Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]ToJestSkill


Czeresnia

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: TeRoR


2.Nick admina/gracza który zawinił: ToJestSkill

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 19:41:53

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie/Demko

6.Opis sytuacji:Dostałem bana na 30min za Kampienie na małej mapie Long a było 20 na serwie.

Dostałem bana za kampienie ponieważ zszedłem tam pod górka za skrzynki (paka już była położona) i pisałem na u@ że ludzie puszczają rakiety/miny/granaty na małej mapie. A po chwili ban.

 


(demko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku a skad mialem wiedziec co robisz nie jestem prorokiem a bana dostales bo stales w miejscu i wiec mnie nie obchodzi co robiles a skarga dlatego pewnie zeby mnie wyje z administracji bo wiem ze mnie nie lubisz

 

 

@@ [KULTURA] dawajcie mi upomnienie albo zabierzcie adma wywalone mam

 

co omega slaba pamiec? srales sie do mnie o tego SLUSZNEGO BANA a to ze twoj kolega/chlopak dostal bana to nie moj problem!!

 

A to ze sam nie ruszyles 4 liter tylko wolales grac to nie moj problem po uj ci admin jak grasz na 1 tydzien ? nawet mapy niechcialo ci sie zmienic!!!

 

 

@@ Teror podziekuj swojemu omedze ze on wolal grac zamiast pomoc nam sprawdzac innych a ze na szybko patrzylem aby ogarnac jak najwiecej osob to nie moja wina tylko ja i ODS sprawdzalismy

 

A dziwisz sie ze unikaja jak ktos cie zabije odrazu ma wh albo software to co tu sie dziwic na poczatku sprawdzalem teraz juz przesadzasz

Edytowane przez -ToJestSkill-
Bo pisał na u@. Jeśli ty staniesz na 5 sekund też chciałbyś bana?. + KULTURA 1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 mapa była za mała po 2 granaty/miny/rakiety latały a ty mi bana za kampienie dałes a pisałem na u@ ze granaty/miny/rakiety wiec prosze cie nie gadaj bzdur bo widziałes co sie działo a dałeś mi bana za kampienie po tym jak paka juz była podłozona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoj komentarz podziele na kilka czesci
1.Odnoszaca sie do sprawy.
2.Opisujaca cala mape dd2_long

Ad.1
Przez ok. 15 sekund kampiles w tych skrzynkach potem zanim ja wlaczylem konsole i zaczalem cie "bic" to zeszlo kolejne 10s. wiec w piachu kampiles ok. 25 sekund (pisanie na u@ ze rakiety nick to nie problem na 25s chyba) w tym samym czasie kiedy ja zaczynam cie "bic" ty dostajesz bana moze za dlugiego ale slusznego.

PS:A wiadomosci na u@ o rakietach nie widzialem przez wspomniany nizej spam!!

Ad. 2
Po zmianie mapy na dd2_long zaczal sie robic taki syf (mowie o u@) ze nie dalo sie nic obrobic. Jak widzieliscie 2 x prosilem o pomoc ale zgaduje ze przez spam nie widzielicie (dopiero ToJestSkill zechcial mi pomoc bo sam bym sie ze wszystkim nie wyrobil a przez server przemknalo sie przynajmniej 5 adminow!!) co 20 sekund byla skarga ten na wh ten spalony. Lecz to co jaskier z omega zrobili po wspomnianym banie to juz PRZESADA. Zrobiliscie taki spam, uzywaliscie takich slow, ze po prostu myslalem ze wyjde i bd mial to w szanownych 4 literach a ja i tak dalej sam musialem ogarniac wszystkie skargi bo Skill musial odpowiadac na wasz SPAM!!

Pozdrawiam wszystkich adminow ktorzy wtedy byli!! Przeszliscie samych siebie

Edytowane przez Omega *
Dodam że nic nie pisz o mnie. Kropka sprawdzi logi zaraz. Zobacz demo i zobacz co pisałem ja. Pozdrawiam Omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest śmieszne ludzie nie kampiłem 10sek w 1 miejscu po 1 była już paka a po 2 rakiety/granaty i miny latały jak chciały a w tylko na mnie ptrzycie jak gram? Ludzie co ja jestem numer 1 dla was zeby sprawdzac i odrazu jakis pretekst to ban na 30min a to obraza a to cos innego ogarnijcie sie i zostawcie mnie w spokoju. Ile razy pisałem na u@ to niekiedy mnie się nie słucha bo ja jestem jakis gorszy?

 

Nie mowie teraz o ToJestSkill ale inni admini też wgl unikaja to co pisze na u@

Edytowane przez Czeresnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uwazniej moj kom. i popraw swoja wypowiedz!!

 

EDIT:

nie kampiles 10 sekund bo ja zdazylem zrobic rundke po wszystkich graczach zobaczyc co robia a ze widzialem ze siedziales w piachu i po mojej tej "rundce" dalej tam siedziales to zaczalem cie slapowac!! a skill mial inne zdanie na ten temat wiec !!MIALES!! bana

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to czemu tylko na mnie patrzeliscie co ja byłem podejrzany o wh softa nwm o coś skoro ty mowisz ze ja kampie po tym jak paka juz jest podłożona? 

 

Byłeś ty i Skill i oby dawaj patrzeliscie tylko na mnie nie na to ze sa rakiety/granaty/miny?

Edytowane przez Czeresnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli potrafisz dobrze czytac sprawdzalem na szybko gdyz iz poniewaz byl syf na serwerze!! nikt niechcial pomoc!! sami robilismy z ODS wszystko a 30min minelo wiec o co sie srasz czlowieku!!

 

 

@@teror juz niechce cie nazwac zle ale chyba wiesz co chce powiedziec gdzie jest bs a gdzie skrzynki nie wymiguj sie ban jest sluszny !!

Edytowane przez -ToJestSkill-
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja dostaje za każdy pretekst bana ludzie ile mozna dostawac bany za bele co. A po 2 nie widziałes ze paka juz lezy? jak paka lezy to mam obowiazek jej pilnowac. Chyba widziałeś ze jestem TT?

Edytowane przez Czeresnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy tak ja juz dostałem bana za Rashowanie a tera dostałem za Kampienie i to na dodatek dostalem tego bana na zakazanej mapie(Skoro jest 20 osób na serwie to czemu jest mała mapa)?

Edytowane przez Fakel
Używaj opcji edytuj.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem logi serwera i demko to co się działo na tej mapie przechodzi ludzkie pojęcie he/miny/rakiety zero kultury nawet na u@ w tym czasie teror w tym czasie napisał  na u@ dlatego był afk a dostał bana dlatego że zgłosił wam problem z rakietami/minami/he ?!?! 

Edytowane przez KropkA12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności