Skocz do zawartości

[Propozycja] Perki


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Moje propozycje:

 

1. Bankomat - Po zabiciu gracza szansa na zdobycie jego pieniędzy = 1/5. (Ewentualnie co rundę może dawać graczowi 5000$/7500$/10000$.)

 

2. Sandały Jezusa - Podwójny skok i mniejsza grawitacja. (Połączenie 2 kompletnie nieużywanych perków, może wreszcie znajdzie zastosowanie.)

 

3. Konstruktor - Na ziemi możesz położyć 2 pułapki, które unieruchamiają przeciwnika. (Coś jak mina, może być widoczna lub nie, w zależności od upodobań technika. Perk na pewno przydałby się niektórym na serwerze, ograniczył by rash ze strony CT na prawie każdej mapie.)

 

4. Zaczarowana Amunicja - Co 3/4/5 kula wystrzelona z magazynka zada podwójne obrażenia przeciwnikowi. (Według mnie pomysł może być ciekawy i ten perk wymusi taktyczne podejście do strzelania niektórych osób.)

 

5. Kreatyna - Dostajesz 25 Wytrzymałości i 25 Kondycji.

 

6. Pocisk Śmierci - Masz 1/2 szansę na natychmiastowe zabójstwo strzałem w głowę. (Perk może być ciekawy, 1/1 byłoby przesadą, bynajmniej według mnie, wiec 1/2 to odpowiedni przelicznik dla tej umiejętności zwłaszcza, że są perki pozwalające zabijać innych 3-4 strzałami w klatę nawet przy ich pełnej wytrzymałości.)

 

7. Pancerz Rozpraszający - Zmniejsza obrażenia otrzymywanych pocisków o połowę. (Tego perku jestem najmniej pewien, czy klasy bądź perki od inta jak i tytanowe bedą zadawać pełne obrażenia.)

 

8. Amulet Trzech Braci - Dostajesz 25 Inteligencji i 25 Zdrowia.

 

9. Naboje Wyrzucające - 1/5 Szansa na wyrzucenie przeciwnika w powietrze (do góry). Większość map ma skybox'y blokujące wyrzucania na zbyt dużą wysokość, także chyba nikt nie będzie tracił za dużo zdrowia od upadku, a jeśli tak, to warto ustawić jakąś granice wyrzucenia.

 

10. Paczka Chipsów - Użyj, aby zjeść trochę chipsów i uleczyć sobie 50 zdrowia. Możliwe 2 razy na rundę.

 

Oczywiście to nie wszystkie moje pomysły na perki, zamieszczam na początek tylko dychę. Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Perk :D "Płacz Quotha"  dostajesz mac-10 z nieskończoną ilością ammo
               "Łzy Quotha" 1/4 < szansy na slapowanie trafionego gracza .

Edytowane przez Bezdomny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk :D "Płacz Quotha"  dostajesz mac-10 z nieskończoną ilością ammo

               "Łzy Quotha" 1/4 < szansy na slapowanie trafionego gracza .

Pierwszy perk odpada z wiadomych wzgledow

Co do drugiego szansa 1/6 i zmiana nazwy na Modul Kinetyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk: Autodestrukcja
Opis:Natychmiastowa smierc twoja i wrogow w twoim otoczeniu .

 

Perk: Bron Policyjna.

Opis: Dostajesz  MP7.

 

Perk: Kret.

Opis: Ma 1/4 na pojawienie sie na respie u wroga i masz jego ubranie.

 

Perk: Tajemnica Specnaz.
Opis: Dostajesz MP9  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak to nazwać poprawie a jakoś specjalnie nie mam pomysłów w głowie wiec napisze tylko co te perki maja robić

 

1. Dostajemy np ak lub m4a1s ktore maja 1/10 szansy na natychmiastowe zabicie

2. Deagle 1/1 jezeli trafimy w głowe , czasami nawet headshot nie wystarcza wiec mysle ze to jest spoko

3. Buty które pozwalaja na ciche bieganie

4. Taki perk ze jest jakas szansa nie wiem 1/5 albo wiecej ze gdy strzelamy w przeciwnika mamy szanse na zamienie sie z nim miejscami ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis perk z 1/5 na zcpanie kolegi moglby byc ;D

Twardy Baniak-Nie dostajesz obrażeń w głowe

Totem Zacmienia (predzej do diasblo ale dobra) - gracze w promieniu xxx dostaja "half-blind"(polowe ciemniejszy ekran)

Fałszywa paka- Dostajesz falszywa pake, ktora jest miną

Zestaw agenta- Dostajesz USP + 25 Dmg z niej

Edytowane przez Najeks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjem Cię juz nie ma sansu dawać cos z dmg bo znowu bedzie płacz o te dmg ze cos za mocne cos za slabe , lepiej juz dac ta szanse 1/10 albo i 1/12 z ak bo to jednak ak na natychmiastowe zabicie i sprawdzic jak to działa. Dzieciaki sie wyżyją przestaną jęczeć bedzie git. Co do perku z diglem , tak chodzi o to ze jak dostanie glowe to ginie od razu. A ten ostatni perk ze kreci sie w glowie czy cos zamiast teleportacji tez spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Tykająca bomba.
Opis: Masz 1/1-4 na wybuchnięcie po śmierci.[dmg zależy od inteligencji]
 
Nazwa: Naboje wyrzucające.
Opis: Masz 1/4-15 na odrzucenie przeciwnika kiedy go atakujesz.

 

Nazwa: Teleport.
Opis: Użyj, aby skorzystać z teleportu.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto propozycja kilku perkow:
Betonowa glowa : neutralizuje headshoty
Wzmocniony kevlar : neutralizuje 50% obrazen obszarowych (miny granaty rakiety)
Koszulka kolcza : 1/4 na neutralizacje obrazen z noza
Pociski dum dum : omijaja wytrzymalosc
Egzoszkielet : +20 Hp , + 30 Wyt , -10 Kon
Precyzyjny pocisk : 1/8 na automatyczne zabojstwo po trafieniu

Suflamidy: lecza 10+ int (0.2 za 1 pkt Int) co 4 sec)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam! Przedstawiam propozycję kilku perków:

 

Nazwa perku: Kameleon

Opis: Po użyciu pozwala stać się niewidzialnym na 3-4sec.

 

Nazwa perku: Amunicja Zapalająca

Opis: +5-10 dmg oraz 1/3-4 na podpalenie wroga (5dmg+int(0.1))

 

Nazwa perku: Bezszelestny chód

Opis: nie słychać footstepów.

 

Nazwa perku: Kamuflaż idealny

Opis: Przebranie wroga oraz 1/5 na zrespienie u wroga.

 

Nazwa perku: Zagłuszenie

Opis: W promieniu 'x' przeciwnicy tracą dźwięki, a radar przestaje funkcjonować.

 

Nazwa perku: Skórzane trapery

Opis: +20 kondycja +20 wytrzymałość oraz brak otrzymywanego dmg po upadku.

 

Nazwa perku: Astronautyka

Opis: Zmniejszenie grawitacji gracza oraz podwójny skok w powietrzu.

 

Nazwa perku: Platynowe kule

Opis: Zadają 10-15 dmg oraz redukują o 30-50% wytrzymałość wroga.

 

Nazwa perku: Wskrzeszenie

Opis: Po użyciu masz 1/8 na wskrzeszenie członków drużyny w promieniu 'x'.

 

Nazwa perku: Złoty Deagle

Opis: Deagle oraz +20 z niego

 

Nazwa perku: Zestaw Strzelca

Opis: M4A4 oraz +10 dmg z niego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż idealny inaczej jak była na wersji beta była niewypałem wroga widać na radarze i zagluszenie to będzie tak jak z totemem zaćmienia zdradza pozycję wroga i wiadomo że jest w pobliżu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Notatki hakera - masz 1/6-10 na zniszczenie perku przeciwnika.

 

Zamieszczam perk z powodu usuniecia klasy zlodziej perkow

Edytowane przez abbad0n
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na chwilę obecną staram się zająć klasami na serwerze, jest ich kilkadziesiąt natomiast grywalność jest 5/6.

Co do perku, chwilowo nie.

Edytowane przez MajuN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra widzę brak tutaj ciekawych propozycji od dawna, skoro nie mam kompa to może coś skrobnę :)

NAZWA: Wygrałeś w totka
OPIS: Dostajesz 1000$ za zabójstwo innego gracza, osoba zabita przez Ciebie traci 1000$. 

Komentarz: Ostatnimi czasy mamy nowy system resetów przez co mamy mniej czasu na wbicie wysokiego lvl (tak wiem da się bez problemu) ale wychodząc graczom na pomoc proponuję właśnie taki perk. Moim zdaniem dużo ludzi, którzy nie patrzą na ekonomię w CS będą go wyrzucać. Zaś Ci, którzy są stałymi bywalcami docenią walory otóż tej umiejętności.


NAZWA: Ninja Defuse
OPIS: Defujesz pakę w 3 sekundy, dostajesz smoke oraz flash.

Komentarz: Zagrywając się na serwerze nie raz robiłem tak zwany Ninja Defuse czasem lepiej czasem gorzej. Propozycja ma na celu zachęcić graczy do szybszego wykonywania celów mapy (w przypadku CT) oraz do ostrożniejszego pilnowania paki na bs (w przypadku TT). 


Ogólnie podsumowując, mam trochę czasu wolnego od gry więc mogę pomyśleć nad ulepszeniem rozgrywki, fajnie by było usłyszeć opinię na ten temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa:Skrytobójca/Imigrant
Opis:Masz 1/x Szans na zrespienie się na przeciwnym spawn'ie oraz dostajesz kamuflaż.

Myślę, że ten item byłby całkiem dobrym rozwiązaniem dla "low" leveli, oraz nazwa (Imigrant) a że gramy w grę w której są "terroryści" mogłaby w całkiem śmieszny sposób dopasować się do teraźniejszej "akcji" z uchodźcami :)

Nazwa:Tarcza SWAT
Opis:Neutralizujesz wszystkie perki/umiejętności, które mają 1/x na natychmiastowe zabicie.

Wymarzony item dla ludzi których irytują klasy typu: Elitarny Snajper,Komandos,Rusher,Bóg Deagla,Obserwator,Snajper oraz perki:AWP SNIPER, Scout, Szczęśliwy Pocisk.

Edytowane przez Shinatobe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne pomysły jak od Fapka tak i od Networka świetny pomysł z tym imigrantem podoba mi się w pyte :D Mam Nadzieje że chociaż Tarcza SWAT wejdzie bo to może pomóc nowym graczom na szybkie expienie i nie nużące granie dynamika gry by się zmieniła jak i dystans do tych słabszych graczy . Pozdrawiam i Fapek szybkiego powrotu do coda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrytobójca - jak najbardziej na TAK. Kiedy grałem na innych serwerach to właśnie Szpieg miał takie umiejętności. Żeby nie był za silny - proponuje aby miał tylko pistolet.

 

Tarcz SWAT - również na TAK, przeciwstawiłby te umiejętności, które podałeś.

 

Od Fapka dodałbym tylko Ninja Defuse, pierwszy item wg mnie niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności