Jump to content

[ODRZUCONE]Podanie o administratora serwera ZM by Piotrek -_-

XPiotrekX
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Piotrek -_-

2. Imię: Piotrek :D

3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):TAK, używam kiedy trzeba. 

6. Składka (Tak/Nie): NIE

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.166:27015w rankingu top 10 graczy mam wpisane na dzień dzisiejszy (  491.13 hr w grze ) 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Po prostu Piotrek, chciałbym zostać adminem, gdyż jestem dobrym graczem ( 2 w rankingu) bardzo często gram wieczorami, gdy nie ma Adminów i to mnie denerwuje, gdy gracze nie wykonują celi gry ^.^

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 3 do 5h, ale teraz będę mieć operację nogi więc będę grać po 12h dziennie +-

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Jestem praktycznie codziennie :D

12. Staż w grze counter strike 1.6: 4-5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )** Tak 4 lata temu na serwerown holy-skill przez bardzo długi okres czasu (zm, wart3ft) ogarniam amx 10/10

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam ^.^

Jestem na nie osoba kandydująca na admina powinna świecić przykładem, a screen poniżej dowodzi, że tego nie robisz: 

pre_1440705569__sad.jpg

Liczba banów, twoja historia banów oraz to, że bany masz sprzed kilku dni wyklucza cię w moim mniemaniu z możliwości pełnienia admina. Jeszcze sam pamiętam, gdy tutaj adminowałem jak Ci bany dawałem za proste przewinienia, które o dziwo się powtarzały. 

Nawet postów nie masz.. konto pod podanie i brak składki, według mnie to temu panu podziękujemy. 

• Like 4

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines