-_-

Propozycje Jailbreak

20 godzin temu, PIOTR_xD napisał:

Proponuje zmodyfikować zabawę w chowanego tak, aby gracze, którzy już nie żyją widzieli wszystko normalnie a nie bez światła.

Ułatwiło by to np. prace administracji w poszukiwaniu graczy znajdujących się w celi oraz na TXT. Gdy jest ciemno jest to praktycznie nie możliwe.

Dobry pomysł. Już kiedyś chyba było to proponowane ale nie zostało wprowadzone, tak mi się wydaję :D 

Dnia Monday, May 22, 2017 o 22:27, PIOTR_xD napisał:

Proponuje zmodyfikować zabawę w chowanego tak, aby gracze, którzy już nie żyją widzieli wszystko normalnie a nie bez światła.

Ułatwiło by to np. prace administracji w poszukiwaniu graczy znajdujących się w celi oraz na TXT. Gdy jest ciemno jest to praktycznie nie możliwe.

Już kiedyś proponowałem to ale @Besi523 wyjaśniła to. Chodzi o to, że gdyby na chowanym gracze którzy zginą widzieliby wszystko, mogliby pomagać żyjącym straznikom a wtedy zabawa nie miałaby sensu, admini natomiast nie mogą widziec ponieważ nie da się zmienić ustawień zabawy.

Proponuję dodać mapę jail_2017. Jest ona ładnie i starannie wykonana, posiada wiele atrakcji i myślę, że wielu graczom by się spodobała.

Oto owa mapa :http://gamebanana.com/maps/193696 

Została wykonana przez dosyć znanego mapera, który ma na koncie takie mapy jak np: jail_minecraft

Edited by Rumunejszyn

Proponuję dodać mały plugin na serwer, którego zadaniem jest ustawianie poprawnych komend cl_forwardspeed/sidespeed/backspeed.

Znalazłem go na amxx'ie, nie mój.

Jeśli nie chcecie go dodawać to oczywiście można zostać przy tradycyjnej metodzie informowania i pouczania graczy, że komend tych nie można modyfikować.

Pozostawiam do oceny graczy jak i administracji.

@ EDIT mozna też ustawić wartość na 1000, żeby większy speed był, moim zdaniem z tym pluginem to może nawet wyjść na dobre. KAŻDY, nawet ten nowy nie znający tych komend będzie miał te wartość, także nikt nie będzie marudził, że ktoś szybciej/wolniej biega.

#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>

#define VERSION "1.0"

public plugin_init ( )
{
	register_plugin("Legalne usatwienia KZ", VERSION, "CUT KZ v3ko")
	RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "FwdPlayerSpawn", 1);
}
public tskFps(id)
{
		id-=434490;
		client_cmd(id, "cl_forwardspeed 400;cl_sidespeed 400;cl_backspeed 400");
}
public FwdPlayerSpawn(id)
{
	if( is_user_alive(id) && !is_user_bot(id) && !is_user_hltv(id))
	{
		if( !task_exists(id+434490, 0) )

set_task(1.0, "tskFps", id+434490, "", 0, "b", 0);
	}
}

Edited by StyX

Moim zdaniem to jest genialny pomysł nie trzeba będzie mówić komuś żeby komende zmienił bo to samo za niego bedzie robić:dance3:

Popieram StyXa! Jeżeli widzisz osobę, która zmodyfikowała komendę cl_forward/back/sidespeed musisz ją upominać i "prosić" aby ją zmieniła :nono:. Niektórzy się słuchają ale niektórzy nie, a jakby był ten plugin to by nie mieli wyboru. Mam nadzieję że zostanie wprowadzony na server ;).

Edited by Rumunejszyn

-Naprawić /Serwer

-Sprawdzić jeszcze czy co poniektórzy admini/strażnicy zasługują na posiadanie flag obecnością/zachowaniem

-Naprawić /klasa na COD MOD

-Dokończyć temat ze zmianami w regulaminie

-Zaktualizować temat z przedstawieniem adminów na serwerze

-Dodać szczęśliwy numerek(pierwsze 3 miesiące mogę sponsorować)

-Zmienić muzykę na serwerze