Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Kenaj


Kenaj

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kenaj


2. Imię: Janek


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx (0/10): 6


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Jeżeli zakup i przedłużenie vipa się liczy :) ( Ale nie ma problemu w innej formie)


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Kenaj/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Od kiedy wróciłem do cs`a po dłuuugiej przerwie ze względu na fakt, że wylądowałem na studiach w mieszkaniu z kumplem, który cały czas katuje 1.6 gram na tym serwerze i spędzam na nim kupę czasu przy tym się świetnie bawiąc. Ostatnio może trochę mniejsza aktywność wynikała z sesji i ogólnego zapierdolu ale teraz znowu można wrócić do nawalania :) Najmocniejszym argumentem za mną jest chyba fakt godzin w, których gram tzn. bardzo często kiedy nie mam zajęć ani nic do roboty przytnę sobie z godzinkę czy 2 po południu ale najwięcej czasu spędzam na serwie po godzinie 23 zazwyczaj aż do momentu kiedy znudzą się już male mapy :) Przez te 4/5 miesięcy spędzonych na serwie poznałem świetnych ludzi i nie chcę spotykać się z sytuacją kiedy jakiś idiota psuje nam zabawę haxami. Chciałbym też zwracać większa uwagę na kampienie na respie przez TT... Myślę, że szanse zawsze można dać :)


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: Tak ale kupiłem niedawno dopiero :)  STEAM_0:0:9442343


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4/5 godzin dziennie


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Codziennie ale w weekendy bardziej nocami


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 5 lat i po długiej przerwie teraz pół roku prawie 


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Wtedy z dawien dawna na jednym na, którym też najczęściej wtedy grałem :) nie wiem czy można nazwy innych serwerów rzucać ale był związany z podkarpaciem :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

  1. Ukończone 16 lat. TAK
  2. Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze. NIE ALE TO TYLKO KWESTIA CZASU
  3. Zachowanie kultury na serwerze. TAK
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum. TAK
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń). TAK
  6. Składka (zakup VIP'a na 30dni) 11.07zł SMS (W przypadku problemów napisz do opiekuna serwera) TAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

- widuję go na serwerze kiedy gram po nocach

-ogarnięty

- jest kulturalny, miły

nalezy dać mu szansę wszystko dobrze ogarnie zgłaszał mi czitów na u@ i wiele razy sie nie mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności