ssów. Od 5 do 10. Bo wiadomo czym więcej tym więcej wykażą ssy co nie ? Oraz uwagę zwracam, że aby tego nie było widać na sayu, że któryś admin robi ssy jakiemuś agentowi; bo bardzo łatwo szybko wyłączyć jest wh . To zaledwie zajmuje 0,5s. Za nim ssy poleci. 
3.Temat: Regulamin
Aby obrażanie admina CELOWE, znaczy kogoś banujemy za kulturę, a takiego delikwenta kumpel zaczyna nas wyzywać i tak dalej, aby mu dać prosto z mostu ban na 7 dni. Bo to jest moim zdaniem przesada taka mała. Wiadomo ktoś dostanie bana i wyzywa przed wywaleniem admina bo się wkurzył to wtedy przedłużyć mu na 1 dzień jak w regulaminie, ale takiemu delikwentowi dawać od razu ban na 7 dni, który od razu wyzywa bez przyczyny, żadnej :D 
4.Temat. Rozgrzewka.
Co wy na to, aby dodać rozgrzewkę na różne bronie jak tak się da. Mi chodzi o to, że na przykład. Dajmy na to zaczyna się mapa dd2 i jest ta 1 minutowa rozgrzewka tylko na awp. A następna mapa rozgrzewka tylko na shodguny, i przy tej rozgrzewce, aby nie było ochrony :D By pomogło nie którym wbijać odznaki :P 
5. Temat. Co wy na to, aby zachęcić ludzi, aby nie łamali regulaminu zrobić takie coś, że darmowy vip ?:D To znaczy, że. Dajmy na to, że ktoś nie dostał bana od resetu do resetu ani razu to by otrzymał tygodniowego vipa ? Ale oczywiście jak by taka osoba sama się zgłosiła . Bo to fajny pomysł,aby ludzie nie łamali regulaminu.

Później coś dopisze jak mi wpadnie do głowy.
6.Temat. Say@
Co wy na to, że gdy jakiś admin pisze na say@ to było przy tym widać jego nick ? :D przynajmniej nie było by spin jak ktoś da jakieś bezsensownego bana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proponuje dodać plugin, żeby było widać na say'u jakie kto granat rzuca :) bo czasami nie wiadomo na kogo się zdenerwować jak CI rzuci fb przed oczyska :/ 

2. Admini mogą mieć skina z adminem :)

3. Co do 1vs 1 zgadzam sie  no i wtedy można zakładay obstawiać :)

4. ssy- odpada, ponieważ jest 5 bmp i to w sam raz wystarczy, nie ma sensu przedłużać bana a i ub nie musi dużo sprawdzać :)

5. Regulamin: "6.15- Obraza Admina (ban od 1H do 1dnia)." a jak nie pomaga ban na dzień to przedłużenie bana do tygodnia :) 

6. Nie jest zły pomysł także to do przegadania z drugim opiekunem :)

7. co do piątego tematu to konkurs jest i bedzie on kontynuowany :) 

8. to zależy jak się admini wypowiedzą :) 

 

@Medyk: to już do admina należy decyzja jaki mu ban za to wsadzi :) 

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba to było by dobre. Ale Buźka tego nie chciał skina nie wiem czemu. Ale moim zdaniem przydało by się ubiór z napisem z tyłu admin. Oraz aby na sayu było widać kto co rzuca. Tak naprzykład Duszek (granat odłamkowy) itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje:

1.Temat: 1vs1

Polegało by na tym, że gdyby został jeden gracz z Ct oraz TT to mogą siebie wyzwać na pojedynek noży. Trą kilka razy nożem o ścianę i pokazuje się po lewej stronie, czy dany gracz chce przyjąć wyzwanie ( jeżeli tak to zabiera im bronie i zostawia same noże) a jak nie to jest zwykły pojedynek na bronie.

Kary:

Za ucieczkę specjalną, lub przedłużanie celowe byłby wymierzone kary następujące: Ostrzeżenie na say@, później kick, a następnie ban 5minut i końcowy ban 30 minut.

2. Temat: Opcja ssy.

Polega na tym, że Admin może sobie wybrać ile chce zrobić ssów. Od 5 do 10. Bo wiadomo czym więcej tym więcej wykażą ssy co nie ? Oraz uwagę zwracam, że aby tego nie było widać na sayu, że któryś admin robi ssy jakiemuś agentowi; bo bardzo łatwo szybko wyłączyć jest wh . To zaledwie zajmuje 0,5s. Za nim ssy poleci. 

3.Temat: Regulamin

Aby obrażanie admina CELOWE, znaczy kogoś banujemy za kulturę, a takiego delikwenta kumpel zaczyna nas wyzywać i tak dalej, aby mu dać prosto z mostu ban na 7 dni. Bo to jest moim zdaniem przesada taka mała. Wiadomo ktoś dostanie bana i wyzywa przed wywaleniem admina bo się wkurzył to wtedy przedłużyć mu na 1 dzień jak w regulaminie, ale takiemu delikwentowi dawać od razu ban na 7 dni, który od razu wyzywa bez przyczyny, żadnej :D 

4.Temat. Rozgrzewka.

Co wy na to, aby dodać rozgrzewkę na różne bronie jak tak się da. Mi chodzi o to, że na przykład. Dajmy na to zaczyna się mapa dd2 i jest ta 1 minutowa rozgrzewka tylko na awp. A następna mapa rozgrzewka tylko na shodguny, i przy tej rozgrzewce, aby nie było ochrony :D By pomogło nie którym wbijać odznaki :P 

5. Temat. Co wy na to, aby zachęcić ludzi, aby nie łamali regulaminu zrobić takie coś, że darmowy vip ? :D To znaczy, że. Dajmy na to, że ktoś nie dostał bana od resetu do resetu ani razu to by otrzymał tygodniowego vipa ? Ale oczywiście jak by taka osoba sama się zgłosiła . Bo to fajny pomysł,aby ludzie nie łamali regulaminu.

 

Później coś dopisze jak mi wpadnie do głowy.

6.Temat. Say@

Co wy na to, że gdy jakiś admin pisze na say@ to było przy tym widać jego nick ? :D przynajmniej nie było by spin jak ktoś da jakieś bezsensownego bana :D

1. Można

2. Nie, tutaj jak i na każdym serwie ma być tak samo, screeny > http://ss.cs-classic.pl/ , gdzie możemy potwierdzić ile admin zrobił screenów. Zmiana pluginu na wybierania ile ss'ów idzie by tego nie pokazywała, i znowu by było szukać po logach ile ten mądry admin zrobił screenów.. czy 3 czy 5. 

2 sprawa, say - nie widać tego dla graczy. Admin robi screen, widzi tylko osoba bez flagi 'z' -czyli na pewno nie gracz i vip.

3. Odpada, to jest za wysoko. Admin ma pilnować porządku i zachęcać graczy na serwer, a nie przez skierowane do niego np. "ku*wo" dawać bana na 7dni.

4. Przemyśl to , jeżeli za szybko wbijemy 32 odznaki też za szybko będzie reset, i połowa nawet nie dotrze do 10 odznak .

5. Można, ale nie tygodniowego bo zwykła zmiana nicku by mu dała od nowa usługę. 2h testowego da radę.

6. Po co? Dla mnie jest lepiej żeby admin się ujawnił, by gracz wiedział że na tym serwie jest właśnie admin i szanował serwer.

Ale jeżeli jest to dodane to ma jakiś swój cel.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, ale to chyba by trzeba resetować odznaki, także poczekajmy z takimi zmianami do kolejnego resetu. 

 

 

Można dodać prywatny czat 

http://amxx.pl/topic/54485-amxpsaychat-prywatna-wiadomosc-na-czacie/

 

A i wypada naprawić say team, bo nie działa. 

 

No i można jeżeli już są tacy uporczywi admini którzy tracą graczy przez głupi 'debil' dodać 

http://amxx.pl/topic/5136-antyprzekiliniak/ // Plugin zbanuje na 5min, admin na 3h ;) 

Albo blokadę, ale nie wiem czy przy niektórych adminach (a tutaj mowa o jednym) to coś da. 

 

Albo http://amxx.pl/topic/114914-kultura-ukaraj-przeklinaj%C4%85cych-graczy/

 

Na noze niewidka, a jeżeli gadamy na serwie przez mikro? Głośniczek nad graczem i nas ujawnia

http://amxx.pl/topic/74577-brak-ikony-glosnika-nad-glowa/

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze MEDYK, dużo ludzi na serwerze mówi, że info używali. Nawet widać jak piszą, albo mówia przez mikro po śmierci, więc ludzie używali tej opcji :)

Edytowane przez Wozik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje:

1.Temat: 1vs1

Polegało by na tym, że gdyby został jeden gracz z Ct oraz TT to mogą siebie wyzwać na pojedynek noży. Trą kilka razy nożem o ścianę i pokazuje się po lewej stronie, czy dany gracz chce przyjąć wyzwanie ( jeżeli tak to zabiera im bronie i zostawia same noże) a jak nie to jest zwykły pojedynek na bronie.

Kary:

Za ucieczkę specjalną, lub przedłużanie celowe byłby wymierzone kary następujące: Ostrzeżenie na say@, później kick, a następnie ban 5minut i końcowy ban 30 minut.

2. Temat: Opcja ssy.

Polega na tym, że Admin może sobie wybrać ile chce zrobić ssów. Od 5 do 10. Bo wiadomo czym więcej tym więcej wykażą ssy co nie ? Oraz uwagę zwracam, że aby tego nie było widać na sayu, że któryś admin robi ssy jakiemuś agentowi; bo bardzo łatwo szybko wyłączyć jest wh . To zaledwie zajmuje 0,5s. Za nim ssy poleci. 

3.Temat: Regulamin

Aby obrażanie admina CELOWE, znaczy kogoś banujemy za kulturę, a takiego delikwenta kumpel zaczyna nas wyzywać i tak dalej, aby mu dać prosto z mostu ban na 7 dni. Bo to jest moim zdaniem przesada taka mała. Wiadomo ktoś dostanie bana i wyzywa przed wywaleniem admina bo się wkurzył to wtedy przedłużyć mu na 1 dzień jak w regulaminie, ale takiemu delikwentowi dawać od razu ban na 7 dni, który od razu wyzywa bez przyczyny, żadnej :D 

4.Temat. Rozgrzewka.

Co wy na to, aby dodać rozgrzewkę na różne bronie jak tak się da. Mi chodzi o to, że na przykład. Dajmy na to zaczyna się mapa dd2 i jest ta 1 minutowa rozgrzewka tylko na awp. A następna mapa rozgrzewka tylko na shodguny, i przy tej rozgrzewce, aby nie było ochrony :D By pomogło nie którym wbijać odznaki :P 

5. Temat. Co wy na to, aby zachęcić ludzi, aby nie łamali regulaminu zrobić takie coś, że darmowy vip ? :D To znaczy, że. Dajmy na to, że ktoś nie dostał bana od resetu do resetu ani razu to by otrzymał tygodniowego vipa ? Ale oczywiście jak by taka osoba sama się zgłosiła . Bo to fajny pomysł,aby ludzie nie łamali regulaminu.

 

Później coś dopisze jak mi wpadnie do głowy.

6.Temat. Say@

Co wy na to, że gdy jakiś admin pisze na say@ to było przy tym widać jego nick ? :D przynajmniej nie było by spin jak ktoś da jakieś bezsensownego bana :D

Co do skina SS to prawie zawsze wykazuje czit na 1/2 max 3 skinie jeżeli ma anty ss bo nie nadąża :) a wieksza ilośc ss nie zmienia raczej werdyktu UbTeam:)

Jednak że mam plugin na osobną komende na ss+osoba+ilośc o ile taki chcesz i mogę go podesłać opiekunowi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wgrałem pare map no i wgrałem też plugin związany z wyświetleniem na czacie jaki kto granat rzuca, w sensie pisz: "Fire in the..." "kolor granatu" :) 

z say_team walcze jeszcze ale raczej zostanie wyłączony say_team dla Vipa bo to on blokuje czas drużynowy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dodaj jakiś model inny dla admina a co do pojedynku to bardziej na 4fun pasuje:x

 

 

 

@ tylko pytanie czy inny model dla admina zadziała jeżeli admin ma vip, sam vip ma już inne modele, więc jak się nie da wgrać modeli dla admina to modele vipa będe musiał wywalić a tego chyba nie chcecie :D

Edytowane przez BezImiennyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezimienny. Da się wgrać. Bo wcześniej za nim zacząłem u was swoją przygodę z cs 1.6 to dało się. Vipy miały swoje a admin z vipem miał skin admina . Znaczy, że z tyłu miał napis admin a vipy miały swoje skinny ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności