Skocz do zawartości

Admini vs Admini Każdego serwera ?


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

co wy myślicie o tym żeby zagrali Admini vs Admini każdego serwera? :)
 

można by było zrobić walkę o podium czyli który serwer jest najlepszy i ma najlepszych Adminów można by było ufundować za 1 miejsce np jakieś nagrody lub nawet bez nich było by fajnie. ja mogę nawet się tym zająć 
 

+była by dobra zabawa 
+ludzie by sie bardziej zżyli 
+wiedzieli byśmy który serwer ma najwyższy poziom ! 
 

Co o tym myślicie ? 

Pozdrawiam :D

Edytowane przez rolooo
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, lecz pytanie czy na każdym serwerze csc jest wystarczająca liczba adminów żeby można było POMYŚLEĆ o zrobieniu turnieju, oraz jeszcze rodzi się pytanie czy wszyscy admini csc wzięliby udział w tym "wydarzeniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, lecz pytanie czy na każdym serwerze csc jest wystarczająca liczba adminów żeby można było POMYŚLEĆ o zrobieniu turnieju, oraz jeszcze rodzi się pytanie czy wszyscy admini csc wzięliby udział w tym "wydarzeniu".

co to jest zebrać 5 Adminów ? napwewno większość serwerów ma po 10 adminów a awet i więcej więc w czym problem a nawet jak któryś serw sie wyłamie to jest wiele innych :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest zebrać 5 Adminów ? napwewno większość serwerów ma po 10 adminów a awet i więcej więc w czym problem a nawet jak któryś serw sie wyłamie to jest wiele innych :)

Niby masz racje, ale zawsze jest tak, że wszyscy są za a jak przychodzi co do czego to jest wymówka typu "ja nie wezmę udziału, bo nie mam czasu, bo mi się nie chcę itp." jestem po prostu jestem obiektywnie nastawiony do tego "pomysłu" (czy też inicjatywy) i nie chciałbym, aby zakończyło się to wszystko fiaskiem, że z 10 serwerów cs 1.6 zostanie tylko FFA I ONLY DD2, bo tak patrząc obiektywnie to ciężko będzie zgrać około 50 osób żeby byli oni dostępni w trakcie trwania tego eventu zwróć uwagę, że mamy praktycznie rzecz biorąc końcówkę roku szkolnego a jak wiadomo niektórzy (a może nawet większość) stara się podciągnąć swoją średnią lub też po prostu poprawić oceny z półrocza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musimy grać w jednym dniu tylko możemy ustalić wcześniej jakiś termin tak jak to zrobiliśmy z FFA i wypaliło :)
Kolega wyżej widzę że jest pewny siebie za mocno :D 

Edytowane przez rolooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem ZA. Znaleźć 5 adminów to już chyba nie jest problem, a jeśli któryś z serwerów nie chce brać udziału to przecież nie musi :) Najlepiej jak by wszystkie drużyny same ustalały terminy meczów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musimy grać w jednym dniu tylko możemy ustalić wcześniej jakiś termin tak jak to zrobiliśmy z FFA i wypaliło :)

Kolega wyżej widzę że jest pewny siebie za mocno :D

Jak uważasz dla mnie pomysł jest dobry jak napisałem powyżej. Mam tylko nadzieję, że z organizacją wypali zostaje mi życzyć powodzenia. 

 

Najlepiej jak by wszystkie drużyny same ustalały terminy meczów.

Zgodzę się z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest zebrać 5 Adminów ? napwewno większość serwerów ma po 10 adminów a awet i więcej więc w czym problem a nawet jak któryś serw sie wyłamie to jest wiele innych :)

Dumni będę reprezentować DM cs:go jako JEDYNY admin :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem się wypowiedzieć, ale jak by wyglądała gra 1.6 z go??

 

Ci Admini 1.6 co mają go by musieli się zmierzyć z Go i Go z 1.6

 

Mam nonsteama 1.6, wiec jakoś bym zagrał.

 

Albo inaczej, 1.6 robi turniej by wyłonić najlepszy serwer i GO robi między sobą, tylko nie ma czegoś takiego, że ściągamy byłych adminów, albo tych, których nie ma i nagle sobie przypomną, że są.

 

A później 1.6 ustawia się na mecz z GO np. mapa dd2 w 1.6 i mapa dd2 w GO.

 

Rewox na FFA jest 3 adminów, więc możemy ciebie wziąć i grać przeciwko dd2 i dr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mieszajmy do tego globala, przecież to będzie totalna sieczka... jeśli już to można oddzielny turniej do goa zrobić

Edytowane przez KiToL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności