Skocz do zawartości

Wszelkie bugi, błędy itp itd..


07 zgłoś się

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie to, mówicie, że nie działa magazynek u siewcy? To kiedyś nie działało, my z -_- ten błąd już naprawiliśmy bardzo dawno więc nie możliwe aby teraz to nie działało. Co do DMG sprawdzę, ale wątpię abym się mylił, sam po resecie przez x czasu nim grałem i nie zauważyłem nieprawidłowości z DMG.

 

Co do łowcy, przecież z tego co pamiętam ma kuszę w prawej ręce pewnie masz w ustawieniach coś nie tak, że nóż jest w lewej ręce - to kusze też masz w lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magazynek u siewcy nie dziala tak czy siak

noz mam w prawej rece jak wszystko , zmieniam na kusze i jest w lewej jest to uciążliwe

i czy tak ma byc ze jak wyciagam kusze to musze czekac az sie zaladuje zanim strzele po raz pierwszy

 

 

wiec jak tak ma byc to ok ale zmiencie kusze by byla z prawej strony jak wszystko

Edytowane przez kitty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest czasem taki błąd z tym łowcą że jak masz cl_righthand 1 to i tak może trzymać kusze w lewej ale to występuje po (werble) zmianie z noża (!) na nóż (!!!) i ponownym ładowaniu kuszy. o co chodzi? nie wiem, ale objawia się tym, że pomimo iż trzymasz w ręce nóż wciskając "lastusedweapon" masz ponownie animację wyjmowania noża. co do samego ładowania kuszy to raczej powinno być raczej tak że jak raz załadujesz i zmienisz na inną Bronię to po ponownej zmianie na kuszę masz już ten jeden strzał załadowany (taka mała propozycja)

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego ładowania kuszy to raczej powinno być raczej tak że jak raz załadujesz i zmienisz na inną Bronię to po ponownej zmianie na kuszę masz już ten jeden strzał załadowany (taka mała propozycja)

Zgadzam się w 100 %, to był jedyny powód dla którego przed resetem jeszcze nie grałem łowcą i teraz również.. lowca jak i kilka innych klas wymaga poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowca - to co pisali wyżek, nawet jeśli naładujesz kusze i zmienisz na inną bron to zmieniając z powrotem na kusze znowu na kusze również musisz ładować ... moim zdaniem kompletnie bez sensu.

Druid - klasa, którą od wieków nikt nie wbil wiekszego poziomu niż 15, trzeba z tym coś zrobić, chociażby te "aury" co posiada dać bez ograniczenia czasowego (gdy się skonczy, włączamy znowu" dlaczego ? nawet gdy się skradamy ten wilkołak dyszy jak stary dziad jakiś i pomimo shiftu słychać go z kilku metrów.. po za tym ta cała "aura nie wiele mu daje i gdy ja osobiście nim grając biorąc opcje tego chodzenia po ścianach nie umiałem tym smigać.. albo to nie działa albo też jest możliwosć, że jestem głupi i nie potrafiłęm tego robić (bardzo możliwe z tą głupotą)  w każdym razie trzeba go ulepszyć.

 

Jest kilka innych klas, którymi nikt nie gra no i wypadało by je lekko edytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale chociaż wielokrotnie próbowałem zrobić ss'a dla motd na koniec ( tam gdzie pokazuje miejsca, ilośc fragów i hs'ow) nie moge.

Chociażbym kilkał milion razy nie zapisuje się.. a podczas gry normalnie, każde kliknięcie robi ssa. Orientujecie się może czy wina leży po mojej stronie czy nie ? nie moge zrobic ssa do konkursu na 18 hs :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na de_nuke_1337 nie działają wszelkie ładowania na nożu

Proszę to zgłosic 07, lub pewnie przeczyta to, to niech usunie tą mapę bo na razie nie mam możliwości tu włączenia FTP

 

 

nie wiem dlaczego ale chociaż wielokrotnie próbowałem zrobić ss'a dla motd na koniec ( tam gdzie pokazuje miejsca, ilośc fragów i hs'ow) nie moge.

Chociażbym kilkał milion razy nie zapisuje się.. a podczas gry normalnie, każde kliknięcie robi ssa. Orientujecie się może czy wina leży po mojej stronie czy nie ? nie moge zrobic ssa do konkursu na 18 hs :D

Wina leży po twojej stronie, spróbuj zrobic zrzut - masz steama F12

 

 

nie po twojej po prostu się nie da

a mnie ciekawi po co zmniejszono dmg z broni?

My nic z DMG nie robiliśmy powinno byc normalne, chyba, że przy zmianie HP jeszcze coś za to odpowiada, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz bo myśmy z tym screenem to próbowali CSowego zrobić (domyślnie F5)

 

z dmg to widocznie coś nieumyślnie zepsuliście :P z noża prawym w przód bez run i przedmiotów zadaje około 45 zamiast 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakel toż sam pisałeś, że po resecie wszyscy walą mniej :D nie kumam już ;D

mapa cs_estate jest koniecznie do XXXX, wielokrotnie byłem świadkiem gdy z 15-18 osób robiło się w przeciągu kiku minut kilka osób.

Podobnie jest z de_museum.. ale to nowa mapa więc może się jeszcze przyzwyczają

Edytowane przez Fakel
Wulg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zaladowaniu kuszy jak chcesz strzelic znowu czekasz dwukrotny czas ladowania ....

 

a co do kwestii izako troche sie pomylil 35 dmg zamiast 65 czyli porazka :)

Edytowane przez kitty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o szczególne monitorowanie map tzn : chodzi mi o ilość graczy jaka gra na danych mapach, najlepiej jakbyście mieli dowody, na których mapach gra najwięcej. Niestety ale nie posiadam możliwości dogodzenia każdemu w mapach :P więc jak macie propozycje własne i od wielu innych graczy co do mapy/map proszę tu pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niekoniecznie tu bo gdzieś tam już było parę tematów o mapach. wybierz sobie z tamtych jeden i reanimuj.

widziałem kiedyś plugin który pod koniec czasu dawał vote na ocenę danej mapy. SV (odpowiednik opiekuna) dostawał na ftp .txt z ilością votów no i oczywiście średnią z punktów (od 1 do 5). sama ilość graczy nie jest odpowiednikiem tego czy mapa się podoba, bo w "czasie ruchu" na takim lidlu może być 19/20 a z rana czy wieczorem robi się (bądź robiło się, nie wiem jak teraz MC wygląda) na nim pustawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to Quest zabij 60 osób z AWP.  Zaliczonego miałem tego Q, ale się zbugowała nagroda, a po naprawie mam go od nowa.. nie dzięki.

 

Łowca - nadał inteligencja daje mu zbyt dużo do dmg kuszy. Gość na 19 levelu bije 241 ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby tyle zadawac dmg to musze dac 84 w inteligencje musze nia trafic czekac az sie zaladuje biegam z 120 hp

 

ladowanie granatow sie zrypalo w tym momencie kusza dalej z lewej strony i jak zaraz zniszczycie mi next klase to chociaz to powiedzcie ze bede bil 160 dmg na 120 int  to zaczne czym innym znowu grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że HP zostało znerfione, dmg znerfiony, a kusza nadal każdego ma na strzała. Powinno być max 200-210 dmg, żeby później taki 50lvl nie padał od 15 levelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności