Skocz do zawartości

Wywiad z: ★ Shady ★ znany również jako James0v. - Ciekawy, tolerancyjny... uczeń MMA!


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jest to mój pierwszy w życiu wywiad, także sorry jak coś zwaliłam. ^^

Taaak wiem, było mało pytań, ale to dlatego, że nasz gość się nieźle rozpisywał.

PS. Tymbarkowa sorka, że ukradłam gościa, ale sam do mnie napisał, a wiem, że zaklepywałaś. ;-;

 

Redaktor   Mashiro *

Gość ★ Shady ★

 

 

 Witam wszystkich czytelników tego wywiadu dla Cs-Classic.pl!

Dzisiaj gościmy jednego z donatorów jak i adminów PBShady, znany też pewnie jako James0v. Cześć i czołem :3, cieszę się, że mogę zapytać Cię o parę rzeczy. Może na początek przedstaw się nam i powiedz skąd jesteś?

 

 

Mam na imię Tomasz, pochodzę z małej miejscowości o nazwie Korsze leżącej niedaleko Olsztyna, nie ma tu zbyt wielu mieszkańców ale można to nazwać miastem.

 

 

Tak więc, jak spędzasz wolne chwile? Masz jakieś fajne atrakcje w mieście, czy może jesteś jednym z tych, co przesiadują bezczynnie w domu?

 

 

Nie, nie jestem jednym z tych, którzy przesiadują w domach. Mam bardzo aktywne życie. Uczęszczam na lekcje MMA oraz pogrywam w piłkę nożną w 3 ligowym klubie. Interesuję się wszystkimi sztukami walk, dlatego też wychodzimy z przyjaciółmi na dwór i tworzymy sparingi, każdy z nas udał się w inna sztukę i to jest fajne moim zdaniem, ponieważ każdy może się czegoś nauczyć. Z piłeczką jest jak u wielu innych, przestałem grać z powodu braku zainteresowania, kiedyś miałem marzenie zostać piłkarzem na wysokim poziomie, udało mi się dotrzeć do 2 ligi lecz szybko spadłem do 3 przez kontuzję i spadek formy. W 3 lidze po rocznej przerwie nie grało mi się dobrze bo miałem swój słaby sezon i rzuciłem piłkę i uczęszczam na mecze organizowane przez moich przyjaciół. Mówiąc teraz o moim mieście nie ma jakiś specjalnych zabytków do zwiedzania, mamy świeżo postawiony budynek w którym znajdują się boiska do piłki halowej, siłownia, basen. Z pobliskich wiosek ludzie zazwyczaj przychodzą na dobrze rozbudowany orlik, myślę, że to wszystko co mogę powiedzieć o swoim mieście. Oczywiście podkreślę jeszcze, że Napoleon przejeżdżał przez moje miasto, ale to skończyło się na tym, że sobie przejechał i zatrzymał się na wiosce leżącej z 5km dalej.
 

 

No to wracaj do formy! I oczywiście powodzenia w tym MMA, chociaż nie bardzo się na tym znam, ale nie zróbcie sobie z kolegami nawzajem krzywdy. ;) Zapytam teraz o Twoje plany na przyszłe lata... Masz jakąś wymarzoną pracę? Może masz jakąś drugą połówkę i planujesz z nią wspólną przyszłość?

 

 

 

Nie zastanawiałem się głębiej o moich przyszłych planach na życie. Nie mam konkretnej wymarzonej pracy, chciałbym jak każdy dużo zarabiać siedząc na tyłku. Choć mogę śmiało powiedzieć, że wydaje się to realne, ponieważ będąc dzieckiem posiadałem antenę, która odbierała program z bajkami ale tylko w języku niemieckim. W obecnej chwili umiem bardzo dużo, jeszcze w gimnazjum moje umiejętności z tego języka wynosiły aż 90%, planowałem zostać tłumaczem i spróbuję pogonić w tą stronę, bo wiem, że zarobki są za to spore. Planuję także napisać maturę co wydaje się trudne, ponieważ w mojej szkole najmniejsza zdawalność jest właśnie z matematyki, a przyznając się bez bicia mam lekkie zaległości z gimazjum z powodu ciągłych zmian nauczycieli tego przedmiotu, każdy tłumaczył inaczej i robił mi mętlik w głowie, a jak większość nie jestem orzełkiem z tego przedmiotu ale jakoś sobie radzę, nie powiem że nie. Zostawiłem sobie temat drugiej połowy na poźniej otóż jest do dla mnie temat trudny. Obecnie nie mam swojej damy. Mam 18 lat i w swoim życiu miałem 3 związki. Jeden trwał rok, to było takie uczucie magiczne, pierwszy raz się zakochałem i pierwszy raz ujrzałem zdradę mając bodajże 14/15 lat. Było to dla mnie szokiem i nie mogłem się pozbierać przez kilka miesięcy. Drugi związek trwał pół roku i stało się to samo, 2 raz zdradziła mnie dziewczyna, ale nie ma o czym mówić, przeżyłem to jako przepraktykowany człowiek. Na trzecim związku ktoś na górze mi troszkę odpuścił, trwał ten związek ok. 4/5 miesięcy. Moja partnerka była zmuszona opuścić kraj bez powrotnie nie mając żadnej rodziny, mogła przyjechać tylko do mnie lecz jej mama nie była za tym pomysłem, więc jakoś to się skończyło. W podsumowaniu tego przydażyło mi się przejść na jakiś występ prezentera, który opowiadał o swoim życiu, mówił, że spakował plecak i tak po prostu bez pieniędzy wyruszył w świat, trafił do mnie raczej innymi motywującymi słowami, mówił mianowicie o klęskach co mnie postawiło na nogi i trzyma do dziś.

 

 

 

No to gratulacje, z tego co mówią moi znajomi, Niemiecki nie jest taki prosty. Mam nadzieję, że poradzisz sobie z matmą, tak więc powodzenia na maturze i życzę Ci tej (jeszcze niewiadomej) wymarzonej pracy. Co do związków, niestety miałeś pecha... No cóż, ale na pewno przyjdzie czas i pora, kiedy poznasz tą ukochaną (wtedy zaproś ją na cs-classic ;D). Przejdźmy do kolejnego pytania. Lubisz oglądać filmy, czy może wolisz czytać książki? 

 

 

 

Lubię oglądać filmy! Najbardziej komedie, choć nie powiem, że nie zależy to od mojego nastroju. Nie oglądam tylko horrorów, nie że się boję, tylko nie lubię. Jak potrzebuję adrenaliny, to wychodzę z moimi przyjaciółmi na alkohol, wtedy mam wrażenia i opowieści dla przyszłych dzieci. Z książkami jest tak, że lektury niekoniecznie mnie interesują, wole czytać swoje książki. Ale nie lubię gdy jest tak, że ktoś mi poleci ciekawą i wyrywającą z kapci książkę, a okazuje się, że tylko początek przyciąga, albo koniec, zazwyczaj środkowa akcja jest nudna i denna, ciężko trafić na ciekawą książkę. Mangę jakąś ostatnio przeczytałem i nie jestem zbytnio zadowolony. Mało czytam, ale lubię . Gazety też coś skubnę, ale to inny temat.

 

 

Rozumiem, co do horrorów, to mam podobne odczucia. Powiedz nam, jak to jest u ciebie z muzyką? Wiemy, że w dzisiejszych czasach praktycznie każdy jej słucha. Jakie gatunki preferujesz? Może dokładniej, masz jakiś ulubiony zespół / wykonawcę?

 

 

Muzyki słucham zawsze, staram się nawet na lekcjach które są do ogarnięcia, jest to dla mnie forma odprężenia, relaksu itd... Osobiście prowadzę stronę o nazwie Electro Shoot HS z paroma znajomymi z gimnazjum. Wydaje mi się, że stronka się zatrzymała bo każdy z nas ma coraz mniej czasu. Jakie gatunki preferuję? Osobiście słucham Hip-Hopu, Electro house, Disco polo się nawet zdarza, POP i wiele, wiele innych. Ulubionego zespołu chyba nie mam, musiałbym się dłużej zastanowić, ale na to brakuje czasu. Ale mam swoją ulubioną nutkę: Imagine Dragons - Radioactive. Uwielbiam ją i mogę słuchać na okrągło.

 

 

Okej. Może w wolnym czasie wpadnę tam na tą stronkę zobaczyć co i jak. ;) Zanim przejdziemy do innego tematu, pozwolę sobie jeszcze zapytać: Czy uważasz siebie za osobę tolerancyjną?

 

 

Oczywiście, że uważam się za osobę tolerancyjna, nie jestem jednym z tych, którzy patrzą na to, czy będą się ze mnie śmiać czy nie, dlatego dla takich ludzi łatwo jest być sobą, wracając. Nie patrze obojętnie, lecz z pogardą na reakcje ludzi, którym nie podobają się ludzie o innym kolorze skóry. Każdy ma swoje własne poglądy, obyczaje, budowę czy upodobania, zawsze powtarzano mi, że ludzie są równi wobec siebie, niezależnie od tego wszystkiego. Szanuję poglądy innych, a także upodobania. Do dziś mam obraz przed oczami jak dostałem po głowię od mamy bo gapiłem się na człowieka o całkowicie czarnej skórze, od tamtej pory nigdy się tak nie patrzę bo wiem, że jest to krępujące dla tej osoby, nikt nie ma prawa czuć się jak śmieć.

 

 

 

I dobrze myślisz. Może przejdziemy do pytań związanych z Cs-classic. Jak tutaj trafiłeś? Z tego co wiem, jesteś już obecny dłuższy czas. 

 

 

 

 

Trafiłem tutaj poprzez sprzeczkę z wyższymi rangami na innej sieci. Pogniewaliśmy się, zabrano mi wszystkie rangi, nawet VIP'a i puszczono z torbami. Poszukiwałem serwera podobnego do poprzedniego, dostałem ss'y i trzeba było jakoś wrzucić, jestem jednym z tych, którzy siedzą na forum tyle samo co na serwerze, przyciągnął mnie w zasadzie czarny styl, wtedy jeszcze lubiłem pisać. Zacząłem pisać o filmach, polecałem i opisywałem filmy, które obejrzałem. Nie minęło wiele zacząłem wyłapywać punkty i po jakimś czasie napisał do mnie Karol (-_-) w sprawie HydeParku, czy nie chciałbym się zając działem filmy (wtedy jeszcze był). Lubiłem to więc nie widziałem problemu, a wręcz wziąłem na barki cały HydePark z wyjątkiem tam jednego działu z tego co pamiętam, tak właśnie między innymi zyskałem donatora. Wtedy też poznałem Daniela którego serdecznie pozdrawiam, 1 osoba którą poznałem i w zasadzie dzięki niemu zostałem, naprawdę możecie mi nie wierzyć, dobrze mi się z nim współpracowało mimo jego młodego wieku. Spodobał mi się klimat, serwery i pomyślałem, że zostanę właśnie tutaj, że to właśnie na tej sieci spróbuję swoich sił, co prawda nie idzie mi, straciłem admina przez swoją potyczkę, ale potyczki się zdarzają. Złożyłem właśnie 4 podanie na UBTeaM, które jest w trakcie sprawdzania (mam nadzieję, że mi się uda) oraz składałem na Moderatora, które słusznie zostało odrzucone, kilka dni później zorientowałem się, że jednak faktycznie to nie mój czas. Obecnie mam admina na PB i tam muszę się wykazać.

 

 

 

Może się dostaniesz do UBT, moje poparcie masz. Co do admina na PB... Dlaczego akurat ten mod? Nie interesują Cię inne, takie jak COD itd?

 

 

 

 

Możliwe, nadzieją zawsze powinna być, we wszystkim co robimy. Uwielbiam te 2 mody, zarówno PB jak i COD, lecz COD Mody mają swoją granicę, powyżej 400lv nie wchodzę, ponieważ umiem strzelać tylko awp, w zasadzie nie idzie mi najgorzej (ja taki skromny), a na takich 40000lv nie da się nikogo trafić z tej broni. A na PB gram od najmłodszych lat, zaraz jak schodziłem z botów moim pierwszym serwerem był właśnie PB, trochę szkoda, że akurat ten serwer ma klasy, ale jest to do przeżycia. Obecnie pogrywam czasami na Only DD2, na COD modzie pod nickiem brata, ponieważ ma premium z AWP i na PB.

 

 

 

Trzymaj się na tym PB i adminuj jak najdłużej. Oczywiście wpadam tam, ale rzadko, więc jak kwalifikujesz się dać mi fory, to pogramy. :3 Myślę, że na tym zakończymy już nasz wywiad. Dzięki, że mogłam Cię bliżej poznać, jesteś ciekawą osobą. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zamienimy kilka zdań. Jeszcze raz 3maj się i powodzenia w kandydaturze na UBT. Teraz możesz pozdrowić kogo tylko chcesz. Cześć! Do następnego! ;]

 

 

Ja także dziękuję, jest mi miło z mojej strony, że trafiłem właśnie na Ciebie i także mam nadzieję, że się jeszcze natkniemy na siebie. Więc na sam start chciałbym przeprosić Tymbarkową, zachowałem się trochę jak egoista, przynajmniej mam takie wrażenie i wyrzuty sumienia, ale odwdzięczam się przeprosinami na forum ludzi, jest mi naprawdę przykro, oraz pozdrawiam ją również i życzę powodzenia w prowadzeniu wywiadów. Pozdrawiam także Daniela, wygrzany koleś i trochę dziwny, żebyś wiedział... Irytuje mnie Twoje przedrzeźnianie, ale to pewnie wiesz. Paulinkę, która pewnie kiedyś to przeczyta, pozdrawiam Cię skarbię. Rzecz jasna osobę dla której mogłem udzielić wywiad, sympatyczna i miła osoba. Karola, mimo tam naszych szarpanin i tak Cię lubię. Buu mimo, że go nie znam i sam go odrzuciłem mimo wieku on się nie poddał i zyskał to co zyskać chciał, pozdrawiam gorąco. Chciałbym pozdrowić także legendy, ale oni i tak pewnie już tu nie zaglądają więc oszczędzę linijek. Myślę, że to wystarczy, jeżeli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam, ale prowadziliśmy ten wywiad przez 2 godziny i jest godzina 0:45, więc też trochę już się wyczerpałem. Do następnego razu, aaa i życzę powodzenia opiekunom serwerów. Trzymajcie się, cześć.

 

 

 

Jeszcze raz przeproszę, że pytań było mało, ale wywiad był przeprowadzany w nocy, szczerze nawet nie miałam już dalej sił. ._.

Czekam na opinie, bo to mój pierwszy wywiad. c:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz wywiad spoko, James się ładnie rozpisał, ale, czy nie uważasz, że 9 pytań to naprawdę mało. xd

Ale cieszę się, że po moim odejściu ktoś się tym zainteresował i robi to naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to wywiad nawet całkiem dobry, tylko malutko pytan ale i tak Shady się bardzo ladnie rozpisał. :)

Mysle że w twoich następnych wywiadach pytan będzie o wiele wiele więcej. :D

 

 

Łap plusika Marta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shady człowiek wartościowy widać, ładnie się rozpisałeś we wszystkich odpowiedziach. 

Szkoda, że krótko. Ja bym zrobił ciąg dalszy wywiadu bo się straci gdyby tego nie kontynuować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy... hmm, to nawet ciekawe. O tyle, że nie wiadomo czy można tak w ogóle robić, jak nie to wiadomo, za kilka miesięcy może znów się zgłoszę. :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy... hmm, to nawet ciekawe. O tyle, że nie wiadomo czy można tak w ogóle robić, jak nie to wiadomo, za kilka miesięcy może znów się zgłoszę. :D

Widzisz gdzieś zakaz robienia drugiej części wywiadu? Najwidoczniej można. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och najlepszy wywiad , bo z zajebistą osobę . :)

 

Dziękuje za pozdrowienia Bejbe : ******* Uwielbiam Cie ! Jesteś najlepszy ! ♥

Mój kochanek <333333 Parówczanin :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności