Skocz do zawartości

[NIEPRZYJĘTY]WhiTeAnGel -zart nie adm


jasio Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: jasio Boyka


2.Nick admina/gracza który zawinił: WhiTeAnGel

3.Admin/Gracz : b 

4.Data i godzina: 01022015

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): dowodem jest to co zrobil

6.Opis sytuacji: jakieś zarty admin banuje nei slusznie ,wbrew pkt. regulaminu (przedwczorajsza skarga), a dziś wchodze na serw i co adminek za dyche wywala mnie z klanu w rewanzu, porażka obiektywny adm, który mści się za skargę, żąl cb WhiTeAnGel, zal dziecko poszukaj se znajomych w realu bo patrze ze jestes dzieciak, obrazil sie i poplakal bo naskarzyli na niego, wywale was z klanu nie bedziecie u mnie hahahah , zapizdziel.........................u oddaj mi moje monety a na twoj klan mam wywalone ja.......a jak jestes dzieciak.

ps. ale czy te skargi maja sens skoro,admin banuje niezgodnie z regulaminem jest ban jest pkt. z regu. i nic, a on broni sie ze flesze flesze wymyslaj wymyslaj szkoda mi czasu zeby ci cokolwiek udowadniac, to moze wkrotce bany za uzywanie broni beda i bedziemy sie tylko ganiac cala runde, daje bana za he (nieslusznie) a broni sie fleszami. PO CO JEST REGULAMIN JAK ADMIN GO LAMIE I NIE MA KONSEKWENCJI??????, a potem się mści np wywalając z klanu żenua haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj takze pisalem mu 3-4 x na u@ zeby ogarnol ludzi kampiacych na respie najpierze nic niewidzial niby a pozniej nic z tym nie zrobil

mapke dust 2006 moge wstawic hltv jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie zamykałem nic"

Bo teraz nie ma klanów żadnych , a tamte , które były noszą nazwy ostatnio dodanych członków np : wcześniej Saiyan Blood teraz : "Zefir"-ostatnio dołączony członek , tak przynajmniej pisze w top10 klanów.

 

"dzisiaj takze pisalem mu 3-4 x na u@ zeby ogarnol ludzi kampiacych na respie najpierze nic niewidzial niby a pozniej nic z tym nie zrobil 

mapke dust 2006 moge wstawic hltv jak cos "

 

To chyba nie do mnie pisałeś , tylko do KILLEREKPL , ja wszedłem , zagrałem z 10minut , a pierwsze co zobaczyłem na u@ od Ciebie to "Kurwa baranie ile razy mam powtarzać żebys zrobił coś z tym kamperem". Nic nie zrobił powiadasz?Dałem mu ostrzeżenia i wychodził z respa , ma 20sekund , nie moja wina że ty raszowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności