Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]GM na Admina :)


GM4L!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wymagany wiek - 17 lat ~ Tak

2. Minimum 45godzin przegranych na serwerze ~ 30 +

3. Aktywność w dziale [DD2] ~ TaK

4. STEAM ~ Tak

 

1. Nick: GM4L!
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6/10. Potrafię: obsługiwać całe amxmodmenu,(nadawać bany na cfg, zakres etc.), sprawdzić ip/id gracza. Również umiem obsługiwać AmxBans'a, ale od tego jest UBT ;)
5. Mikrofon(Tak/Nie) - Tak, posiadam, używam.

6. Składka(Tak/Nie): W tym miesiącu zakupiłem Vip'a na serwerze (miesiąc, 11 zł). A z tego co wyczytałem, jest również taka opcja - w ramach składki.
7. Link do swojego GT**: 
http://www.gametracker.com/player/GM4L%21/193.33.177.101:27156/ , oczywiście Mam przegrane więcej godzin :)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem Szymon, lat 17. W Counter Strike'a gram od kilku dobrych lat, znam się na adminowaniu, oraz poniekąd na FTP. Posiadam konto Steam. Potrafię wiele rzeczy co już wypisałem wyżej. Jestem aktywny na serwerze. Potrafię odróżnić czitera od uczciwego gracza. Umiem rozpisać i ocenić demko. I wiele wiele innych. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak, 
0:1:48933751   Link STEAM - http://steamcommunity.com/id/sfaafsafsafs

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: To zależy czasem jestem nawet po 5 h, a czasem 2-3. Ale na pewno wystarczająco ;)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze - tak jak pisałem wyżej to zależy, ale raczej wieczorami jak i w godzinach południowych/popołudniowych, Weekend - jeżeli mam wolny dzień, to jestem w południowych/popołudniowych/wieczornych/nocnych.. różnie bywa ^^
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat +  
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Byłem.

Edytowane przez GM4L!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+aktywność na serwerze

+miły, potrafiący pomóc

+ogarnięty

+steam

+zgłasza dużo na u@

 

Popraw tylko aktywność na forum.

 

Jestem na duże tak, przyda się ktoś ogarnięty w ekipie. Życzę powodzenia! :)

Edytowane przez Jasmine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przecież 45h na serwie.

Według GT masz 20,18.

 

Jesteś często ale od niedawna, w drugiej połowie lutego rozpocząłeś aktywność.

Co więcej nie jesteś aktywny na forum.

 

Pomimo tego jednak dałbym Ci szansę na okres próbny.

Po podaniu wnioskuję, że zasługujesz i, że na prawdę znasz się na rzeczy.

Podanie masz ładnie napisane, opisałeś wszystko, zaciekawiłeś osobą. 

 

Okres próbny.

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na godziny przymknę oko, bo admini są potrzebni

Ale gdzie ta twoja aktywność na forum, w dziale DD2? Pamiętaj, otrzymując admina musisz sprawdzać wszystkie sprawy ogólne DD2 (forum) i prośby o UB. 

A na razie nie wykazujesz chęci nawet wypowiadania się na temat adminów, czy innych spraw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanko schludnie i ładnie napisane, czytając myślę, że jesteś ogarniętą osobą na to stanowisko.
Nie patrząc na godziny, bo to przecież jedyny minus osobiście dałbym Ci szanse i myślę, że raczej po tylu głosach się dostaniesz więc...
Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak :) Ogarnieta osoba, kultura pełny poziom, na serwerze często go widuje, wszystkie wymagania spełnia, tylko to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc tak sobie to widzę, bo czy nie za szybko ciągnie do "władzy"? Ja Cię widziałem ze 2-3 razy, GT to potwierdza, że pykasz tak na prawdę od 4 dni. Reszta jest oki niby, dlatego u mnie próbny co najwyżej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem na tak :) na okres próbny mozna go przyjąć i sprawdzic co bedzie dalej z aktywnoscia :)

jednym zdaniem, ogarniety gracz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go widziałem juz bardzo dawno na tym serwerze i pojawiał się często w nocy gdy Adminów jest mało, kulturka  jest wymagania są podanie przyjmuję na okres próbny choć myślę że Kolega zostanie na dłużej :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności