Skocz do zawartości

Wywiad z averem - donatorem z aktywnym trybem życia ! ;)


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692792__aver.png


 


Redaktor  ---------------> Tymbarkowa x3


Gość ---------------> aver


 


 


Witam wszystkich w kolejnym wywiadzie dla sieci Cs-Classic! Dziś mam zaszczyt gościć donatora naszej sieci avera. Witam Cię bardzo serdecznie ; ) może na początek powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś?


 

 

Ja również witam wszystkich, a przede wszystkim ciebie Kinga.  Ciesze się, że znalazłaś chwile czasu aby przeprowadzić ze mną wywiad. Tak wiec mam na imię Mateusz mam 16 lat i mieszkam w Błazkowej niedaleko Jasła.

 

Może powiesz nam na początek czym się interesujesz? Jak spędzasz swój wolny czas?



 

 

Interesuję się piłką nożna, gram nawet w szkolnej drużynie sportowej od listopada i regularnie uczęszczam na treningi w szkole. Teraz mamy nawet zawody w piłkę - 27 marca, wiec musimy się przyłożyć i od przyszłego tygodnia będzie więcej treningów. Wolny czas poświęcam znajomym, zazwyczaj chodzimy na orlik albo na spacery, dużo rozmawiamy ze sobą i miło wspominamy dobre czasy z gimnazjum. Po powrocie do domu dość często czeka na mnie jakieś zajęcie: muszę iść np. do sklepu albo wynieść śmieci, a jeśli mi zostanie jeszcze czasu to poświęcam go na telewizje bądź komputer. Zawsze mam jakieś zajęcie i nigdy się nie nudzę.

 

 

No to życzę powodzenia na zawodach! ; ) Wildze, ze aktywnie spędzasz swój czas, czy piłka nożna to jest to co od małego chciałeś robić? Wiążesz z tym może przyszłość? Czy bardziej kierujesz się w inną stronę?



 

 

Dzięki bardzo mam nadzieje że pójdzie nam dobrze. Tak, od małego marzyłem aby grac dobrze w piłkę nożna, ale niestety jakoś mi się to wtedy nie udawało. Kopałem piłkę byle gdzie, dopiero z czasem jakoś mi się to bardziej udawało, w wieku 13 lat zapisałem się do szkolnej drużyny i bardzo się z tego cieszyłem. Na razie nie wiąże z tym przyszłości, ponieważ nie wiem jak to dalej będzie, bo teraz jestem zdrowy a nie wiem co może być jutro.


 

 

Jeśli nie piłka nożna, to co? Chcesz się jakoś specjalnie kształcić - jakies studia itp? Czy może od razu po szkole praca? Jak widzisz swoją przyszłość?

 

 

Szczerze mówiąc to nie wiem, nie chce na razie niczego planować. Na studia to ja nie zamierzam iść, ponieważ nie uczę się aż tak rewelacyjnie abym mógł po ukończeniu zawodówki się dostać. Jeśli w ogóle skończę szkołę, to  zamierzam wyjechać za granice do pracy, może do Niemiec bo akurat wujek jeździ to może pojadę z nim i zarobie swoje pierwsze własne zarobione pieniążki. Sam nie wiem  jak to będzie. Co do mojej przyszłości to nie umiem sobie tego wyobrazić, ponieważ jestem w wieku 16 lat i nie wiem co będzie za 5 lat, wszystko może się zmienić.


 

 

Jak to się mówi "czas pokaże" co to będzie ; ) przejdźmy teraz na trochę przyjemniejsze tematy. Masz może swoją drugą polówkę

 

 

No dokładnie. Na razie niestety jeszcze nie mam swojej połówki, ale myślę ze kiedyś sobie znajdę.

 

 

A jaka powinna być dziewczyna która skradnie Twoje serce? Powinna mieć jakieś szczególne cechy charakteru, może coś w wyglądzie? ; )

 

 

Myślę, ze powinna być ciut mniejsza ode mnie, tak około 170 cm wzrostu, figura normalna i przede wszystkim żeby nie patrzyła na pieniądze. Powinna tez mieć trochę oleju w głowie, wesolutka, troszkę wulgarna, zboczona xd. Jeśli chodzi o wygląd to nie jest to dla mnie aż tak bardzo ważne, ważne żeby była normalna i nie nakładała na swoją twarz kilo tapety xd


 

 

Mam nadzieje, że z biegiem czasu pojawi się w Twoim życiu taka niewiasta ; ) Co sądzisz o przyjaźni między kobietą a mężczyzną? Twoim zdaniem może taka istnieć czy prędzej czy później jednak ona się rozpadnie z powodu uczuć?


 

 

Ja też mam taką nadzieje haha. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną to świetna sprawa. Posiadanie przyjaciela płci przeciwnej to największy skarb, Można praktycznie gadać o wszystkim, wygłupiać się jak rodzeństwo, bić się, wyzywać, kłócić ale po 5 min i tak się przepraszać bo nie można żyć bez siebie. Chłopak może bronic swoją przyjaciółkę, a dziewczyna może pomagać w nauce. Sam mam bardzo mi bliską koleżankę, z którą znam się od zerówki i bardzo się przyjaźnimy, spotykamy się w wolnym czasie i razem się śmiejemy. Może istnieć i myślę, że nie powinna się rozpaść.. przykładem mogę być np. ja. Tyle lat się przyjaźnie z dziewczyną i jak dotąd ani razu się nie pokłóciliśmy tak poważnie.

 

 

Wyżej wspominałeś że wolny czas poświęcasz znajomym. Jak go spędzacie? Macie jakieś swoje ulubione miejsca gdzie jesteście każdego dnia?

 

 

Spędzamy go bardzo miło, jeździmy na przejażdżki rowerowe, chodzimy na spacery, na orlik zagrać w piłkę nożną albo siatkówkę. Oczywiście, że mamy swoje ulubione miejsca, przykładem tego jest Altanka, zawsze jak się gdzieś umawiamy to przychodzimy tam, a dopiero potem idziemy gdzieś indziej.


 

 

Bardzo aktywnie, oby tak dalej ! Wolisz czytać książki czy oglądać filmy?



 

 

Nie lubię czytać książek, choć raz przeczytałem 2 książki pt "Zmierzch"  ale to było ponad 2 lata temu. Bardziej lubię oglądać filmy, a zwłaszcza komedie. Jest to mój ulubiony gatunek filmu. Według mnie najgorszy gatunek filmowy to horrory. Nie wiem czemu, ale nie lubię ich bo potem nie mogę spać xd


 

 

Strach po horrorach siedzi w naszej głowie, trzeba umieć go przezwyciężyć. ^^ A jeśli chodzi o muzykę? Jakiego gatunku słuchasz? Masz swoich ulubionych wykonawców? Może podasz nam kilka swoich ulubionych utworów?

 

 

No dokładnie, horrory są fuuuj. Muzyka to drugie ja, słucham jej nawet po kilka godzin, nawet w szkole słucham na lekcji na słuchawkach (ah szalony ja xd). Jeśli chodzi o gatunek to stanowczo Disco Polo i Rock. No pewnie ze się podzielę


PowerPlay - Kochaj mnie / NajPiękne / Na zawsze

|| Playboys - Nasza noc / Wchodze na parkiet / Lejde

|| Skillet - Monster

|| GREEN DAY - 21 guns / Boulvevard Of Broken Dreams.

Jeśli bym zaczął wymieniać wszystkie moje ulubione to trochę by ich było. xd

 

 

Przejdziemy do szybkich odpowiedzi... jesteś gotowy?

 

Oczywiście.


 

 



Dresy czy jeansy?

 




Jeansy.

 

Tymbark czy frugo? : D

 

Frugo, bo można zgarnąć 100 mb internetu, a jak się skończy ta promocja to tymbark. xd

 

Herbata czy kawa?

Herbatka.

 


Blondynka czy brunetka?

 

Blondynka. 

 

Może przejdźmy do tematu gier komputerowych. Czy Counter Strike jest jedyną grą w którą grasz? 

 

 

Nie, nie. Gram również w sampa, miałem nawet admina, ale odszedłem, z powodu braku czasu. Grywam również w fife i metina.

 

 

A jeśli miałbyś spośród nich wybrać tą najlepszą, która by nią była i dlaczego?


 

 

Myślę, że SAMP, ponieważ ciekawie można spędzić czas gadając ze znajomymi na chacie o rożnych śmiesznych sprawach xd

 

 

Przejdźmy może do CS ; ) jak długo w niego grasz? 

 

W cs'a gram już od dobrych 4 lat.


 

 

A jak trafiłeś na sieć cs-classic?


 

 

Można by powiedzieć, że przypadkiem. xd Wpisywałem w wyszukiwarce ''CS'' i akurat wyskoczyło mi cs-classic wiec kliknąłem i już.

 

 

Przypadek, a jednak postanowiłeś zostać tu na dłużej ; ) Co spowodowało, że jednak nie zmieniłeś sieci? Spodobało CI się coś szczególnego tutaj?

 

 

Po kilku dniach gry tutaj miałem ochotę zostać adminem na jednych z serwerów, a mianowicie cod 4001 lvl dzisiejszy 2001 lvl. Potem niestety musiałem zrobić sobie przerwę bo szkoła, rodzina itp, a po kilku miesiącach postanowiłem wrócić na ''stare śmieci''. Po powrocie chciałem nawet powrócić na admina ale niestety zrobiłem bardzo głupią rzecz, jaką jest używanie aima. Zrobiłem bardzo wielki błąd, którego teraz bardzo żałuje. No ale nie chce się poddawać i myślę że za kilka lat dostane UB.

 

 

No bardzo nie fajnie, chociaż z tego co wiem jest opcja kupienia ub ; ) na forum masz range donatora - jak ją uzyskałeś? Może powiesz nam ogólnie kim jest donator, czy sprawuje jakieś funkcje na forum?

 

 

Tak, jest funkcja kupienia ub ale jak ktoś dostał bana z powodem ''Wrzuć SS'y na forum'', a ja dostałem inny powód. Range dontatora kupiłem za pieniądze, dokładnie to 15zł drogą pocztową. Donator jest to ranga przeznaczona dla osób które np. pomagają sieci albo udzielają się na forum. Donator ma tam jakieś funkcje, np. zamykania własnych tematów, może zmieniać nick, tło, edytowanie własnych postów na sb. xd

 

 

Mam nadzieje że uda Ci się uzyskać ub na cs-classic ! Na tym kończymy nasz wywiad, dziękuje za poświęcony czas i mam nadzieje, że mój pierwszy wywiad, który udało mi się przeprowadzić z Tobą nie był bardzo męczący i jesteś z niego zadowolony. Możesz teraz oczywiście pozdrowić kogo tylko zechcesz. Do zobaczenia na forum ! ; )

 

 

Nie jest aż tak źle Kinga, jestem bardzo zadowolony z niego. 


No to pozdrawiam przede wszystkim Ciebie,Vishe, Jasmine, Mashiro, Porczopa, Fakela, Siwego, Miszejle, Fantasie, ToJestSkill, not anymore, -_- (Karola), Omege, Kryptona, Madridistiat, Leborna,  Blancika, Neffa, CiapategoMurwe i to chyba tyle. Do zobaczenia bajo.

 


 

 

 

 

 


 


 


 

 

 


 

 

 

 




 

 

 


 




 

 

 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wywiadzik ! :) dzięki za pozdrowienia bo jesteś z nielicznych graczy co mieszkają nie daleko mnie ! :D

I ciapatyMurwa tez blisko xd 50 cos km

 

 

 

Foch, nie ma pozdrowień xD

JeJ zapomniałem o tobie na smierc xd

Potem będziesz dopisana xd <3

Edytowane przez aver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam jedna literówka to nic xd

Nie przejmuj sie Kinga :D

 

 

@UP

 

Martuś nie widziałem jeszcze twojego wywiadu xd moze skusisz sie ? masz do tego głowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literówka?;o pierwszy wywiad i już wtopa ;c

Nie no wybaczcie ten niedopuszczalny błąd ale jestem chora, ledwo na paczałki patrze i musiałam już tego nie zauważyć ;c

Oj tam, nic takiego xD kto by się przejmował.

PS łączmy się w bólu, też mam grypę ,_,

 

 

@aver Nawet nie wiem czy to tak mogę, bo niby filmy i wywiady w podaniu podawałam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zbyt krótki, choć nadrabiają dobre pytania zadawane dla avera, co jak co jakoś mi się wkręcił i go nie wyłączyłem w połowie. + za pracę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności