Skocz do zawartości

Bez miłości ani słowa


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Bez miłości ani słowa

 

 

 

 

Gatunek: Romans, Komedia, Dramat

 

 

 

Opis fabuły: William Borgens  jest uznanym pisarzem, który od trzech lat nie napisał ani słowa po tym, jak żona  porzuciła go dla innego mężczyzny. Czas mija mu na szpiegowaniu byłej i niezobowiązującymi randkami z zamężną sąsiadką Tricią . Próbuje sobie też poradzić z wychowywaniem nastoletnich dzieci - Samanthy i Rysty'ego. Samantha właśnie wydaje swoją pierwszą powieść i za wszelką cenę chce uniknąć problemów z miłością, zwłaszcza że wie, do czego doprowadziła ona rodziców. W wyniku przypadkowych randek poznaje jednak fajnego faceta, Lou  który nie cofa się przed niczym, by ją zdobyć. Rusty , miłośnik Stephena Kinga, jest również początkującym pisarzem fantasy, będącym na etapie poszukiwania życiowych doświadczeń. Zakochuje się w pięknej Kate, dzięki której poznaje smak pierwszej miłości, ale także rozczarowania.

Częsc fabuły z google.

 

 

 

 

Kilka słow ode mnie: Ogladałem ten film pierwszy raz i można powiedziec że zrobił na mnie duże

wrazenie, chociaż z początku nie spodziewałem się ze przypadnie mi do gustu. Taki spokojny, wzruszający film o miłosci, w niektorych momentach myslałem że się popłaczę ale udało mi się powstrzymac.

Polecam każdemu.

 

 

Link do filmu: http://www.cda.pl/video/140059c6/Bez-milosci-ani-slowa-2012

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności. :c

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności