Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBTeaM] Shady


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ★ Shady ★

Wiek: 18

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: CS 1.6

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 6 lat

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Niestety

Ile czasu poświęcasz forum?: Ten czas mogę średnio określić, jednego dnia siedzę godzinę, 2 dnia nawet z 5/6h. Myślę, że średnio powinienem spędzić 2/3/4h

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Aim, wh i norecoil.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Byłem.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Moją umiejętność opiera się na funkcji admina, dla mnie jest to jedno i to samo.
 

Informacje o sobie lub uwagi: Wiem Karol, że widziałbyś mnie jako Redaktor, czy Gamer, ale ja raczej ja bym się w tym nie widział. Od dłuższego czasu interesuje mnie ta funkcja, ogólnie to mi się podoba. Do rzeczy:
Mam na imię Tomasz, zajmuję się na ogół sportem, do niedawna grałem w piłkę w 3 ligowym klubie, skończyłem z tym ponieważ na chwilę obecną czuję się  tym znudzony, uprawiam także 2 sport w którym zakochałem się już lata temu, jest to między innymi MMA, czemu to? Bo interesują mnie wszystkie techniki z poszczególnych sztuk walk. Uważam, że jestem dosyć aktywną osobą jak na swój wiek, nie pcham postów tam, gdzie są one nie potrzebne i nie komentuję tam, gdzie mnie nie chcą a raczej tam, gdzie mnie nie potrzeba. Uważam, że potrafię się zachować choć głaskać po głowie mnie nie można. Ciężko mi pisać o sobie ale uważam, że szybko dorosłem przez tak krótki okres czasu, stałem się bardziej odpowiedzialny, ale to już przez moje prywatne życie. Edytowałem post i usunąłem wypowiedzi do tych, którzy mnie oceniają, myślę, że wiedzą co piszą choć dla mnie, nie wszystkie są z sensem i poparte jakimiś konkretnymi dowodami. Ale cóż, nie przyszło mi oceniać innych, poczekam spokojnie na czas werdyktu, miłego dnia czytelnikom życzę!

 

 

@Kamil przepraszam, używam ciemnego stylu forum.

Edytowane przez ★ Shady ★
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shady osoba aktywna na forum , ma odpowiedni wiek. Umie się zachować  i myślę że się nada się do UB :)

 

 

// Zmieniam zdanie - Od paru dni w ogóle nie widzę Cie na forum. Nigdzie się nie wypowiadasz. Tymczasowo na nie

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie na nie. James0v jak dla mnie pcha się teraz wszędzie na siłę. Dopiero co składał podanie na moda i już leci na UBT. Według mnie to leci na rangi. Wiele razy pisałem, że gość ogarnia itd., ale nie podoba mi się jego postępowanie co do podań.

Następnym razem odczekaj trochę zanim będziesz składał podania na inne ważniejsze posady na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jesteś 16 miesiecy na forum, ale rzqdko cie widuje. Osoba na to stanowisko powinna być rozpoznawana.Dodatkowo nie masz doświadczenia na tym stanowisku. Oczywiście wszystkiego można sie nauczyć. Na dzień dzisiejszy jestem na Nie. Spróbuj za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na Nie :D

-Wiem, że istniejesz ale nie rzuciłeś mi się w oczy, pewnie z wzajemnością ale to twoje podanie.

EDIT1: Jednak nie, rzuciłeś mi się w oczy w czerwcu, gdy odchodząc napisałeś, że wszystkimi gardzisz poza Danielem.

-Na forum jestem krócej o 5 miesięcy, to znaczna cyfra ale i tak mam więcej godzin od Ciebie, mało siedzisz.

-Twoje nocne godziny to też nie jakaś zaleta, w nocy UBteam nie ma raczej co robić, cały ogrom postów na forum przelatuje w trakcie dnia, do wieczora grupa UBteam go ogarnia i w nocy już raczej nie miałbyś co robić.

 

 

EDIT2:

Bo jedyne jak Cię zapamiętałem to moment gdy w moim podaniu dałeś na nie bo skomentowałem, potem Ci na serwie napisałem, że już w podaniu się wytłumaczyłem a w odpowiedzi dostałem coś w stylu "mam to w d****".

Nie minęło wiele zanim napisałeś wypis z sieci i podsumowałeś WSZYSTKICH jako podludzi niewartych twojego czasu, nerwów i ogółem mówiąc niczego. Nie wywarłeś pozytywnego wrażenia więc nie oczekuj, że będę Cię pochwalał tylko dlatego, że nie łamałeś regulaminu czy coś.

 

 

Edit 3:

ok, nie ma sprawy, chciales wiedziec czemu wygrzebalem stare sprawy. Wiem, ze jestes czlowiekiem trudnym ale zrozumiec musisz, ze zycie w odosobnieniu bo "nie chcesz nikogo tu znac" Ci nie pomoze. To opinie takich noobkow jak ja skladaja sie na werdykt H@ wiec pisanie o nas w ten sposob ciagnie konsekwencje. Nie oceniaj ludzi, ktorych nie znasz a jesli uwazasz, ze odchodzac znales kazdego na tyle dobrze by powiedziec, ze nami gardzisz to masz ogromny problem ze soba.

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak.

Moim skromnym zdaniem sobie poradzisz,jesteś kulturalną oraz aktywną osobą.

Twój staż na forum jest spory i myślę że można ci zaufac.

 

@CiapatyMurwa

Nie rzucił ci się on w oczy bo nie spamuje wszędzie gdzie sie da (tak jak ty),

A tylko tam gdzie powinien :)

 

@@ Proszę cie zmień tą czcionkę bo wali po oczach :D

 

 

-Wiem, że istniejesz ale nie rzuciłeś mi się w oczy, pewnie z wzajemnością ale to twoje podanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało Ci się w kandydaturze na moderatora...

Jednak w tym podaniu Cię poprę. :)

6 lat z CS'em to jest dużo, do tego miałeś do czynienia z czitami, więc na pewno wiesz jak to wygląda.

Masz 18 lat, myślę, że to się wiąże z dojrzałością i swoich obowiązków nie zaniedbasz. 

Aktywność nie jest mała, jeśli prawdą jest to, że możesz 2-4h poświęcić na opiekę działami UB/Zgłoszenia to nawet pozytywnie wpływa na podanie.

Oby tylko było więcej takich dni, kiedy będziesz miał czas i no-life wcieli się w Twoje ciałko. :D

Osoby wyżej może i mają TROCHĘ racji, jednak mi nie zapadłeś w pamięć z jakimś negatywnym wyczynem, więc uważam, że powinieneś dostać szansę,

chociażby na próbę, bo jakichś tam wpadek nie masz, co by mogło wskazywać, że się nie nadajesz.

 

Jestem na tak / ewentualnie za okresem próbnym. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjęty na okres próbny do działu "Zgłoszenia cziterow"

Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności