Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Medyk.


leilo

Rekomendowane odpowiedzi

 1.Twój Nick: Leilo <(^.^)>

2.Nick admina/gracza który zawinił: Medyk
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 2015-03-07  pomiędzy 10:49 a 11.06 (patrze po Hltv)
6.Opis sytuacji:
Akcja zaczyna od 3 minuty, lecz 2+ Szanowny Admin Medyk Napisał cytuję " Zakaz awp i he"
 
Zaczynając od 3min. Gracz Sexy Skiperek zaczyna gre jakże pięknym awp.
 
Do rzeczy pisze do Sexy Skiperka "Zakaz awp matole ! " Po chwili dostaje kicka od Medyka.
 
Wchodząc na serwer napisałem, (Grzecznie, Ostrzegająco) Że jeśli jeszcze raz mnie kicknie to pogadamy inaczej. (Miałem na myśli dłuższą konwersacje prowadzącą do ukarania gracza)
 
Medyk odpisał "hahahahah" po chwili dodał "Leilo, jak chcesz to mogę Ci dać bana" więc
odpowiedziałem " To daj. " i konwersacja się zakończyła Ciszą.
 
A gracz Sexy Skiperek oczywiście dalej grał awp :]
 
Z resztą widać wszystko na demku.
Edytowane przez leilo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za prawo że admin może zakazać gry graczom daną bronią, wyjątek jest autolama na poolday'u. ?

 

No to nie ładnie panowie :) 

Nie ma zakazu używania broni, w regulaminie. A wy tworzyć nowego nie będziecie 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za prawo że admin może zakazać gry graczom daną bronią, wyjątek jest autolama na poolday'u. ?

 

Z tego co widziałem to każdy admin Zabrania używania awp na małych mapach, nie mam pojęcia dlaczego, ale nie raz zostałem za to ukarany tak samo jak za he na małej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to jest takie coś jak REGULAMIN a on mówi " 6.24 - Zakaz używania awp oraz autolam na małych mapach: (Ostrzeżenie , kick , ban od 30min) " , także Leilo ma racje i tutaj nie ma co dyskutowac więcej. Jest zakaz to zakaz, więc leci ban na 30 min po poinformowaniu gracza a nie kurcze że se gra jak gdyby nigdy nic 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomości regulaminu wiem ze na małych mapach jest zakaz granatów wybuchowych jak i fleszy(gdyż jest bez sensu i przyjemności taka gra z fleszami) i oczywiście nie można używać auto lamy, ale z tego co też się orientuję to AWP nie można używać na małych mapach ale typu snow 3 gdyż na tej mapie AWP nigdzie nie leży, na pool day oczywiście jest i można jej używać, lecz co niektórzy nawet z gracz piszą że inni admini zakazuja Awp.. Ja robię to tylko na snow...

 

Nikt nie mówił o zmianie regulaminu a to raczej powinno być ogłoszone... Zle mowie? SIWY ma rację...

Edytowane przez Smoku13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz to widze w regulaminie, co to ma być. Zakaz awp? śmieszne

Jak awp takie straszne na małe mapy to m4 , ak też lepiej zablokować. Znowu robicie wariactwa na tym bf'ie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj po pewnej akcji jak i narzekaniu przez graczy na awp na małych mapach zmieniłem z Bezim regulamin, no i co z tego jak kampisz z awp na małej i zbierasz wszystkich jak inni nie mogę grać? no i mimo to, nie wolno też kampić na małych mapach.

 

@ Smok: tak masz racje, powinniśmy to ogłosić aczkolwiek nie mamy takiego obowiązku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomości regulaminu wiem ze na małych mapach jest zakaz granatów wybuchowych jak i fleszy(gdyż jest bez sensu i przyjemności taka gra z fleszami) i oczywiście nie można używać auto lamy, ale z tego co też się orientuję to AWP nie można używać na małych mapach ale typu snow 3 gdyż na tej mapie AWP nigdzie nie leży, na pool day oczywiście jest i można jej używać, lecz co niektórzy nawet z gracz piszą że inni admini zakazuja Awp.. Ja robię to tylko na snow...

 

Nikt nie mówił o zmianie regulaminu a to raczej powinno być ogłoszone... Zle mowie? SIWY ma rację...

 

Nie do końca ma rację kolego. Bo po 1 Opiekun ma prawo zmienić regulamin, a administrator serwera ma obowiązek się z nim zapoznać. Przynajmniej ja tak miałem jak byłem przyjęty przez Soot'a. Więc gra jest bez sensu używając awp na małej, bo jeśli dobrze to przemyśleć są specjalne mapy do gry awp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy nic do Ciebie nie mam ani nie chce żadnych spin, ale czasami wydaję mi się że nie potrzebnie wtrącasz się w sprawy BF2. Masz swój serwer, my mamy swój - niech każdy zajmie się swoim i tak będzie najlepiej. Moim zdaniem skarga jak najbardziej słuszna. Ja sam zawsze zabraniam rzucania HE i grania AWP na małych mapach, ponieważ po konsultacji z kubą dopełniłem swoje informacje na temat tego ów zakazu. Regulamin jest jaki jest i każdy powinien go przestrzegać, jednakże aby załagodzić karę Medyka na jego usprawiedliwienie mogę podać fakt iż każdy się czasem zapomina i popełnia błędy. :) Aczkolwiek nie uspawiedliwia go nie znajomość regulaminu. Myślę że jakaś mała kara, bądź ostrzeżenie byłoby odpowiednie. Jeśli chodzi o regulamin to już w interesie każdego administratora jest, aby go znać tym bardziej że zakaz awp i HE na małych jest nie od wczoraj, a od dłuższego czasu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal, opiekowanie się serwerm jest jednym, a psuje go 2 . 

-_- powierzył BF2 kubie i beziemu, a ja nie chcę żeby go totalnie zepsuli, co to jest zakaz awp? Takiego czegoś nie ma prawa być .

 

Mam się nie wtrącać w bf2? czyli gracze nie mają prawa głosu odnośnie zmian na bf2, i administracja będzie robiła co chce. 

Przemyśl co piszesz 

 

I ciekawe kto się na to skarżył. Jak ma być koniecznie takie gówno w regulaminie to proponuje zrobić ankietę, bo to jest zdanie podjęte przez administracje (bez udziału graczy) 

 

Wyrażam się kulturalnie ale jak mam powiedzieć na takie dziwactwo co odwalacie na serwie? 

Wszystkie zmiany , wszystko co ma być zrobione robisz na forum , nie na gg. 

Jak ci napiszą na gg żebyś zrobił reset, to też zrobisz? Bo chcą, .. przecież. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy proszę Cię, żebyś się wyrażał kulturalnie. NIe ważne kto się skarżył ale wiele razy był spam odnośnie tego awp na gg bądź u@ także podjęliśmy kroki i przynajmniej nikt nie narzekał tylko grał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal, opiekowanie się serwerm jest jednym, a psuje go 2 . 

-_- powierzył BF2 kubie i beziemu, a ja nie chcę żeby go totalnie zepsuli, co to jest zakaz awp? Takiego czegoś nie ma prawa być .

 

Mam się nie wtrącać w bf2? czyli gracze nie mają prawa głosu odnośnie zmian na bf2, i administracja będzie robiła co chce. 

Przemyśl co piszesz 

 

I ciekawe kto się na to skarżył. Jak ma być koniecznie takie gówno w regulaminie to proponuje zrobić ankietę, bo to jest zdanie podjęte przez administracje (bez udziału graczy) 

 

Psucie go ? Powiem tak, ten serwer lepiej funkcjonuje niż jak miał go Soot, więc nie gadaj głupot.

 

Owszem masz coś do powiedzenia tak jak każdy więc wyraziłeś swoje zdanie, a czy "Takiego czegoś nie ma prawa być" zadecydują Kuba i Bezi, ew. -_-.

 

Uwierz mi dużo osób spamuje o awp na małej i to bardzo często. Nie wierzysz ? Wejdź rano na serwer i sam się przekonasz .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że obojętnie co napisze to i tak obraże twoją wielce szanowną osobę. Kto psuje serwer? Kuba i Bezimienny? Śmiech na sali. Zakazu bezpośredniego AWP nie ma, tylko na małych mapach. A jeśli chodzi o ten zakaz, który ci bardzo przeszkadza to proponowałbym bym zapytać -_- o zdanie, bo wydaję mi się że nie ma nic przeciwko skoro do tej chwili nie kazał go zmienić. Oczywiście, że gracze mają prawo do wyrażania opinii, ale ty nawet w tej chwili nie jesteś graczem tego serwera, więc o co chodzi? Liczymy się ze zdaniem innych, ale jak na razie oprócz Ciebie nikomu to nie przeszkadzało. Wydaję mi się, że ankieta nie jest potrzebna, bo nikomu z BF2 to nie przeszkadza ale jeśli bardzo chcesz możemy ją zrobić, ale wydaję mi się, że i tak wyjdę na swoim. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest słuszna, ponieważ Medyk zawalił, tym, że nie zapoznał się z dodaną treścią regulaminu. Jest bezsensowne jak na małej kampi gościu z awp w kącie i tylko celuje i bije po graczach. Łamie tym dwa pkt regulaminu, jeden o zakazie kampy na małej mapie a drugi o zakazie awp. Ten pkt został dodany z tej przyczyny, że było wiele skarg przez graczy, czy na u@ czy na gg o awp, że ciężko jest grać. Co do Medyka to go poinformuje o tej skarde jak odpali kompa i wtedy bede z nim gadał co i jak. Jak na razie nie daje ostrzeżenia ani nic, ponieważ wpierw muszę z nim porozmawiać. Skarga jednak jest słuszna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałbym podziękować opiekunowi za otwarcie mojej skargi, ponieważ została zamknięta bo nie było wiadomo kiedy Ja wrócę. To z góry przepraszam za moją ortografię, ponieważ pisze na telefonie i mogę popełnić błędy ortograficzne jak, i interpunkcyjne;że to na mnie skarga, więc mam w pełni prawo się bronić. Odnośnie Leilo Twojej skargi. Zadam Ci kilka pytań. Moim pierwszym pytaniem i argumentem do tego ,abyś dostał ostrzeżenie. Gdzie jest pokazane na demku, że odpowiedziałem Tobie cytuje,,hahahahh" ? Hmmm kłamstwo ? W Skardze na Admina ? To bardzo Ciekawe. Dziwie się, że dostałeś admina, ale uważaj bo będę miał Ciebie na oku i każdy Twój błąd skończy się skarga na Ciebie :) Drugie pytanie do Ciebie. Jak odniosłeś się do kolegi na servie ? Jak moja pamięć nie myli to tak ,, zakaz awp matole" hmmm miałem prawo to ,, zlać" , że możliwe , że sex skiperek użył awp , gdy był zakaz. Przypominam , obraza gracza to jest Kick( przy dobrej woli admina) albo ban od 5minut do 1h :) Takie rzeczy jak naruszenie regulaminu, problemy czy cheaty zgłaszamy na u@, wtedy na pewno każdy admin zareaguje. Następna akcja to , że sprawdzałem gracza, który według mnie dziwnie grał i nie zwracałem uwagi, że ktoś nie przestrzega regulaminu. A dobrze pamiętam to jak zauważyłem, że gracz sexi użył he to został odpowiednie ukarany. Przypominam także Tobie,że admin to nie robot ani alfa omega , który wszystko zauważy. Tak nie zauważyłem,że gracz użył awp , ale to powód do pisanka skargi ? Dla mnie to śmieszne. Następne co mnie zastanawia. Leilo sprytny Jesteś. Sytuacja się wydarzyła w sobotę jak mnie pamięć nie myli , a wieczorem miałem problem z kompem i mi padł , wiec dopiero następnego dnia złożyłeś skargę ,gdzie wiem , że byłeś jeszcze w sobotę na serverze. To czemu nie złożyłeś w sobotę skargę, tak abym mógł się bronić? Wystraszyłeś się czegoś bo nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest tak w regulaminie to sprawa jest jasna, ale nie uważam żeby na bf2 na jakiejkolwiek mapie był potrzebny zakaz awp, na małych powinny być zakazane hejki i flesze, przecież każdy gracz ma te 110 hp, musi typ trafić dwa razy z awp, albo banie, hejki to wiadomo, jak ktos z profa rzuci na respa to pada pol teamu, ale awp, nie wiem dlaczego go zabraniacie. Ale skoro tak jest to trzeba respektować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooner dlatego go zabroniliśmy, bo było dużo skarg odnośnie tego, że ani gracze z respa nie mogą czasami wyjść bo już bania leci, wpływało też dużo skarg i temu podjęliśmy takie kroki i od tego czasu nie ma żadnych zgłoszeń i narzekań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię medyk :) Po 1 w skardze miałem bardziej na myśli grożenie mi banem niż używanie awp, a co do niego to gracz grał nim kilka rund, a ja po napisaniu "Zakaz awp matole" dostałem od razu kicka więc o czym tu mówimy. Twierdzisz, że sprawdzałeś kogoś ? Kłamstwo ? Sprawdzasz gracza grając ? Fajnie. Nie chodziło mi o udupienie Cię względem admina tylko chodziło mi o to, że mając admina nie powinieneś kogoś straszyć banem, bo nie na tym rzecz polega, prawda ?

1 i 2 pytanie zaliczone :) Mówisz, że admin to nie robot ani alfa omega, tak to prawda sam wiem ze swojego przykładu, bo byłem adminem bardzo długo na tym serwerze. Twierdzisz, że nie powinienem dostać admina ? Zróbcie ankietę i niech każdy się wypowie na mój temat względem adminowania i zobaczymy co to wywnioskuje.

 

Czemu napisałem w sobote ? Ponieważ zapytałem o zdanie Kubę, a że on był dopiero aktywny na drugi dzień więc ją napisałem.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało :) Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak 1 i drugie pytanie zaliczone ? gdzie. Napisz mi gdzie napisałem ,, hahahah" na twoją odpowiedz ? Gdzie mi powiedz. Bo w demku nie widać , a w Twojej skardze widzę to. Hmmm to dalej nie daje mi na to odpowiedzi. Dostałeś kicka , za obrazę gracza. Miałem prawo od razu dać Ci bana za obrazę, bo nie muszę Cię upominać bo powinieneś regulamin znać. Jakie kilka rund ? grał przez jedną rundę awp i co ? to nie mam pojęcia gdzie te kilka rund. Tak sprawdzałem gracza bo dla mnie dziwnie grał . Wiec miałem go sprawdzać, a nie robić od razu bezmyślne ssy . Gdzie ten gracz, którego sprawdzałem okazał się i tak czysty, więc ssów mu nie dałem. Więc pod sumując . Gdzie napisałem te ,, hahhhaha" ? moim tutaj mamy pierwsze kłamstwo Twoje. Drugie. Kilka rund ? gdzie bo ja widzę tylko jedną. Mamy następne kłamstwo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:35- skiperek kupił awp lecz zginął nie używając go.

3:02 kolejna akcja awp skiperka.

5:09+ skiperek dalej używa awp, tego nie zauważyłeś ?

 

Co do tego "hahaha" to trochę dziwne ponieważ z dupy tego nie wziąłem. dziwi mnie kilka sytuacji na tym demku ale w porządku, może Kowal to widział akurat wbił w tym momencie.

 

Dalej demka nie oglądałem , bo mi się nie chce ;P

 

I nie gadaj mi głupot, że grał tylko 1 rundę awp, Bo to ty teraz kłamiesz.

Edytowane przez leilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że użył dwa razy awp. Ale to i tak nie zwalnia Cię z tego, abyś zgłosił to kulturalnie na u@, a nie obrażał gracza. A ja wszystkiego nie muszę widzieć, gdy gram. Rozumiem. Jak bym był na spec i mu bana nie dał za to. Ale brałem czynny udział w grze i nikt mi tego nie zgłosił, że dany gracz używa awp. Przypominam kolejny raz. Gdybyś normalnie głosił u@ , gdzie u@ służy do zgłaszania : cheaterów, podejrzanych graczy, jeżeli ktoś narusza regulamin, ma problem z czymś, lub czegoś nie wie to też może się zapytać . A nie jak Ty to zrobiłeś ,że obraziłeś gracza. ;) Uwierz mi , jeżeli jakiś gracz coś zgłasza na u@ to od razu reaguje. Możesz spytać się każdego admina albo gracza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko zostało już wyjaśnione więc moim zdaniem można to zamknąć i niech opiekun zrobi ankietę i zamknie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem. Skarga zostaje przyjęta, ponieważ doszło do złamania regulaminu. Tym razem obejdzie się bez ostrzeżenia, ponieważ dowody nie są ścisłe, oczywiście nie wszystkie. Proszę na raz kolejny zaglądać do regulaminu częściej i proszę o to, każdą jedną osobę, która gra u nas na serwie :) 

co do ankiety to zrobię ją dopiero po ankiecie związanej z awp na małych mapach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności