Skocz do zawartości

[Propozycja] Klas


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za opcją, że zaczynamy z 15% i dodaje % co level. Ciekawym pomysłem, może być: Mag-7, zaczynamy od 10% i dodawane co level. Myślę, że wtedy byłaby to bardzo lubiana klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zauważyć że mag-7 na chorążym jest silna bo ma dezorietację gdzie ma 1-8 a w 1 pocisku jest ich chyba z 5-8 nie jestem do końca pewien (chociaż już się nie czepiam :D ) . Bardziej bym postawił na broń pp-bizon bądź broń której w ogóle nie ma na naszym serwerze mp7 .  Proponowałem żeby ten wampir był na premium ale maja ponoć lepsze pomysły , kilka osób proponowało klasę niewidzialna na nożu i z kucaniem ale ponoć nie da się tego zrobić . Aczkolwiek pochodziłem po innych serwerowniach cs go i znalazłem 1 gdzie jest niewidzialność na nożu gdzie nie trzeba kucać ale jest mocno ograniczona klasa ponieważ widać tej klasie tylko noż podczas chodzenia bądź biegania i pół widzialność ( 50% widzialności ) . Dlaczego widać nóż spytałem się tamtejszego admina który tam był powiedział że ,,to nie jest jak w cs 1.6 że było widać cien niewidzialnej klasy, w cs go jest widzialne albo całkowicie niewidzialne '' nie mam pojęcia jak zrobili to , że widać mu tylko nóż jak chodzi bądź biega . Pozdrawiam i czekam na inne pomysły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy: Długodystansowiec 


Bronie: SSG 08 / FiveSeven bądź Tec-9


Statystyki: HP 10, Inta 10, Wytrzymałość 0, Kondycja 15


Opis: 1/5 Natychmiastowe zabójstwo z SSG 08, 1/3 przy 75% INT, 1/2 przy 100% INT


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nazwa klasy: Długodystansowiec 

Bronie: SSG 08 / FiveSeven bądź Tec-9

Statystyki: HP 10, Inta 10, Wytrzymałość 0, Kondycja 15

Opis: 1/5 Natychmiastowe zabójstwo z SSG 08, 1/3 przy 75% INT, 1/2 przy 100% INT

 

 

Słaba w porównaniu do Snajpera. Za mała szansa na natychmiastowe zabicie, biorąc pod uwagę mały - w porównaniu do AWP - DMG tej broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa z ssg jest premium ponieważ z tej broni kogoś zabic bez 1/2 jest ciężko . A pozatym jak dobrze widziałem obserwatorem (P) gra tylko FNX wiec ...

 

 

Proszę o osłabienie klasy chorąży po raz kolejny klasa jest bardzo silna , sa 3 czy nawet 4 strony z klasami i połowa serwera gra tylko 1 klasa wiec jaki jest z tego wniosek ? zabić taka klase może klasa bądź klasa z perkiem która ma zwiększone dmg bądź ma 1/1 np. elitarny snajper tak to ta klasa jest bardzo silna jak i z dystansu a co dopiero z bliska (mordercza) .!!!

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę osłabić klasę, którą jest ,,Chorąży", ponieważ:

- ta klasa jest przesadzona na 35 lv kładzie 70lv, gdy ta ma full wytrzymałości, a reszta punktów dodana jest do hp.

Moje sugestie na zmianę: 1/9 (obracanie) oraz osłabienie dmg. Sam grałem tą klasą w poprzednim sezonie i wiem co (chorąży) potrafi na 35lv oraz na 78lv. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy. 

                                                                                                                                                  Pozdrawiam: ☜Major☞

Edytowane przez Polakolo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o osłabienie klasy chorąży po raz kolejny klasa jest bardzo silna , sa 3 czy nawet 4 strony z klasami i połowa serwera gra tylko 1 klasa wiec jaki jest z tego wniosek ? zabić taka klase może klasa bądź klasa z perkiem która ma zwiększone dmg bądź ma 1/1 np. elitarny snajper tak to ta klasa jest bardzo silna jak i z dystansu a co dopiero z bliska (mordercza) .!!!

 

Proszę osłabić klasę, którą jest ,,Chorąży", ponieważ:

- ta klasa jest przesadzona na 35 lv kładzie 70lv, gdy ta ma full wytrzymałości, a reszta punktów dodana jest do hp.

Moje sugestie na zmianę: 1/9 (obracanie) oraz osłabienie dmg. Sam grałem tą klasą w poprzednim sezonie i wiem co (chorąży) potrafi na 35lv oraz na 78lv. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy. 

                                                                                                                                                  Pozdrawiam: ☜Major☞

 

Klasa została poprawiona. Startowy DMG został zmieniony z 8 na 5 oraz szansa na obrócenie została zwiększona z 1/8 na 1/9.

 

 

Nazwa klasy:Wampir

Bronie:famas lub m4a1-s (mimo wszystko został bym przy M4A4 badz AK47)

Statystyki: int 0 , HP 30 , wyt 0 , zr  25

Opis: wbudowane 25% lub 30% Naboje Ninji (jeżeli to za dużo to najmniejsza wartość chyba 15% bądź 35% 1-2)

 

 

Klasa została dodana pod nazwą "Krwiopijca".

 

Apeluję o nerf'a dla Egzekutora. Gra przeciw niemu, w tej postaci co jest teraz, to katorga. Nie dość, że ma kosmiczne parametry startowe, to jeszcze te wbudowane krytki. Grałem z Yodą na serwerze, on grał tą klasą - co rundę: 299 w 3, 245 w 5, 474 (!) w 5 - klasy premium są słabsze od niego. To tyle na temat, mam nadzieję, że zostaną podjęte jakieś kroki.

 

Egzekutor zostanie zmieniony dzisiaj wieczorem.

 

Dodatkowo został naprawiony błąd który sprawiał, że perk: (Tajemnica Admirała) bugował się na pułkowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy:ekspert obrzyna

Bronie:obrzyn five-seven

Statystyki:kondycja:10 hp:20 wytrzymałość:10 inteligencja:5

Opis:posiada +8 dmg do obrzyna dodatkowo ma 1/10 na wyrzucenie broni

Edytowane przez Kacper20012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy:ekspert obrzyna

Bronie:obrzyn five-seven

Statystyki:kondycja:10 hp:20 wytrzymałość:10 inteligencja:5

Opis:posiada +8 dmg do obrzyna dodatkowo ma 1/10 na wyrzucenie broni

 Na TAK. Ciekawa klasa, nie ma aktualnie obrzyna na serwerze, więc będzie jakaś nowość. Jest optymalna, zdecydowanie nie będzie za silna (jak np. był Egzekutor). Zdecydowanie popieram.

 

@edit

1/30 to chyba trochę za dużo. Może 1/20, bo wiadomo, że nie trafi każdym z siedmiu strzałów.

Edytowane przez nukkuA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa ciekawa ale 1/10 to za dużo stanowczo, będzie wyrzucał broń z każdym strzałem praktycznie. Proponuje 1/30 ze względu na 7 naboi wyrzucanych podczas jednego strzału z tej broni. Po za tym jestem na TAK  dla takiej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa ciekawa ale 1/10 to za dużo stanowczo, będzie wyrzucał broń z każdym strzałem praktycznie. Proponuje 1/30 ze względu na 7 naboi wyrzucanych podczas jednego strzału z tej broni. Po za tym jestem na TAK  dla takiej klasy.

 1/25 a przy full int 1/15 wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy: Silencer


Bronie: M4A1-S Usp


Statystyki:kondycja: -10 hp:10 wytrzymałość:5 inteligencja: 15


Opis: Nie słychać jego biegu (nie wiem, czy da się zrobić, jak nie, to bazowa kondycja 0 lub 10); 5+(0,10*lvl) dmg z usp


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nazwa klasy: Silencer

Bronie: M4A1-S Usp

Statystyki:kondycja: -10 hp:10 wytrzymałość:5 inteligencja: 15

Opis: Nie słychać jego biegu (nie wiem, czy da się zrobić, jak nie, to bazowa kondycja 0 lub 10); 5+(0,10*lvl) dmg z usp

 

 

Spoko klasa, tylko już trzecia, która miałaby M4A1-S. No ale co zrobisz, nic nie zrobisz :) Zdecydowanie na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie nie będzie dodana żadna klasa. Jest wystarczająco klas na serwerze, mimo tego i tak grane są 3-4 a wy chcecie dodawać następne. Dziękuję za uwagę.

 

Pozdrawiam MajuN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie teraz napisać teraz co i jak , ale byłbym za usunieciem kilku klas , bo obecnie na serverze nikt nie gra pierdziawkami :v zmniejszyc ilość podstawowych i dodac 1 klase premium. Widać ze ludzie graja tylko premkami i seryjnym więc wypadałoby troche zredukować i przemieszać to wszsystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest problem z różnorodnością granych klas, oraz faktem, że jest ich za dużo, to można wprowadzić miesięczną rotację klas + stałe klasy premium (można też dać parę nierotujących klas podstawowych jak np. snajper czy bóg deagla). Pozwoliłoby to zwiększyć ogólną ilość klas, w tym klasy posiadające podobne bronie, po prostu występujące podczas innych rotacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest problem z różnorodnością granych klas, oraz faktem, że jest ich za dużo, to można wprowadzić miesięczną rotację klas + stałe klasy premium (można też dać parę nierotujących klas podstawowych jak np. snajper czy bóg deagla). Pozwoliłoby to zwiększyć ogólną ilość klas, w tym klasy posiadające podobne bronie, po prostu występujące podczas innych rotacji.

To wgl według mnie nie ma sensu.

Po Primo:Sam wygląd rotacji jest bez sensowny musiałoby się czekać miesiąc Tak Całe okrągłe 30/31dni na zagranie sobie "Swoją" klasą.

Po 2 Primo:Klas nie jest za dużo, oraz są zróżnicowane tylko niektóre jak np: Rusher, Weteran odstają na początku lecz w późniejszych "fazach" levelowych są strasznie mocne reszta jest silna tylko ludzie nie potrafią pojąć, że trzeba jednak troszkę czasu włożyć w ten serwer aby mieć lvl, który będzie umożliwiał nam pokonanie lepszych/wyżej lvl'owych graczy.

 

Edytowane przez Shinatobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z fenix powinniśmy troszkę zredukować te klasy , jest ich za dużo jak ktoś wchodzi nowy to ma do wybory 5 stron gdzie jest chyba 7-8 klas chore dam przykład najczęstszy ( wchodzi ktoś nowy i się pyta - Siemka bądź witam jaka jest najlepsza klasa, odpowiedz-siemka a jaka bronią lubisz grać , odpowiedz-( powiedzmy że AK-47) ak, odpowiedz-seryjny zabójca , strzelec wyborowy na e zmieniasz bronie z m4a1-s na ak , i klasa premium pułkownik .) podajemy takiemu panu co ma wpisać , żeby miał pokazane klasy a on wchodzi i pierwsze co robi to a gdzie znajdę... tych klas jest tyle , że nie da się połapać . Dalej uważam że powinniśmy zredukować kilka-naście klas do 1 broni bądź max 2 np. ak powinno być czyli seryjny i strzelec , reszta powinna być grubo przemyślana .! Pozdrawiam MenVip


Klasa: [PREMIUM] Pryx
Opis: Szansa na podpalenie przeciwnika 1/10
Bronie: pp-bizon usp
Inteligencja: -10 Zdrowie: 25 Wytrzymalosc: 10 Szybkosc:20

Edytowane przez Pawel.?
Posty połączono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie spamuj, od tego jest opcja EDYTUJ.

 

Po 2 serwer ma już sporo czasu i nigdy wcześniej nie było, aż takiego narzekania na klasy. Robicie za przeproszeniem jakąś "gówno burzę", która jest zupełnie nie potrzebna.

Jednemu nie pasuje to, drugiemu zaś co innego. Nie da się każdemu pójść na rękę i dogodzić w sprawie klasy. Każda klasa ma inną "umiejętność" lecz nie każdy potrafi z niej korzystać. Jak napisał wyżej Network klasy są w miarę wyrównane aczkolwiek odstają na niskich poziomach co zniechęca ludzi do grania nim, ale nie od razu Polskę zbudowano. Trzeba poświęcić trochę czasu na to żeby być lepszym w końcu to COD mod a nie FFA czy TP. Z tego co pamiętam jak Ball grał pułkownikiem czy saperem na 200lvl nie było żadnego płaczu bo wysoki lvl czy klasa jest zbyt OP. Dzisiaj grając na serwerze nie ma nic innego na słuchawkach jak płacz bo ktoś ma 100lvl czy klasa jest za dobra.

 

Zastanówcie się kilka razy zanim coś chcecie napisać, zamiast wymagać ciągłych zmian bo komuś gorzej idzie daną klasą. Nie ma sensu zmieniać klas bo nie dają sobie rady z wyższym levelem tylko dlatego, żeby po resecie ponownie je zmieniać. Jak już pisałem jest to serwer COD'a im więcej gracz tym jesteś lepszy.

Edytowane przez Pawel.?
Następnym razem, jeśli ktoś znowu będzie spamował post pod postem, to proszę skorzystać z opcji "raportuj", wtedy szybciej to zauważymy i usuniemy zbędne posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.12 Została dodana nowa klasa "Cygan"

Dzisiaj lub jutro zostanie dodana jeszcze jedna klasa "Jumper".

 

Pułkownik obecnie posiada przelicznik z 0.075 na 0.100, co wiążę się z dodatkowym 10dmg na poziomie 100.

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam chciałbym poruszyć (ZNOWU) temat klasy rusher i chorąży ! Proszę ZNOWU o osłabienie tych klas rusher 1/40-1/20 chorąży 1/13 . Obie klasy są dalej za silne można oglądnąć demko westhood , pan SIR zabił 3 osoby z full int ( klasa rusher) 1 strzałem po kolei . Pytam się dlaczego klasy są dalej nie równe . Czekam na pomoc ze strony opekuna głównego jak i majuna . I nie to NIE jest płacz majun tylko prożba o zrównoważenie klas które sa dużo przesadzone dalej . Pozdrawiam MenVip

Edytowane przez Magic Devil1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności