Skocz do zawartości

[BETA] Zgłaszamy Bugi/problemy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dość ciekawy bug. Kiedy grałem 1v1 (nie wiem czy działa na zapełnionym serwerze). Kiedy popełniałem samobójstwo otrzymywałem pełny portfel czyli 18000$ umożliwiało to kupowanie expa ze sklepu i bardzo łatwe lvlowanie. Kiedy to przez przypadek odkryłem, sprawdzałem to z zaciekawieniem (oczywiście w celach czysto prometejskich :D ) i okazało się , iż ten bug ma jeden mały ogranicznik w postaci bana (przypuszczam że na 10 minut), który otrzymuje się po popełnieniu określonej liczby samobójstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Klasa bóg deagle po trafieniu w głowę zabija nawet jeżeli masz betonową głowę. Zdarzyło mi się to 2dni temu.

 

@-_-

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek.

Edytowane przez abbad0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Misja, która się nazywa Zabij 10x z AWP przez ściane jest zbugowana a raczej nie nalicza zabójstw prosiłbym o naprawę tego błędu lub usunięcie/podmianę na inną :)


Jeżeli chodzi o zmianę mam propozycję aby tę misję zamienić na: Zabij 10x z AWP w Głowę. Myślę, że taka zmiana byłaby całkiem dobra oraz naprawiłaby bug związany z podaną wyżej misją :)

Edytowane przez Shinatobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam na serwerze nie działają klasy,po wejściu do gry wyskakuje tak jak normalnie aby wziąć klasę,ale gdy się naciśnie na jakąkolwiek klasę to nie działa i się gra z usp.Nie wiem czy to tylko chwilowe,ale proszę o sprawdzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś to ogarnie ? Ogólnie wszystkie klasy przesunęły się o 1 z broniami czyli np jakas klasa miala scout a nastepna ak to ta co miala ak teraz ma scout a ak przeszlo na inna następną klase i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1.Przy używaniu klasy demolitions pojawia się pod nim obrzyn 

2.Gdy bierze się jumpera wypada mu rewolwer

3.Jak w jaką kolwiek statystykę damy 4 potem 5 a potem cały czas 10 będziemy mieli o 9 więcej niż powinniśmy

4.Jak ma się złotego deagla można podnieść rewolwer

Edytowane przez Kacper20012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie działał dzisiaj komuś perk Narzędzia Demolitions (nie stawiało dynamitu, sprawdzę później czy na pewno); Perk Tajemnica Generała zadaje 100(+0.1int)dmg i stackuje się ze zdolnością pasywną rebelianta, a miał zadawać 100(+1.0int)dmg i nie stackować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Opis Medyka nie określa, kiedy można wskrzesić drugą osobę (przy max int). Buty Grawitacyjne działają tylko przez ~10s od startu rundy, później ich efekt znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demolitions ma w opisie, że dostaje zestaw granatów, to działa czy bug? (nie mogę sprawdzić mając vipa). Saper ma błędny opis (miny trzeba zbindować, a nie stawiać za pomocą e) + warto byłoby dodać jaka jest ta szansa na niewidzialną minę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica Generała zadaje jedynie bazowe obrażenia od granatu (nie 100+int). komenda /help działa tylko za pierwszym razem po połączeniu z serwerem, później strona się nie ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry dzisiaj chciałem poruszyć temat Obserwatora, gdyż jak dobrze wiemy posiada on jako jedyny Zeus'a w którym mamy jeden strzał (użycie jak zwał tak zwał).
I teraz moje pytanie do was co robimy w kwestii zwinnych palców, perk ten daje nam możliwość napieprzania bez stopu w przeciwnika, bo perk daje nam natychmiastowe przeładowanie ALE w broniach zwykłych typu Tec czy Ak-47 mamy do dyspozycji ponad 20kulek, wiec moje pytanie wysuwa się do wszystkich co robimy w tym kierunku, albo w jakiś sposób zmienimy wpływ perku na Zeus'a lub może lepiej go usunąć i nie powodować gówno burzy związanej z tym perkiem+zeusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, na ten moment wielokrotne używanie zeusa ze zwinnymi jest zabronione, ale faktycznie jeśli nie da się naprawić zeusa w połączeniu ze zwinnymi jestem za jego usunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja nr 5 w Osiągnięciach - Zdobądź perk "Buty Komandosa" - jest spełniona przy zdobyciu perku "Adrenalina"; przy zdobyciu butów nic się nie dzieje. Adrenalina jest jednym z perków potrzebnych do wykonania misji późniejszej, więc może się pomieszały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja nr 5 w Osiągnięciach - Zdobądź perk "Buty Komandosa" - jest spełniona przy zdobyciu perku "Adrenalina"; przy zdobyciu butów nic się nie dzieje. Adrenalina jest jednym z perków potrzebnych do wykonania misji późniejszej, więc może się pomieszały.

 

Zostanie to naprawione w jak najszybszym możliwym czasie.

 

Z tego co wiem, na ten moment wielokrotne używanie zeusa ze zwinnymi jest zabronione, ale faktycznie jeśli nie da się naprawić zeusa w połączeniu ze zwinnymi jestem za jego usunięciem.

 

Zeus zostanie usunięty z tej klasy.

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co masz na myśli pisząc multum? Jedyne perki, które mogły nie działać to te nowe, które zostały dzisiaj w nocy naprawione.

 

Nanopancerz naprawiono i działa.

Predator naprawiony.

DragAptekarz działa poprawnie.

Zestaw silvera również działa.

Luneta działa od początku, aczkolwiek na nią jest potrzebny inny bind: bind "klawisz" "sm_zoom"

 

Looter został poprawiony i działa poprawnie.

Pułkownik został również poprawiony.

 

Ta granat już działa i jest dostępny poprzez monety dla każdego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności