Jump to content
Sign in to follow this  
Tyskie

[ODRZUCONE][Podanie o admina] Tyskie

Recommended Posts

1. Nick: Tyskie

2. Imię: Kuba
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): długo nie miałem już admina, ale myślę, że dobre 6-7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Zapłacę po wypłacie 
7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...3.176.93:27015/  
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Kuba i mam skończone 17 lat. Uważam się za cichego i spokojnego człowieka, bardzo trudno mnie wyprowadzić z równowagi do takiego stopnia, bym rzucał bluzgami. Oferuję bezinteresowną pomoc, każdej osobie niezależnie na wiek czy zachowanie, każdy z nas jest równy. Chciałbym wprowadzić porządek na serwerze, który jest niezbędny, bo od czasu kiedy gram, panuje często CHAOS, bo to tutaj ktoś gra na WH, a tutaj ktoś na AIM'IE, a to tutaj ktoś na SH. Jestem zorientowany i potrafię rozróżnić, czy ktoś ma odpalone "haksy", czy po prostu ma talent, bądź farci. Niezależnie na okoliczności, zawsze czytałbym [email protected] i prośby innych graczy, co do sprawdzenia kogoś. Starałbym się, wprowadzić wesołą atmosferę na serwerze i promować Cod'a, jak i całą serwerownie wśród znajomych. Mam przegrane prawie 2,700 h w cs-a steama,a na NS to byłoby około 3k  :D 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:39538944 (Aktualnie gram na NS, ponieważ, główny komputer się zepsuł, a na tym laptopie (ma około 13 lat) jakoś CS 1.6 na steam się ścina i nie wiem czemu, a NS działa płynnie.)
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Myślę, że spokojnie 3h, nawet więcej, czasami siedzę na pc, po 8-9h 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Południe / Wieczory (najczęściej 19/20 do 00:00)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Uuaa, dobre 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines