Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Diverse na Admina


Diverse

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Diverse
2. Imię: Hubert
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcemoda(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GAMEME**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/110349
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem Hubert, pochodzę z Konina (takie miasto niedaleko Poznania). Interesuję się informatyką i uczę się w tym kierunku w technikum informatycznym. Lubie grać w cs'a, ale również próbować swoich sił jako grafik amator albo robić mixy z muzyki ;p Chcę pomóc ogarnąć serwer i wyręczać innych adminów :)
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:43758585
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3h
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze zazwyczaj po 17 ale to zależy czy coś wypadnie w weekendy jak najdzie mnie ochota.
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 635h
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Niestety jeszcze nie , ale chciałbym się sprawdzić w tej roli.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Wiem, że za dużo na forum się nie udzielałem ,ale na pewno to się poprawi :)

Pozdrawiam całe FFA <3

Wymagania:

  • Ukończone 17 lat +
  • Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach) +
  • Zachowanie kultury na serwerze +/- (czasami każdemu puszczają nerwy ,ale zazwyczaj jakoś nie ma problemów)
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach) -
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  • Posiadanie mikrofonu +
  • Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że widuję Cię na serwerze nie mogę być na tak.

Niespełnione wymaganie - posty na forum.

By składać podanie wymagania trzeba spełnić bo przecież po coś one są.

Nadrób aktywność na forum.

Narazie na nie.

 

//

Koledzy na dole chyba ślepi.

Wszystkie wymagania są tak samo ważne. Gdyby tylko gt nie było spełnione to byście nie byli tak przychylni. 0 obiektywności w waszej ocenie. Wymagania są jasne i bardzo łatwo je spełnić. Podanie powinno być rozpatrywane tylko wtedy gdy kandydat spełnia wszystkie. A to, że sie lubicie nie powinno nic znaczyć.

 

Podpunkt 5 regulaminu składania podań na ffa cs:go :

5.Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna

 

Czyżby koledzy na dole nie zapoznali się z tym?

 

///

Ja się nie bulwersuję bo do Diversa nic nie mam. Dobrze wiem jak wygląda sytuacja na każdym z serwerów i jak łatwo jest spełnić chociaż te minimalne wymagania. Może i oceniam zbyt surowo ale widzę jak sytuacja wygląda w stosunku do innych graczy składających podania ( nie tylko na tym serwerze ). Skoro takie wymagania ustalamy to się tego trzymajmy. Pierwszy post i co? Od razu podanie. To się chyba mija z celem

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym każdemu należy się szansa :

wiek +

składka +

mikrofon +

Jedynie to forum ale sam z doświadczenia wiem , że jak się dostaję admina to się częściej zagląda na forum.

 

@rewoX rozumiem , wymagania w końcu po coś są sam jak składałem admina na 1.6 wszystkie spełniałem , ale zobacz też ,że admin jest potrzebny na serwerze niż na forum żeby pilnować porządku a forum z czasem się nadrobi więc nwm o co te bulwersy.

Edytowane przez Miverse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK ponieważ:

-grasz dużo na serwerze

-jesteś ogarniety (zdażają się wyjątki ale na plus xd)

-dużo godzin w csie

-składka, wiek i mikro

 

Co do aktywności na forum myślę że tak samo jak ja nawet nie grając zajrzysz raz na dzień na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK Bo:

-dużo przegranych godzin w cs oraz na samym servie +

-jesteś ogarnięty ale tak jak kolega fryto wyżej wspomniał ,,(zdarzają się wyjątki ale na plus xd)+

-nie wdaje się w kłótnie z innymi graczami na servie +
-Skillsy 10/10 +
-składka +
-Mikro +
-Wiek +
-Jedyny minus to masz czasami fochy o byle gówno jak baba po przejściach (ale to są pardziej priv sprawy nie związane z servem) -
 

Edytowane przez Kasorti1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj. W wymaganiach coś dopisałem, że (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach).

 

Jakieś dziwne macie podejście do wymagań o posty. Każdy gracz serwera chcąc zostać adminem ma sobie pomyśleć "chciałbym zostać adminem, więc zarejestruje się dzisiaj na forum, walnę z 10 bezsensownych postów w mało znaczących działach, pogadam z ludźmi na SB i napiszę za 2 dni podanie jako mój 11 post, wtedy nikt się nie przyczepi."

 

Rewox sorry, ale też mogę się przyczepić, że komuś przy podaniu ktoś napisał "napisz te 10postów to dostaniesz Admina".

Od kogoś kto zostaje adminem, wymagam żeby chociaż 1-2 razy dziennie wszedł na forum i zobaczył czy nie ma jakiś tematów w dziale serwera, w których powinien się wypowiedzieć.

 

Nie zmuszę nikogo, żeby pisał posty w tematach gdzie nie ma tego obowiązku (nasze forumowe gry, dział z muzyką czy innymi grami).

Jak ktoś będąc na forum ponad rok nie będzie miał 20 postów to też się nie przyczepię, bo będę wiedział, ze nie nabijał postów w jakiś działach, tylko po to by się komuś przypodobać, a są tacy, którzy swoimi postami weszli już niektórym osobom w tyłek, ale to nie o tym temat.

 

Jeśli widzę, że ktoś jest aktywny na serwerze i po otrzymaniu admina, zacznie odwalać manianę, a na forum nie będzie się udzielał tam gdzie trzeba, to taką osobę szybko pożegnam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności