Skocz do zawartości

Edycja stylu


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

edytowałem czarny styl pod kolor 3 tabelki oto efekty
 

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1436961378__screen2.png

 

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1436966881__screen.png

 

Kolor postów czyli ten ostro czarny zostanie zmieniony jeszcze ale to przy akcpetacji stylu bo sam nie moge tego zrobić, będzie jaśniejszy 

Edytowane przez A3M
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny jak dla mnie brzydko wygląda no i jakoś mi nie podchodzi 

Zrobiłbyś tebelki pod biały?

 

 

@Biały ładnie wygląda z tymi tabelkami 

@Mówiłem naxiu że biały the best :D

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edytowałem czarny styl pod kolor 3 tabelki oto efekty

 

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1436961378__screen2.png

 

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1436966881__screen.png

 

Kolor postów czyli ten ostro czarny zostanie zmieniony jeszcze ale to przy akcpetacji stylu bo sam nie moge tego zrobić, będzie jaśniejszy 

Na białym tle ładnie edycja z pierwsze się prezentuje.

Czarny proponowałbym spróbować coś z tym zmieszać, bo wydaje mi się, że mogłoby pasować: http://forum.cs-clas...87__screen2.png

To tylko moje zdanie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o te paski z nagłówkami, to ten efekt niebieskiej farby wygląda bardzo dobrze.

Zaś skróty (amxbans, GT,  HLTV) wyglądają jak byśmy przenieśli się w przeszłość do windows'a 95, według mnie nie pasują one ani do białego ani czarnego stylu forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka biel/czerń zawsze jest neutralna i na każdym monitorze wygląda dobrze. Nie robiłbym inwersji bo opcja z czarnym tłem nie dość, że jest mocno przytłaczająca to jeszcze na dodatek wszystko się zlewa.

Przychyliłbym się jednak ku banerom, które są tragiczne. Nie dość, że nie komponują się kompletnie ze stylem to jeszcze dodatkowo przy większym monitorze (strona działa responsywnie) jest dużo wolnego miejsca co daje efekt, że obrazki są tam przez przypadek. Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby porzucenie całkowicie banerów a pokombinowanie z ikonami nowych tematów itp.

Edytowane przez LAGFRAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikony nowych tematów? Chodzi Ci o to? 4o0vmk.jpg

Jeśli tak to po co to zmieniać? Według mnie nie ma sensu. Jest dobrze

Lecz zmieniłbym czoep0.jpg i w tej ikonie może jakiś napis typu CSC ? Na dole forum można by dodać legendę tych ikonów. Czyli otwarty temat , zamknięty , i przeczytany [iKONA DZIAŁU TS3] ci1lur.jpg

 Następna rzecz. Zmiana ikony skrótów  suwssl.jpg Co do skrótów to nawet można sam napis dać. Jeśli użytkownik najedzie myszką na skrót napis się będzie podświetlać na dany kolor 

 

 

Usunąć całego FB 1oj9uy.jpg i dodać zakładkę z prawej strony forum FB. Po najechaniu będzie się wysuwać FB  udfaq1.jpg. Również można dodać od razu pod FB ikona sklepu 9sxhiu.jpg po najechaniu wyskoczy link sklepu który przeniesie nas do sklepu. Albo miniatura sklepu a po jej kliknięciu przeniesie nas do sklepu Cs-Classic

 

 

ps. zmieniłbym logo 

 

 

@Mówiąc o usunięciu FB, masz na myśli okienko na stałe przyklejone do strony, które rozsuwa się po najechaniu ?

Dokładnie o to mi chodzi :)

 

@Zrobiłbyś sam fajny napis?

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "nowych tematów" miałem na myśli wszystkie przyciski, ikonki powiązane ze stylem.

Dodatkowo według mnie jest za dużo obrazków, banerów które niepotrzebnie zaśmiecają styl i wydłużają czas ładowania (wiem dzisiejsza szybkość internetu to nie problem), ale według mnie szpeci to forum.

Obrazki w bloku "SKRÓTY" również uważam, że powinny się zmienić lub zastąpić je samym tekstem.

Mówiąc o usunięciu FB, masz na myśli okienko na stałe przyklejone do strony, które rozsuwa się po najechaniu ?

Co do napisu w górnej części strony, który imituje logo to również spróbowałbym zrobić coś innego - może ciekawszy efekt tekstu np. w 3D ?

Logo / Podgląd logo na forum

 

UPDATE:

Czy u was również występuje błąd w ścieżce powrotu w podforach serwerowych (tam gdzie jest wpisany opiekun).

Edytowane przez LAGFRAG
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie?

 

Czy będzie tylko 1 jakiś tam styl? Np ten czarny jak zrobicie i będę zmuszony czytać 'białe literki' po których mam oczopląsy?

Rozmawiałem z Karolem i poprosilem go aby zostawił ten biały. Ponieważ nie każdemu może się podobać ten nowy i może by chciał powrócić do tego podstawowego   :)

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten styl to żart ? Biały jest 100 razy lepszy. Typografia na poziomie 0, wali po oczach strasznie. Mam nadzieję, że zostawicie biały styl.38010683589101307395.jpg

Edytowane przez LAGFRAG
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pana wyżej, ten styl nie jest kodowany prze zemnie tylko to jest styl kupny edytowane tylko kolory, i styl biały to jest to samo. Widać że pojecie na ten temat masz ogromne to mogę tyle dodać, styl biały będzie poprawiany kolorystycznie tak jak czarny więc. Te aktualizacje są dodane raz ręcznie a raz przez plugin wiec dlatego tak jest, jedno zostanie usunięte. Jak ci się nie podoba, to zrób laya i go zakoduj, zobaczymy jak ci wyjdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Cię krytykuje i nie znosisz tego zbyt dobrze. Skoro styl jest kupny i edytowany, to zrobione jest to co najmniej słabo. Wygląda to jakbyś przeleciał pliki css i pozmieniał kilka linijek odpowiedzialnych za kolory i to z mizernym skutkiem. Zresztą nie jest to tylko moja opinia, że styl jest słaby.

Pomyśl, że robienie czegoś na siłę nie zawsze przynosi zamierzony efekt.

Nie potrafię naprawiać samochodów więc tego nie robię...

Kiedyś bawiłem się w style forum, ale to za czasów phpbb3 i raczej nie miałem jakiegoś większego problemu z edycją czy dostosowaniem i typografią.

Dodatkowo tworzyłem kiedyś layouty, które później dostosowywałem do wordpressa czy webspella (głównie tematyka gamingowa i klanowa), więc o jakiekolwiek dużej kasie nie było mowy.

Nie zajmuję się tym od dawna i nie mam zamiaru do tego wracać, bo pseudo grafików/koderów jest na pęczki, tylko pojawia się problem w momencie kiedy podbierają pracę profesjonalistom i windują stawki w dół, tylko jak przychodzi większa przeróbka to rozkładają ręce bo nie mają o tym pojęcia.

Przykład z życia:

Za projekt logo teoretycznie nie powinno się wziąć mniej niż 2000 zł, bo jeśli przeliczysz koszty licencji programów, utrzymania pracownika (chyba, że jesteś FL), przygotowanie wizualizacji, materiałów, proofów to wychodzą takie pieniądze i realny zarobek to max!! do 700 zł od logo.

Natomiast Pan "grafik" wycenia projekt logo za 500 zł. Nie posiada oryginalnego oprogramowania, nie potrafi wykonać składu do wydruku, nie ma kontaktów w drukarniach i zostawia klienta z gołym projektem i plikiem źródłowym (który jak później się okazuje jest wektorem bez wektora tylko np. pędzlem). Klient jest zadowolony bo zapłacił 500 zł (myśli, chcieli mnie oszukać bo wołali 2000 zł, a ja znalazłem 4o krotnie taniej), problem jest co dalej? Pan "grafik" ma to w dupie wystawił, rachunek lub nic nie wystawił i zostawia klienta z tak naprawdę niczym. 

Szanuję że poświęcasz swój czas i umiejętności na forum (więcej niż ja i inni), ale na litość boską jak pada deszcz to nie mów, że świeci słońce tylko przyjmij krytykę i spróbuj coś zmienić, bo będąc tak zamkniętym do niczego nie dojdziesz.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności