Skocz do zawartości

Losowanie - miesiąc marzec


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Planuje co miesiąc tworzyć konkurs o nazwie "Losowanie", w którym będzie można zdobyć gifty do gier, kasę w naszym sklepiku(shop.cs-classic.pl), donatora na naszym forum(forum.cs-classic.pl), itp.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wzór podany niżej i wkleić go w ten temat. 15.03.2015 wylosuje 10 osób, które zdobędą nagrody. Udział może wziąć każda osoba posiadające czyste konto na forum(nie posiadające ostrzeżeń), grająca na naszych serwerach oraz uczestnicząca w życiu forum.

 

Wzór

Nick:
Co ci się podoba w naszej sieci?:
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Nagrody:

  1. 3 gifty do gry Counter Strike Global offensive 
  2. 2 gifty do gry Counter Strike 1.6
  3. 2x 10 zł w sklepiku i 2x 5 zł w sklepiku
  4. Ranga Donator

 

Tak wygląda pierwszy konkurs z losowaniem, nagrody oraz wzór mogą ulec zmianie w następnej edycji.

Edytowane przez -_-
Proszę o kontakt do 25.03.2015
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: KiToL
Co ci się podoba w naszej sieci?: Przede wszystkim atmosfera i świetni ludzie :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

FFA: licząc przed resetem GT to ponad 600h

mixowy: 230h

Gram jakoś od wakacji 2013r.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: nic xD

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Shady
Co ci się podoba w naszej sieci?: Ludzie, serwery oraz aktywność i pracowitość poszczególnych rang, podoba mi się to jak sprawdzani są admini na ONLY DD2, powinna być weryfikacja na każdym serwerze, co myślą gracze o tym i o tym. Jedynym minusem jest COD350, nie panuje tam zbytnio wesoły klimat, strasznie się tam wyzywają a co do reszty serwerów, jest mega. Myślę, że to wszystko.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram tu od początku mojego zawitania, dużo grałem na serwerze, na którym były w koło 3 mapy, nuke, dust2 i jakaś jeszcze, już nawet zapomniałem, strasznie mi się podobał tam klimat i szła mi gra. Przyszedłem tutaj półtora roku temu i do dzisiaj gram na kilku serwerach. Nie grałem tylko na ZM i DM bo te mody mi się nie podobają.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nie mam w tej chwili myśli na ten temat, czyli wydaje mi się, że wszystko jest jak najbardziej na swoim miejscu, choć właśnie myślę tak jak wyżej napisałem, że weryfikacja obecności adminów oraz ocena ich przez graczy przydałaby się na każdym serwerze. Pozdrawiam, strzałeczka. Shady.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś konkursik. :)

Dobre nagrody. ;] Trzeba wziąć udział.

 

Nick: Mashiro *

Co ci się podoba w naszej sieci?: Hmm... Trudno po kolei wymieniać, ogółem to administracja, atmosfera i serwery. Pomoc w jakimś stopniu można uzyskać, można się dogadać itd. Mogłabym tu napisać wypracowanie, ale po co. xD

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Sama nie wiem ;-; Pewnie tak od grudnia. :)

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Serwer Jailbreak :'), jakąś tam propozycję dałam na forum, miło byłoby zobaczyć jakieś ciekawe nowości, ale tego też nie chce mi się rozpisywać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:.Undisputed.

Co ci się podoba w naszej sieci?: Przede wszystkim porządek jaki tutaj panuje, samo forum jest bardzo dobrze zadbane, większość osób posiadające jakąś rangę które spotkałem na swojej "drodze" wydawała się być ogarnięta i wiedząca co robić, otwarta na propozycje administracja oraz łatwość w zdobyciu którejś z rang np. admina.

Czas spędzony na naszych serwerach (od kiedy grasz): Zombi mod bodajże od października ubiegłego roku, co do cod'a to od 20 lutego czy coś (sam nie jestem pewien) w sumie to lekką ręką mam ponad 600h przegranych na waszych serwerach :).

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Zmienić? ciężko tutaj cokolwiek zmieniać, ale chciałbym się przyczynić do tego aby więcej graczy grało na serwerach cod 2k1 lvl i zombi mod, bo one teraz wypadają pod względem aktywności najgorzej, lecz póki co nie mam tak naprawdę pomysłu jak to zrobić. Co do tego "co chciałbyś zobaczyć na naszej sieci" to tylko tyle, że chciałbym zobaczyć więcej zwycięstw po stronie csc w meczach mix'owych, bo póki co jest tylko 1 :> oraz chciałbym aby było więcej tych rozgrywek między serwerami csc w tych mix'ach gdyż jest to naprawdę ciekawe pooglądać sobie jak Ci najlepsi gracze csc pokazują swoje skills'y :D to chyba tyle ode mnie pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Jaskier
Co ci się podoba w naszej sieci?: Największą zaletą naszej sieci są ludzie którzy ją tworzą. Wspaniali ludzie z którymi można zawsze porozmawiać i się pośmiać
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Zaczełem grać w maju ubiegłego roku. Na 2k1 wcześniej 4k1 przegrałem gdzieś 800h
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nic nie potrzeba jest świetnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tymbarkowa ;3
 

Co ci się podoba w naszej sieci?: Co mi się podoba? Kurcze aż nie wiem od czego zacząć. Atmosfera jest tutaj chyba czymś co góruje. Większość nas się zna, traktujemy się po części jak rodzinę. Kiedy ktoś potrzebuje pomocy uzyskuje ją w trybie natychmiastowym. Nie ma tutaj chamstwa. Sieć nadal się rozwija co także jest wielkim plusem. W każdym dziale coś się dzieje, nigdzie nie świeci pustką :) Nie ma tutaj nudy ^^ różnorodność serwerów także robi swoje :) 
 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Uhh gram tutaj od grudnia 2013r :D trochę czasu już minęło :D
 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Wydaje mi się, że niczego jej nie brakuje :D jedyne co to możesz więcej konkursów robić ^^ tak to nic a nic :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:asd
Co ci się podoba w naszej sieci?:Klimat,fajni;pomocni;mili ludzie na forum jak i na ts(miło mnie przyjeli :) Serwery ,z szczegolnie pb <3 !
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Szukałem serwera do gry jakiegoś na dłuższy okres i znalazłem wasz .Zacząłem grać wczoraj i po 1h już mi się bardzo spodobał bo uwielbiam pb gram na nich od 5 lat i mam ponad 2tysiące h przegrane.Po czym kupiłem vipa u was by być tu dłużej :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Zmieniać to może nie koniecznie bym coś chciał ,zresztą jestem krótko ,więc na razie jest wszystko w porządku ,ale chciałbym zobaczyć jakieś konkury co miesiąc  konkursy na forum jak i na serwerach ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Corey Graves

 

Co ci się podoba w naszej sieci?:

Przede wszystkim to, że Ty Karolu jako Administrator i inni mający wyższe rangi potrafimy ze sobą współpracować, że głos poszczególnych osób jest brany pod uwagę, nie ma czegoś takiego, że jak ktoś powie, że tak ma być to tak będzie i nikt inny nie może mieć swojego zdania (taka mała rodzinka co potrafi się dogadać).

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od lipca 2014

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Jak serwery cs 1.6 zamieniają się w serwery CS GO, może jakieś nowe mody jeśli powstały typu Jail lub Surf. Ja w szczególności chciałbym więcej Pań na swoim serwerze, bo w tej chwili jest jedna, z którą fajnie się spędza czas.

Edytowane przez Corey Graves
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:maly.

Co ci się podoba w naszej sieci?:Jestem już dłużej na forum jak i na sieci, poznałem kilka modów serwerowych i więcej ludzi grających na nich. Bardzo mi się podoba atmosfera panująca na nich jak i na TS. Fajnie spędzony czas to podstawa dobrej sieci serwerów. Byłem adminem 4Fun niestety ten serwer okazał się niewypałem a szkoda. Rozmowy na TS z adminami bądź graczami fajnie umilają czas i pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Gra w CS ciągle się rozwija i posiadanie serwerów dobrze rozwiniętych w GO (już 5) to podstawa porządnej sieci serwerów jaką jest Cs-Classic ;) Spokojnie mogę napisać, że jest to topowa serwerownia w Polsce!

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Na Cod45 od listopada, na 4Fun grałem od początku, czasem pogrywam na FFA :)

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Chciałbym zobaczyć więcej zadowolonych graczy i nowych adminów, którzy będą pilnować i opiekować się serwerami. Nowi użytkownicy również są mile widziani. Forum jest bardzo dobrze rozwinięte i z każdym dniem przybywa tematów. Każdy szczegół na serwerach i forum stara się być dopracowany tak by się grało lepiej. :)

Edytowane przez maly.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BezImiennyy

Co ci się podoba w naszej sieci?: Wszystko :P, szczególnie zgrana ekipa która pracuje/pomaga nad forum.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): No z 9 miesięcy już będzie razem :D

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:  Napiszę szczerze, tej sieci nie brakuje już nic. Jest rozwinięta i bardzo dobrze prowadzona. Jedyne co można dodać to tylko serwery,oraz drobne "bajery" na forum,chodzi mi o takie szczegóły jak np. admini ts3 mogący zamykać prośby o kanał itp.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NickHiszpanskiTorreador

Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera, ludzie którzy tutaj są, są po prostu świetni, pomocni. Serwery jakie tutaj mamy są jednymi z najlepszych w Polsce jak nie najlepszymi. Forum świetnie ogarnięte nie widziałem lepszego, kolory forum są przyjemne dla oczu. Ceny w sklepiku są przystępne a nie 30zł sms za vipa na miesiąc naprzykład. Jest idealnie :D

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Jakoś od listopada MOŻE października 2014roku. (wiem krótko ale staram się nadrabiać ;d)

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nic :D jak napisałem wyżej jest idealnie. NO MOŻE TYCH KONKURSÓW WIĘCEJ xd

Edytowane przez HiszpanskiTorreador
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: rewoX

Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera, "integracja" graczy z różnych serwerów. Możliwość łatwego dogadania się. Duża aktywność forumowiczów na sb. W szczególności rozwój wielu serwerów csgo.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Już trochę się pograło :) z 500h na ffa cs 1.6 , około 100/150h na bf2 cs 1.6. Ostatnio dużo czasu spędzam na serwerach cs go. A grać zacząłem już ponad rok temu ;)

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym zobaczyć na sieci serwer typu chowany w cs 1.6/go i przede wszystkim hunger games w csgo. Co do zmian - na pewno trzeba zapewnić opiekunów serwerom, które opiekuna nie mają. Więcej turniejów :)

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Visha
Co ci się podoba w naszej sieci?: Ludzie, których dzięki tej sieci poznałam i którzy starają się ciągle ją ulepszać i starać aby panowała tu miła atmosfera.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram od jakoś października 2013 roku, w sumie to licząc wszystkie serwery jakieś 600h.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Więcej takich małych konkursów i na pewno więcej serwerów cs:go. A na pewno chciałabym zobaczyć dużo więcej osób odwiedzających forum :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Magnetar
Co ci się podoba w naszej sieci?:Atmosfera mili i pomocni ludzie oraz roznorodnosc serwerow 1.6 jak i GO oraz to ile czasu -_- poswieca na serwery bez zadnej pomocy
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Na sieci jestem juz chyba z rok moze nawet wiecej zaczynalem na 1.6 a teraz gram na cs:go
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Jedynie co chcialby zobaczyc to wiecej serwerow cs:go oraz turnieje z nim zwiazanych

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Rias

 

Co ci się podoba w naszej sieci?: Niepowtarzalna atmosfera, świetni ludzie, genialne serwery. Trudno o drugie takie miejsce jak Cs-Classic. Siedzę tu już kupę czasu i ciągle coś się dzieje. Poznałem tutaj masę miłych ludzi, z którymi można pogadać, pograć, pośmiać się i powygłupiać. Niezapomniane chwile spędzone na forum , tyle godzin spędzonych na najlepszych serwerach w Polsce - genialne. Podoba mi się również to w jaki sposób ludzie siebie traktują, piszą ze sobą i grają. Zdarzają się odpały, ale w większości przypadków jest świetnie.

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od zamierzchłych czasów ;D. Każdy serwer jaki był na CSC zwiedziłem, na każdym grałem, na dwóch adminowałem, a jednym wciąż się opiekuję. Tyle czasu ile poświęciłem CSC to na życie nie poświęcam :x. 

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym zobaczyć nasze serwery na najwyższych miejscach we wszystkich rankingach. Chciałbym by po wpisaniu w google frazy "counter-strike" jako pierwsze wyskakiwało nasze forum, by serwery były pełne całą dobę, a na forum tętniło życie. Co do zmian - zauważyłem, że moja propozycja z "ekpią forum" została rozpatrzona pozytywnie i póki co nie mam kolejnych pomysłów czy zastrzeżeń. (Pewnie Ciapaty wymyśli jeszcze pełno różnych nowości ;D)

Edytowane przez Rias Gremory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: natalja
Co ci się podoba w naszej sieci?: LUDZIE, idealnie dobrani na wymagających stanowiskach,wygląd forum <3,dbanie o szczegoły, mega przyjazna atmosfera, kreatywność ludzi, starania o rangi, cięzko o druga taką siec.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Oficjalnie rok.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Opiekunowie widzą "punkty ostrzeżenia", nie pogardziłabym serwerem Cs:GO only dd2/nuke/mirage XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: 07 zgłoś się
Co ci się podoba w naszej sieci?: serwery
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na Diablo Mod już bardzo długo mam już kilkadziesiąt h spędzonych na tym serwie a i czasem na FFA wpadne
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: ciągle rozwijające się serwery (mam tu na myśli stała liczba graczy, rozbudowa silników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Serwer: Fresh, forum: Fresh.

Co ci się podoba w naszej sieci?: Podoba mi się to, że serwery i forum są ciągle usprawniane, nie to co na innych forach/serwerach(inne sieci serwerów/serwerownie).

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na serwerach gram od lipca 2014 roku.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: chciałbym aby serwery cs-classic były w top1 :)

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: GRUFFI

Co ci się podoba w naszej sieci?: Fajni ludzie, fajne serwery (szczegulnie FFA :D) poziom gry dość wysoki :)

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od marca roku 2014 chyba

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: w sumie nic, wszystko mi się bardzo podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Buu.!
Co ci się podoba w naszej sieci?:Atmosfera na serwerach, ogarnięta administracja, 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Mniej więcej zacząłem grać i założyłem konto na forum. 20 cze 2014
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Nic na niej nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICK

Omega *


Co ci się podoba w naszej sieci?: 

Najbardziej na tej sieci podoba mi się Atmosfera jak i użytkownicy. Oczywiście nie zapominając. Podobają mi się wszystkie serwer jak i administracja których ich pilnuje. Również podoba mi się pomoc którą możemy uzyskać na tej przepięknej sieci. Ludzie tworzą sieć. Zapamiętajmy


Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 

Zacząłem grać na tych serwerach tusz przed założenie konta na forum.  Myślę że od 5 sierpnia 2014 roku. Pierwszym serwerem był diablomod na których spędziłem najwięcej czasu.

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: 

Na tej sieci chciałbym tylko i wyłącznie zobaczyć nowy styl pod forum o tematyce Cs zrobiony specjalnie NA Cs-Classic :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

Fakel
Co ci się podoba w naszej sieci?:

- Zgranie administracji,

- Atmosfera na forum,

- Praca administracji,

- Humor ludzi,

- Współpraca,

- Porządek
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

-  [ Na sieci jestem od: 22 września 2012 roku ]

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

- Brakuje mi diablo moda CS:GO :er:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Porczop

Co ci się podoba w naszej sieci:

Super serwery, na których gra masa miłych, sympatycznych ludzi o niesamowitym poczuciu humoru, ogarnięta, zgrana administracja, wyrozumiali opiekunowie. Ciągłe zmiany oraz nowe rzeczy na forum jak i serwerach, które wychodzą na dobre.

Czas spędzony na naszych serwerach(od kiedy grasz): Luty 2014, forum chyba czerwiec xd

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci: Nic. Wszystko dopięte idealnie na ostatni guzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ema

Co ci się podoba w naszej sieci?: hmm . Wszystko . :D . Ale przede wszystkim atmosfera panujaca na forum oraz ludzie, z którymi zawsze można popisac na sb . :) .

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): na waszym serwerach gram juz jakis czas . :) . Glownie na codzie 45k . Nie gram tu kilka lat . Jednak kilka miesiecy tak . :) . Na forum jestem moze od niedawna, ale mysle, ze aktywnoscia nie zawodze ;)

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: no jest chyba wszystko, ale brakuje mi serwera jb :) ale ogółem jest wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności