Jump to content
Michuzzi

Nick zmienia się po wyjściu z serwera / zmianie mapy

Recommended Posts

Nick: Michuzzi.
Data(nie obowiązkowo): ---
Problem; Po zmianie mapy / po wyjściu z serwera ciągle zmienia mi się nick na Michuzzi (mała różnica, ale kropka robi swoje, gdyż mam na nicku z kropką już ponabijane wszystko ;d
Inne: Cs pobrany z download.cs-classic.pl

Wejdź w foler cs'a tam znajdziesz folder csstrike potem znajdź plik tekstowy o nazwie confing.cfg prawym na niego i sprawdź czy masz zaznaczone tylko do odczytu jeśli tak, to odznacz, potem wejdź w ten cofing i tam będziesz miał NICKNAME:Michuzzi i zmień na ten twój z kropką, mi to pomogło kiedyś może i tobie pomoże, powodzenia ^^. 

Win 8 forever. "Odmowa dostępu" Poszukam jak to ominąć. ;p Ale dzięki za chęci :> 

Win 8 forever. "Odmowa dostępu" Poszukam jak to ominąć. ;p Ale dzięki za chęci :> 

Uprawnienia administratora i powinno być po kłopocie

• Like 1

Właśnie uprawnienia administratora mam, windows 8 to parodia pod tym względem.. ;d

By nie było odmowy dostępu robisz następująco...

1. Wchodzisz w właściwości folderu

2. Klikasz na 3 zakładke: Zabezpieczenia (Źródło: http://www.dobreprogramy.pl/Scorpions.B/Windows-8-problemy-z-aplikacjami-zdjecia-muzyka-wideo,39417.html )

g_-_-x-_-_-_39417x20130221235245_0.jpg

3. Przenosisz się do Zaawansowanych opcji które są w prawym dolnym rogu pod drugą listą.

4. Wybierasz z Listy Nazwe użytkownika, którym jesteś (Źrodło zdjęcia jest te same co w punkcie drugim)

g_-_550x366_-_-_39417x20130221235300_0.j

5. Dajesz sobie wszystkie uprawnienia i klikasz "Zastosuj"

Po wykonanych krokach możesz na spokojnie zapisywać config.cfg. Tylko pamiętaj, że nie zawsze działa gdy plik jest tylko do odczytu oraz nie działa gdy gra jest włączona.

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines