Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Wercia. napisał:

No w sumie bardzo fajna sprawa,ale tutaj też Chodzi o to czy ktoś by się wgl zgłosił do prowadzenia Elity itp ;d 

Miejmy nadzieję że znajdzie się ktoś chętny. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dr.Wiadro napisał:

Miejmy nadzieję że znajdzie się ktoś chętny. :D

Ktoś może :d 

 

3 minuty temu, Adisek1337 napisał:

Nwm ale mógła by być to np Wercia ponieważ robi fajne grafiki ale niewiadomo czy się zgodzi

W sumie to zależy od Opiekunów :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 14:19, Borix napisał:

Proponuje dodać mozliwość wejścia na spec od razu przy wejściu na serwer bo nie raz chce kogoć sprawdzić na innym nicku,a nie mam możliwości wejścia na specta bez użycia amx, jak wejdę przez amx to gracz się domyśli ze chcę go sprawdzić

Postaram się to ogarnąć, miałem to zrobić wcześniej, ale wypadło mi z głowy przez brak czasu.

 

Wercia PW 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest wprowadzenie do ruletki Vipa na 1 rundę. Myślę, że to wpłynęło by na większą liczbę zakupów Vipa. Ma to na celu pokazanie graczom jak to jest grać z takimi ułatwieniami. I zachęcić ich do wspierania serwera :D

Edytowane przez CYGAN xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, CYGAN xD napisał:

Moją propozycją jest wprowadzenie do ruletki Vipa na 1 rundę. Myślę, że to wpłynęło by na większą liczbę zakupów Vipa. Ma to na celu pokazanie graczom jak to jest grać z takimi ułatwieniami. 

Według mnie też uważam że to dobry pomysł :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CYGAN xD napisał:

Moją propozycją jest wprowadzenie do ruletki Vipa na 1 rundę. Myślę, że to wpłynęło by na większą liczbę zakupów Vipa. Ma to na celu pokazanie graczom jak to jest grać z takimi ułatwieniami. I zachęcić ich do wspierania serwera :D

Popieram było by to spoko :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 09:01, CYGAN xD napisał:

Moją propozycją jest wprowadzenie do ruletki Vipa na 1 rundę. Myślę, że to wpłynęło by na większą liczbę zakupów Vipa. Ma to na celu pokazanie graczom jak to jest grać z takimi ułatwieniami. I zachęcić ich do wspierania serwera :D

Ciekawe, ciekawe, popieram propozycję :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 09:01, CYGAN xD napisał:

Moją propozycją jest wprowadzenie do ruletki Vipa na 1 rundę. Myślę, że to wpłynęło by na większą liczbę zakupów Vipa. Ma to na celu pokazanie graczom jak to jest grać z takimi ułatwieniami. I zachęcić ich do wspierania serwera :D

Mało wykonalne, bardziej można zrobić tak, że kto wpisze się na forum dostanie darmowego vipa testowego przypuśćmy na 2 dni. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ktoś. napisał:

Mało wykonalne, bardziej można zrobić tak, że kto wpisze się na forum dostanie darmowego vipa testowego przypuśćmy na 2 dni. 

Może być i tak ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Ktoś. napisał:

Mało wykonalne, bardziej można zrobić tak, że kto wpisze się na forum dostanie darmowego vipa testowego przypuśćmy na 2 dni. 

Tak też można wtedy skorzystają 2 strony i forum i serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ktoś. napisał:

Mało wykonalne, bardziej można zrobić tak, że kto wpisze się na forum dostanie darmowego vipa testowego przypuśćmy na 2 dni. 

Dobry pomysł ;) Leci plusik

 

Edytowane przez Troplelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2017 o 14:48, Wercia. napisał:

No w sumie bardzo fajna sprawa,ale tutaj też Chodzi o to czy ktoś by się wgl zgłosił do prowadzenia Elity itp ;d 

 

A ty jej nie możesz prowadzić? prawie wszędzie ja prowadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dr.Wiadro napisał:

A ja wciąż czekam na odpowiedz co z elitą serwera? :D

Elita serwera będzie prowadzona przez Wercię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji:

1. Ustawienie z powrotem ducha. Bardzo przydatne, ponieważ wiele rzeczy trzeba sprawdzić po śmierci jak np.  Czy to txt? A jeżeli admin będzie tego nadużywał to kręci się demo i napisać skargę. 

2. Usunąć mapę jail_F4E2. Mapa nie grywalna, każdemu laguje, zawsze jak na nią zagłosują to od razu jest zmiana na inną z przyczyny takiej, że są lagi i mapa jest słabo wykonana. 

3. Staranie sie dodania pluginów czy tam komend do jail_Galaxy. Na zabawach, na normalnym dniu nie działa komenda /cele lub /menu i 3. Radzę naprawić bo naprawdę grywalna mapa. 

4. Zmienienie odliczania "po otwarciu się cel... " do 3 sekund, lub by polecenia były wykonane natychmiastowo. I tu jest nawiązanie do starych Jailow gdzie wszystkie polecenia szły szybko, bez monotonnej rozgrywki. Warto to wprowadzić bo jak się kiedyś tak grało to był spontan a nie jak u nas teraz, że same polecenia wydawane są minutę. 

5. "Odwołuje wszystkie nakazy i zakazy" odwołuje również wszystkie zabawy. Stara, oklepana sztuczka z odwołaniem nakazów i zakazów, ale bez zakończenia zabaw...  Nikt już się prawie na to nie nabiera... Warto to zmienić bo w podobieństwie do poprzedniego punktu- bardziej warto prowadzić szybko, na spontanie i chodzić na mapę, niż prowadzić monotonnie i cały czas szlifować to samo. 

6. Kamera nieżyjących na chowanych ustawiona na jasno. Wcześniej było to pisane no i myślę, że warto o tym wspomnieć. Wielu graczy ba chowanym wchodzi na txt a na killcam nie widać czy właśnie tam jest, a gdy skończy się zabawa to już się nie zdąży zobaczyć. 

7. Zakaz dawania komend typu: VIP nie używa podwójnego skoku i auto BH... Ja rozumiem na zabawach, ale podczas prowadzenia powinno to być zabronione bo chyba po coś się tego vipa kupuję prawda? Mnie to już denerwuję jak tak mówią i wtedy prowadzącym to tłumaczę jak u góry napisałem. 

8. Podwyższenie kary za "Freekill". I teraz nie tłumaczcie, że ktoś wejdzie na serwer i nie wie o co chodzi...  No chyba wiadomo, że trzeba pierw przeczytać regulamin, gdzie się gra i jak się gra. Sądzę, że danie 3h za Freekill to za mało(oczywiście chodzi o specjalny freekill, jeśli przez przypadkowy błąd i gracz przeprosi to rozumiem), ale jeśli ktoś będzie przypuśćmy całą mapę zabijał TT bez powodu to na ile mu dacie karę, no chyba nie na 3h? Dla mnie zasługuje to na jakieś~ 1-7 dni. 

Myślę, że opiekunowie rozpatrzą to na spokojnie, dziękuję za przeczytanie-pozdrawiam :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jestem co do tego przekonany, czy coś jest txt czy nie da się ocenić z kamery po śmierci. NIe przekonał mnie do końca Twój powód.

2. Zrobione

3. To nie zależy od pluginu. Jak tworzy się mapy to twórca ustawia na jaką komendę, przeważnie jest to jail_open_cele, ale nie na wszystkich jak widać to tak działa. Ktoś by musiał najwyżej się podjąć edycji mapy, ja na tym jak i na edycji modelów się nie znam, także nie pomogę. Zostaje przycisk do otwarcia cel na mapie.

4. Do tego potrzebuję opinii innych.

5. To samo jak wyżej. Te punkty (4 i 5) były omawiane, kiedy zaczynałem tutaj karierę opiekuna i pytałem się adminów co o tym myślą, bo mi też to nie odpowiadało. Projekt ostatecznie nie przeszedł, także bez woli większości nic nie będę zmieniał w kwestii regulaminu prowadzenia.

6. Jak wrócę to postaram się to ogarnąć dla adminów. Chociaż i tak mam do tego mieszane uczucia, bo można podpowiadać, a jak się robi jasno to widać czy ktoś był na txt czy nie był.

7. Nie mogę całkowicie tego wprowadzić do regulaminu, bo niekiedy trzeba zakazać używać tego bh czy double jumpa, ale postaram się wprowadzić to do regulaminu w nieco okrojonej wersji.

8. Taryfikator banów nie jest do końca wyznacznikiem  długości bana. Jeżeli ktoś freekiluje specjalnie wiele razy to banujesz go na dłużej, a nie na 3h, a potem jak wróci i się powtórzy to dłużej. Byleby mieściło się to w ryzach taryfikatora oczywiście, bo po coś on jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy vip zostały udostępnione vipom. 

Komenda /klasa po wyłączeniu menu bez wybrania klasy powinna teraz przywracać menu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Też sądzę że kamera po śmierci powinna wystarczyć.

2. W końcu ktoś to usunął

4. Jak najbardziej jestem na tak żeby skrócić to do 3 sekund.

6.Według mnie dobry pomysł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrym pomysłem jest danie możliwości strażnikom banowania na np. 5 min ponieważ jeśli jest gracz w CT i freekilluje to nic nie da to, że strażnik go wyrzuci jak za chwilę i tak wróci i będzie kontynuował swoje dzieło, a ten ban może go trochę zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby strażnik tak jak admin, widział to co piszą zmarli, ponieważ często widuje się osoby wyzywające lub używające wulgaryzmów poza oczami strażnika.

Edytowane przez Rumunejszyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności