Skocz do zawartości

Wywiad z: Jaskierem! Przyszły informatyk, były admin Cod'a 2k1!


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461693077__jaskier.png

 

 

Redaktor

         Mashiro *

Gość    

 נαѕкιєя     

 

 

Witam wszystkich czytelników wywiadu i oczywiście Ciebie. Dziś mam przyjemność gościć byłego admina Codmoda 2k1. Może na początek powiesz nam trochę o sobie? Jak masz na imię? Ile masz lat? Skąd pochodzisz? ;)  

 

Witam. Mam na imię Adrian w tym roku będzie hot 18. Pochodzę z małej wsi Polesie w województwie mazowieckim.

 

Dobrze Adrianie, powiedz nam coś więcej. Czym się interesujesz? Masz jakieś pasje / hobby? W wolnym czasie grasz w gierki, czy może przerzucasz się na coś bardziej aktywnego?

 

Interesuje się informatyką i w tym kierunku się widzę. Chodzę już 2 rok do technikum informatycznego i przygotowuje się powoli do 1 z 3 egzaminów potwierdzających, mój przyszły tytuł technika informatyka. Hobby/pasja zawsze były nią gry komputerowe, już od dzieciaka grałem z tatą w komandosa, a potem sam starałem się przejść. Co w wieku 8 lat nie było łatwe. Aktywność fizyczna to już nie ten rozdział w życiu, jestem typem leniwca i aktywnie chodzę tylko po piwo z kumplami. :*

 

Powodzenia na egzaminach i ruszaj się tam trochę, bo na starość się nasiedzisz. ;) No nie wierzę, że tylko do sklepu chodzisz. Masz jakieś atrakcje gdzie możesz się zabawić, bądź ulubione miejsce do popijania tego piwka?

 

W mojej okolicy nie ma miejsca na typową popijawę, zazwyczaj jadę do kolegów. Moja miejscowość jest mała i nie ma zbytnio osób w moim wieku. I nawiązując do aktywności już mi się nie chce trenować, rozleniwiłem się.

 

Co sądzisz o swojej klasie? Jesteście zgrani i się lubicie? Masz w niej przyjaciół, czy może wrogów?

 

Moja klasę określę dwoma słowami. Totalni wariaci. Z nimi nie można się nudzić. zawsze jest z czego się pośmiać. A to na przerwach włączamy muzykeę i lecimy w balet jak totalni idioci. Są tam same prawilne mordki po za jedną dziewczyną która mnie denerwuje, więc naprawdę lepszej klasy nie można mieć.

 

To super! Mogę pozazdrościć fajnej klasy. Jak jest u ciebie z drugą połówką, masz dziewczynę? A może masz kogoś na oku?

 

Po ostatnim związku który zakończyłem 1-2 miesiace temu nie szukam dziewczyny. A na oku zawsze ktoś jest. W szkole jest na czym oko zawiesić.

 

Także powodzenia w kolejnym związku, myślę, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem "tej jedynej". Po skończeniu szkoły masz zamiar dalej się kształcić, czy od razu będziesz szukał pracy? Zostajesz w obecnej miejscowości, czy chcesz się przeprowadzić?

 

Chce się dalej kształcić w moim zawodzie, ale również i pracować by nie być całe życie na garnuszyku rodziców. Nie jestem zbytnio przywiązany do mojej miejscowości. Wole miasta, więc pewnie się przeprowadzę.

 

Okej. Wspominałeś, że gry komputerowe od zawsze są twoją pasją. Jakie gry aktualnie preferujesz, a jakie z tych starszych są według ciebie najlepsze i zapadły Ci w pamięć? Może masz jakąś z dzieciństwa, z którą masz wiele wspomnień?

 

Aktualnie gram w cs go oraz dragon age inkwizycja. Zawsze byłem fanem RPG i zbytnio się nie zmieniło,ale teraz ciężko o dobra grę RPG. Grą która najbardziej zapadła mi w pamięć jest oczywiście gothic 1 oraz 2 z dodatkiem noc kruka. Przechodziłem każdą część kilkanaście razy oraz miałem do nich mnóstwo modów. Można powiedzieć, że na gothicu się wychowałem.

 

Grasz w CS:GO, fajnie, a możesz pochwalić się swoimi skinami, czy niekoniecznie sprzyja Ci szczęście?

 

Skina najlepsze nie są ale sam je wszystkie z obstawiania wygrałem. Rynku nie mam odblokowanego więc radze sobie jak mogę oraz czekam na jeszcze jeden skin od kolegi m4a1-s atomowy stop ft.

Mały dodatek, Adrian wysłał mi screena.

[url=http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1425817869__2n8vrif.jpg]pre_1425817869__2n8vrif.jpg[/url]

 

Spoko, przejdźmy do innego tematu. Domyślam się, że lubisz anime, bo kiedyś coś mi tam szepnąłeś. Masz jakieś swoje ulubione serie? Jakie gatunki najbardziej preferujesz? Co Ci się w tym podoba?

 

Od dziecka jestem fanem naruto chociaż seria mówiąc kolokwialnie zj****a się. To w jaki sposób autor zakończył mange było dla mnie dziwne wręcz chore. Pokazywał bohaterów jakby byli nieśmiertelni, niezniszczalni. Dopiero w ostatniej walce to zmienił. tak samo stosunek do postaci mnie po prostu zasmucił. Gdy zginął neji naruto praktycznie nie zareagował, wielkiej skruchy nie było, z kolei jak zginął,był lament, a to on rozpętał wojne i zabił połowe wojsk. Aktualnie oglądam tokyo ghoul i kisejuu sei no kakuritsu. Tokyo ghoul wciągneło mnie po 1 sezonie. Ciągła i wciągająca fabuła naprawdę piękne. sezon 2 już jest o wiele gorszy wszystko zostało odwrócone niż przeczytałem w mandze i koszmarny opening. Na szczęście ostatnie odcinki już ida ku lepszemu. Kisejuu na początku byłem sceptycznie nastawiony ale teraz naprawde dobrze oceniam to anime. I to dzięki Ince że o nim napisała. 

 

No dobra, a co nam powiesz na temat muzyki? Fan kilku gatunków, czy preferujesz tylko jeden? Masz swojego ulubionego wykonawcę, bądź zespół? A może chcesz nam podać tytuły ulubionych piosenek?

 

 

Do niedawna u mnie na słuchawkach leciałyh tylko rapsy. teraz przerzuciłem się na mocniejsze brzmienie. Moje ulubione zespoły na tą chwile to Skillet, Breaking Benjamin czy My darkest days. A zazwyczaj na słuchawkach leci Every lie właśnie od my darkest days.

 

Props za Skilleta. ;] Czas przejść do pytań związanych z Cs'em. Jak trafiłeś na Cs-Classic? Co skłoniło Cię do pozostania na sieci? Wiem, że miałeś admina na Codzie 2k1, bo byliśmy ekipą, może powiesz nam też dlaczego zdecydowałeś odejść?

 

To akurat bardzo proste pytanie. Na 4k1 trafilem dzięki blancikowi. Do szkole wysłał mi na fb ip serwera i zaczęliśmy grać. Było to w maju zeszłego woku. W tedy po raz 1 spotkałem nefa i pride. Od pride dostałem jedynego mojego bana na cs-classic za ping XD Grałem tak dłuższy czas. Usłyszałem za blancik składa podanie to zarejestrowałem sie na forum i go poparłem. w wakacje sam złożłem podanie na swojego 1 w życiu admina. Dostałem go po dłuższym czasie, wiadomo jakie krypton ma zawsze ruchy :*. Neff , blancik, magnetar i najmłodszy admin na classicu pebble pomagalimi w ogarnięciu amx a potem no lifiłem dalej. mają przegranych około 400h w wakacje. Odszedłem, bo na tą chwile nie mam chęci grać w 1,6. oczywiście jak będzie potrzeba to zawsze wejdę i pomoge. Jest teraz nowy no life rpk i daje sobie rade. Troszkę mo pomogłem i leci dalej z banami i godzinkami.

 

Mam nadzieję, że wrócą Ci chęci i jeszcze z nami pograsz. Ktoś musi mi psuć staty i dokuczać mi prosząc o zdjątko. ^^ Co sądzisz o aktualnej ekipie adminów i o rozwoju serwera? Powiedz nam jeszcze przy okazji, czy masz jakieś plany nawiązując do sieci, zamierzasz może kandydować na jakąś posadę?

 

Dobrze że przypomniałaś bo nadal czekam na zdjęcie. A statami zajmujie sie RPK. Ekipa jest zajebista z każdy przegadałem na ts sporo czasu i złego słowa powiedzieć nie moge. Jest tylko jedna czarna owca Dzika Ryba wieczny afk na spec i leń :*. Jeśli chodzi o rozwój serwera to widzę, że coraz mniej graczy gra i to mnie martwi. Na tą chwile nie liczę na jakąkolwiek posadę. Może w przyszłości.

 

Jaki leń? To ty przyznałeś się nam, że jesteś leniwy. ;D Masz rację, aktywność na serwerze trochę spada, spróbujemy coś z tym zrobić. Grywasz na CS:GO, nie interesujesz się kandydaturą na admina? Jesteś dobry chłopaczyna, znasz się na rzeczy, czemu by nie?

 

Jestem leń ale nie jeśli chodzi o serwer zawsze aktywny i do roboty 1. Admin w csgo? nie! w tygodniu jestem u dziadków i mam naprawdę ograniczony dostęp do internetu.. A zresztą, ssów nie mogę robić XD

 

Dobra Adrianku, na tym chyba zakończymy nasz wywiad. Dzięki, że się do mnie zgłosiłeś, jesteś kolejną ciekawą osobą. Nasz kontakt pomimo twojego odejścia z posady raczej nie upadnie, bo na ts coś tam się można odezwać. ;)

Pozdrawiam Cię, 3 maj się. Teraz możesz pozdrowić kogo tylko zechcesz. Bajo! ;]

 

Równie dziękuje Martusiu :*. Chce pozdrowić Rewoxa, Neffa, Pride, Kropke, Omege, Masakre, Dzikiego,Szarego, Tomka, RPK, Oriona, Darka Siwego, Karola, Riasa, Buu i oczywiście ciebie pani redaktor.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Brak aktywności. 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności