Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] CiapatyMurwa


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:

CiapatyMurwa

 

  Wiek: 

19 lat

 

Staż na Forum:

10 miesięcy i 16dni(od 21 kwietnia ubiegłego roku)

 

 

Znajomość Regulaminów:

Regulaminy znam w stopniu dobrym.

 

 

Czas jaki możesz poświecić na forum:

Dziennie jest to od dwóch do nawet ośmiu godzin.

 

 

Znajomość funkcji Moderatora:

Dobra w oparciu o doświadczenie z racji pełnienia tej funkcji na innym forum(zostało usunięte).

 

 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

Czasem mam zastrzeżenia do forum, zamiast raportowania chciałbym samodzielnie je rozstrzygać.

Staram się być aktywnym, staram się pomagać a gdy regulamin zabrania pomagam użytkownikom pisząc wiadomości prywatne. 

Co więcej aktualnie nie pełnię żadnej funkcji na naszej sieci, jest to powód przez który jestem dyspozycyjny i nie mam żadnych obowiązków-mogę się oddać forum nie zaniedbując jakiejś funkcji. 

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

Nie trzeba wiele by zauważyć, że się udzielam w życiu forum.

Każda myśl w mojej głowie przelewana jest na klawiaturę i zamieszczana na forum w możliwie najszybszym czasie.

Nie widziałbym sensu zbierania propozycji tylko po to aby umieścić je w podaniu.

 

 

 

 


Wymagania:

 Co najmniej 20 dni spędzonych na forum  

 Przynajmniej 200 postów napisanych na forum 

 Konto na forum powyżej 4 miesięcy 

 Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat 

 Chęć pomagania innym użytkownikom 

 Czyste konto (Brak warnów) 

 Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum 

 Dobra znajomość regulaminów forum 

 Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji 

 

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie Tak. :D

Dużo siedzi na forum, ma mase nowych pomysłow na rozwój sieci (nie wazne że niektore i tak nie zostaja przyjete, ale wazne ze sie stara chłopok) jest inteligetna i ambitna osoba. Według mnie napewno duzo zrobi jaki Moderator.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak. Ciapaty to ogar jakich mało, propozycje dodaje co chwila i w większości są sensowne. Kulturalny, towarzyski, rozpoznawalny, wymagania spełnione.

Idealna osoba na to stanowisko, ze świecą szukać podobnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak przeczuwałam Twoją kandydaturę. :x

 

Nie bardzo podoba mi się podanie. Wiem, że potrafisz się rozpisać, czemu tego nie zrobiłeś?

 

Widać, że od pewnego czasu starasz się przypodobać, może i dobrze.

Piszesz poradniki, udzielasz się, dajesz propozycje itd. Co prawda niektóre są dosyć denne i moim zdaniem na siłę - mam na myśli tą propozycję z działem "Szkoła".

Piszesz w postach, że robisz porządki na forum, może warto z tym trochę poczekać? Jakby coś nie było na swoim miejscu, moderatorzy uporządkowaliby to.

Prawda, te poradniki, które łamią regulamin, owszem powinny zostać usunięte, ale po co czepiasz się tych słabszych?

Każdy od czegoś zaczyna mając swoje pierwsze poradniki, a nie tylko te twoje mają tam być. ;)

 

Jesteś na forum od 10 miesięcy i twój przesiedziany czas na nim nie jest zachwycający. Spójrz na aktywność niektórych osób, które również są na forum w okresie czasu 10 miesięcy. :D

 

To czy jesteś rozpoznawalny, nie mi oceniać, więc się do tego podpunktu nie odniosę. Zamieniłam z Tobą parę zdań, ale nie miałam okazji jakoś lepiej cię poznać.;]

Oczywiście nic do ciebie nie mam, nie zauważyłam, byś jakoś szczególnie sobie przechlapał, ale też i nie zauważyłam, żebyś się jakoś szczególnie wybił.

 

Nie piszę tego, by ci dogryźć i mam nadzieję, że się nie obrazisz, bo wydajesz się być spoko, ale na tą chwilę jestem na nie.

Moim zdaniem powinieneś następnym razem bardziej rozpisać swoje podanie, bo na taką funkcję to raczej ważne. 

Jeszcze raz: nie obraź się, ale tym razem jestem na nie, aczkolwiek następnym razem moje zdanie powinno być inne. :)

(powiadomiłeś, że przez jakiś czas cię nie będzie z powodu zawodów, proponuję napisać podanie jeszcze raz, o wiele lepiej, jak wrócisz.)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówa na modka ;) 

Rozważna , aktywna i kreatywna osoba ;d 

Po pracy na forum można zobaczyć że jest bardzo pomocny, a przy modku to atut 

 

I to mówie widać że tylko nie ja 

 8. Najbardziej kreatywna osoba: CiapatyMurwa  // Elita sieci

 

Na tak 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie wyróżniasz się większą aktywnością na forum, ale można by przyjąć cię na okres próbny, bo  w sumie jest więcej plusów niż minusów. Musisz się trochę więcej udzielać i przesiadywać na forum, ale ode mnie masz małe TAK. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności