Skocz do zawartości

pare zastrzeżeń serwera


ytai

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) mam pare zastrzeżeń co do serwera :) 

po pierwsze to nie wiem kto dodaje te roundsoundy ale sa takie beznadziejne ze pewnie wieksza polowa serwera ma je wyciszonce

po drugie bez sensu jest to ze np. nie mozna sie podsadzac zrobic cos takiego jak na only dd2 ze pierwsze 15 sec rundy i tyle a nie caly czas bo to bez sensu -.- 

po trzecie mapy te mapy wydaje mi sie ze sie znudzily  i trzeba by bylo zrobic w nich pare roszad 

po czwarte strasznie scina i klatkuje wczesniej tego nie bylo

i po piate to chyba tyle prosze to rozpatrzyc najlepiej pozytywnie i do zobaczenia na serwerze! :) 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Roundsoundy są zmieniane co miesiąc, poczekaj jeszcze trochę i będą inne, najlepiej podaj swoje propozycje w temacie propozycje rs :)

2. Tema przenikania był już wałkowany, nie zostanie to zmieniony ponieważ gracze już przyzwyczaili się do tego, i będzie przeszkadzać ciągłe blokowanie przez innych graczy.

3. Mapy... Gdybyś trochę się rozglądnął po forum to zobaczyłbyś że trwa ankieta dotycząca 8 mapy... wystarczy trochę poczytać :) to nie boli :*

4. Tu akurat przyznam racje ale to chyba wina pukawki bo coś się zdziadowiła ostatnimi czasy. Drodzy opiekunowie, może warto usunąć kilka zbędnych pluginów i może to coś pomoże?

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1."Pewnie" właśnie to tworzy Twoją nieświadomość, nikt się nie skarży więc ludziom odpowiadają, o gustach się nie dyskutuje to raz, a dwa jak Ci się nie podoba to włącz swoją muzykę, albo wycisz ją całkiem.
2. Później ludzie będą się kłócić, że jeden drugiego blokuje.

3. No to jak tam wyżej Kinga napisała, trwa rozmowa na temat 8 mapy, wejdź i zagłosuj oraz zostaw komantarz.
4. Odczułem to też z lekka.

Edytowane przez ★ Shady ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. RS zmieniane co miesiac, mozesz podac swoje(kazdy moze dac swoje lecz malo kto to robi)

2. ja tez bym chcial aby to przenikanie bylo 15s ale wiekszosc wiec niech zostanie ^^

3. mapy dobre, jest to cykl ktory zapewnia full serwer i niech zostanie, na dniach zostanie dodana nowa mapa

4. wina pukawki i serwer moze byc zasmiecony jakims pluginem czy cos(dokladnie sie nie znam) ale pukawka na 100 jest winna :/ schodzi na psy ta pukawka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co do 4 się wypowiem, coż powiedzieć.. pukawka nic nie zaradzi, i to nie wina pluginów tylko są ataki na nasze serwery. 

Skaczące pingi i lagi są odczuwalne na każdym serwerze 

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za hiperłącze do translatora.

 

Teraz wiem, że:

"bez zastrzeżeń (też: bezkrytycznie, bez żadnych zastrzeżeń)" to w języku angielskim: hook, line and sinker [idiom]

 

 

Od tego jest ten temat i w nim zadawaj tego typu propozycje oczywiście przed przeczytaniem podobnych.

 

/cl ?

 

Co najlepsze znasz ten temat, ponieważ już w nim zaproponowałeś mapę: "de_hell", ha :D

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ytai musisz częściej odwiedzać forum, bo prawie wszystkie tematy, które poruszyłeś w poście są przedyskutowane lub są w trakcie dyskusji... czekamy na Twoje propozycje roundsound, co do przenikania to lepiej żeby było na stałe, bo zawsze był problem z blokowaniem siebie a później zażalenia, że ktoś przez kogoś zginął na gali czy gdzie indziej, na dodatek jeszcze można bluzga przez to zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wszystko wyjaśnione :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności