Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Reset 16.02.2015;

  1. Dodano exp i monety za śmierć - jeżeli zostaniemy zabicie, dostaniemy exp i monety
  2. Rangi w HUD - system rang oparty na tym z 4fun
  3. Nowe misje - przygotowane specjalne pod cod'a
  4. Usunięcie klas od poziomu i dodanie ich do klas zwykłych
  5. Dodanie do sklepiku dwóch nowych opcji - przenoszenie lvl i ulepszanie perków
  6. Dodano nowy system wymian
  7. Poprawki w klasach i perkach

Proszę tutaj zgłaszać bugi, propozycje, itd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vip ma 5% na odrodzenie, po tym odrodzeniu ma 100HP nawet jeżeli w statach ma dodatkowo 50 hp - czyli powinien mieć po odrodzeniu 150, nie wiem czy można to naprawić to można by było zamiast 5% na odrodzenie dodać wywalenie broni, bo jest tam tylko to i to - generator.

Pyr, ta klasa z 1/5 podpalenie :D ma za statystyki w int więcej dmg z podpalenia ? Jak tak to ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę, bo wielu graczy o tym mówiło i mi też się to zdarzyło. Niekiedy, gdy już wybierzemy postać i zaczniemy rundę, nie widać po lewej stronie ekranu jaką klasą gramy, naszego perku, monet, rang... po prostu znika. Po jakimś czasie się pojawia, bądź kiedy wyjdziemy i wejdziemy na serwer.

 

Druga sprawa, a raczej pytanie. Dlaczego, kiedy zginiemy, nie możemy skorzystać ze sklepu? Moim zdaniem wygodniej byłoby ogarnąć kupno monet, bądź innych czynności, gdy jesteśmy nieżywi niż wtedy, gdy rozpocznie się runda. Mnie osobiście to przeszkadza, a już na pewno "pierwszakom", bo w tym samym czasie może ktoś nas zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje do klasy kucacz dla mnie ta klasa nie jest jakaś przesadzona ale ta niewidka nie powinna być aż taka myślałem np żeby 15 sec można było być na niewidce takiej jak teraz i potem z 10 albo 15 sec odczekać żeby znowu można było kucnąć i być niewidzialnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialność czasowa? a da się tak? bo nie sądzę, ta widzialność.. niewidzialność kucacza jest mała , na oko chyba 60/255 , albo 55 , łatwo tą klase zauważyć ale niekiedy są takie mapy jak np cs_italy gdzie można się tak zakamuflować że nie widać wgl cie ;) chyba że ktoś ma bystre oczy. Nie wiem czy jest sens zmiany tego, bo w porównaniu do innych umiejętności klas jest równa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucacz niech zostanie na swoim miejscu, ta klasa jest na równi ze wszystkimi, a czasami nawet wkurzająca bo jak strzelisz to widać strzał i jak nie wejdzie 1/1 to masz że tak powiem "przewalone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak prawie niewidzialny, on ma bodajże 70/255, jeżeli on jest "prawie niewidzialny", to cichego w ogóle nie powinniście widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

mam takie pytanie co z perkiem awp snajper ? czy on  bedzie bo w spisie perkow jest ale od wczoraj nikt go nie mial 

Sprawdzę to zaraz

A ja bym chciał nowy RoundSound :D coś typu dla TT - Rapsy ,,,,,, CT - Disco z pola :D nawet mogę zrobić :P

to czekam na paczkę rs'ow :)

 

 

Dodać rundę rozgrzewkową? 

niestety ale odpada

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję edytować regulamin COD'a 350 - przykład " [Ostrzeżenie / Ban na 5min / Ban na 30 min]  " zamienić te minimalne kary na sam BAN 30minutowy, bo po co to komu te ostrzeżenia/ban na 5minut jak admini nie stosują się do tego tylko banują od razu karą najwyższą,w sumie to działa tak:

Koledze dam ostrzeżenie

wrogowi bez ostrzeżenia wpieprze bana na 30minut DZIĘKUJE DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa teleporter, rozumiem tp co do klasy ale nie dało by się ograniczyć tego teleporteru na mniejsze odległości? Przykład mapa, de_eldorado, użyje i zza pleców bije

Bo to na prawdę wkurza, jak cię ktoś po 15sek od startu z tyłu zabija. 

 

Umiejętność zabijaki - 1/2 resp u wroga, ubranie wroga? 

Od razu po zrespawnieniu się u wroga każdy wali w cb, i nie masz szans chyba że masz perk / duzy lv to reszta nie ma szans. Dziś tak wybiłem cały team w ciągu jakiś 10 sekund.

Ja bym proponował dać inną umiejętność, bo jak patrze na serwie i tak nikt nie gra tą klasą, jedynie jedna osoba ma zabijake, gdzie terminatora x4 więcej osób. 

To proponuje zmiane, np z admirała (5 hp za zabicie wroga, i cały magazynek) 

10HP + 1/2 na pełny magazynek po zabiciu wroga. 

Albo szanse na detonacje po śmierci jakieś małe wartości dmg, + inta

 

To samo vip'a się tyczy

Odrodzenie 5% , buguje się bo HP nie odnawia jak mamy 150 (jak już mówiłem) i nie ma też modelu VIP'a ale to mniejsza, 

zamiast odrodzenia szanse na pełny magazynek 1/3 po zabiciu wroga? albo 1/4 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że admirał jest dodany już do klas zwykłych, gracze nabili sobie na niej lvl

 

Teleporter - tylko że ta klasa jak sama nazwa wskazuje, teleportuje się

 

VIP - pisałem wcześniej o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, z zabijaką o to żeby miała coś podobnego do np. admirała, a nie żeby podmienić tą klasę. 

Co do teleportera, na pewno nie da się na jakieś mniejsze odległości? Nie chodzi żeby zabrać mu tą umiejętność, ale zmniejszyć zasięg. Bo ustawiasz w prost, to przelecisz niekiedy całą mape w sekunde 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa teleporter, rozumiem tp co do klasy ale nie dało by się ograniczyć tego teleporteru na mniejsze odległości? Przykład mapa, de_eldorado, użyje i zza pleców bije

Bo to na prawdę wkurza, jak cię ktoś po 15sek od startu z tyłu zabija. 

 

Umiejętność zabijaki - 1/2 resp u wroga, ubranie wroga? 

Od razu po zrespawnieniu się u wroga każdy wali w cb, i nie masz szans chyba że masz perk / duzy lv to reszta nie ma szans. Dziś tak wybiłem cały team w ciągu jakiś 10 sekund.

Ja bym proponował dać inną umiejętność, bo jak patrze na serwie i tak nikt nie gra tą klasą, jedynie jedna osoba ma zabijake, gdzie terminatora x4 więcej osób. 

To proponuje zmiane, np z admirała (5 hp za zabicie wroga, i cały magazynek) 

10HP + 1/2 na pełny magazynek po zabiciu wroga. 

Albo szanse na detonacje po śmierci jakieś małe wartości dmg, + inta

 

To samo vip'a się tyczy

Odrodzenie 5% , buguje się bo HP nie odnawia jak mamy 150 (jak już mówiłem) i nie ma też modelu VIP'a ale to mniejsza, 

zamiast odrodzenia szanse na pełny magazynek 1/3 po zabiciu wroga? albo 1/4 

Zgodze się z Siwym kalasa zabijaka jest zbędna pojawienie sie u wroga na respie mozna tylko po grac ta klasą dy gracze są nowi i nie wiedza jak klasa dziala bo starsi gracze wiedza od razu gdzie dany gracz jest i od razu bania leci ja osobiście kupiłem ta klasę ale nie jestem z niej zadowolony bo nie oplaca sie grac bo tylko staty sobie idzie popsuć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawić normalne gadanie, a nie że jako żywy gracz słyszysz wszystkie teamy bądź martwi mogą ci podpowiadać, ale częściej jest że ci gadają tak że nie możesz się skupić na grze co bardzo przeszkadza.

sv_alltalk "0"

 

albo 

http://amxx.pl/topic/3225-voices-management/co urozmaici bardziej rozmowę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś między godziną 16:30-17:00 był crash serwera. (To takie info tylko, dokładnie godziny nie pamiętam lecz w tym przedziale co podałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności