Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, PIOTR_xD napisał:

Proponuje zmodyfikować zabawę w chowanego tak, aby gracze, którzy już nie żyją widzieli wszystko normalnie a nie bez światła.

Ułatwiło by to np. prace administracji w poszukiwaniu graczy znajdujących się w celi oraz na TXT. Gdy jest ciemno jest to praktycznie nie możliwe.

Dobry pomysł. Już kiedyś chyba było to proponowane ale nie zostało wprowadzone, tak mi się wydaję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia Monday, May 22, 2017 o 22:27, PIOTR_xD napisał:

Proponuje zmodyfikować zabawę w chowanego tak, aby gracze, którzy już nie żyją widzieli wszystko normalnie a nie bez światła.

Ułatwiło by to np. prace administracji w poszukiwaniu graczy znajdujących się w celi oraz na TXT. Gdy jest ciemno jest to praktycznie nie możliwe.

Już kiedyś proponowałem to ale @Besi523 wyjaśniła to. Chodzi o to, że gdyby na chowanym gracze którzy zginą widzieliby wszystko, mogliby pomagać żyjącym straznikom a wtedy zabawa nie miałaby sensu, admini natomiast nie mogą widziec ponieważ nie da się zmienić ustawień zabawy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję dodać mapę jail_2017. Jest ona ładnie i starannie wykonana, posiada wiele atrakcji i myślę, że wielu graczom by się spodobała.

Oto owa mapa :http://gamebanana.com/maps/193696 

Została wykonana przez dosyć znanego mapera, który ma na koncie takie mapy jak np: jail_minecraft

 

Edytowane przez Rumunejszyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MAM PROPOZYCJĘ CO DO MUZYKI NA CHOWANY 

WOJNA GANGÓW

TAKIE LEKKIE MUZYCZKI MYŚLĘ ŻE SIĘ SPODOBAJĄ :)

 

GANIANY

 

Edytowane przez NAVI
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać mały plugin na serwer, którego zadaniem jest ustawianie poprawnych komend cl_forwardspeed/sidespeed/backspeed.

Znalazłem go na amxx'ie, nie mój.

Jeśli nie chcecie go dodawać to oczywiście można zostać przy tradycyjnej metodzie informowania i pouczania graczy, że komend tych nie można modyfikować.

Pozostawiam do oceny graczy jak i administracji.

@ EDIT mozna też ustawić wartość na 1000, żeby większy speed był, moim zdaniem z tym pluginem to może nawet wyjść na dobre. KAŻDY, nawet ten nowy nie znający tych komend będzie miał te wartość, także nikt nie będzie marudził, że ktoś szybciej/wolniej biega.

 

#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>

#define VERSION "1.0"

public plugin_init ( )
{
	register_plugin("Legalne usatwienia KZ", VERSION, "CUT KZ v3ko")
	RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "FwdPlayerSpawn", 1);
}
public tskFps(id)
{
		id-=434490;
		client_cmd(id, "cl_forwardspeed 400;cl_sidespeed 400;cl_backspeed 400");
}
public FwdPlayerSpawn(id)
{
	if( is_user_alive(id) && !is_user_bot(id) && !is_user_hltv(id))
	{
		if( !task_exists(id+434490, 0) )

			set_task(1.0, "tskFps", id+434490, "", 0, "b", 0);
	}
}

 

Edytowane przez StyX
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest genialny pomysł nie trzeba będzie mówić komuś żeby komende zmienił bo to samo za niego bedzie robić:dance3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram StyXa! Jeżeli widzisz osobę, która zmodyfikowała komendę cl_forward/back/sidespeed musisz ją upominać i "prosić" aby ją zmieniła :nono:. Niektórzy się słuchają ale niektórzy nie, a jakby był ten plugin to by nie mieli wyboru. Mam nadzieję że zostanie wprowadzony na server ;).

Edytowane przez Rumunejszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Naprawić /Serwer

-Sprawdzić jeszcze czy co poniektórzy admini/strażnicy zasługują na posiadanie flag obecnością/zachowaniem

-Naprawić /klasa na COD MOD

-Dokończyć temat ze zmianami w regulaminie

-Zaktualizować temat z przedstawieniem adminów na serwerze

-Dodać szczęśliwy numerek(pierwsze 3 miesiące mogę sponsorować)

-Zmienić muzykę na serwerze

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, King of Lions napisał:

Powiem wprost. Te kosy dla vipa i gracza sa slabe, wezcie to zmiencie

Kosa dla vipa jest ładna. Natomiast dla zwykłego gracza te pazury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, King of Lions napisał:

Powiem wprost. Te kosy dla vipa i gracza sa slabe, wezcie to zmiencie

 

10 godzin temu, PIOTR_xD napisał:

Kosa dla vipa jest ładna. Natomiast dla zwykłego gracza te pazury....

@King of Lions @PIOTR_xD Krystian aktualnie ma problemy zdrowotne i w tej chwili nic z tym nie zrobi. Ja ze styxem znaleźliśmy o wiele lepsze modele do broni ct tt vipow postaci tt i ct, jak @Shino wyzdrowieje wyslemy mu te modele i pomyśli nad zmianami. @Shino wracaj do zdrowia ! Pozdrawiam :3 

Edytowane przez Troplelek.
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję usunąć więźniom możliwość spawnowania, resetowania i usuwania piłki, bo nie da się przeprowadzić "zabawy" w grę w piłkę nożną, ponieważ więźniowie ciągle spawnują piłkę i innym miejscu lub ją usuwają :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2017 o 19:34, Rumu. napisał:

Proponuję usunąć więźniom możliwość spawnowania, resetowania i usuwania piłki, bo nie da się przeprowadzić "zabawy" w grę w piłkę nożną, ponieważ więźniowie ciągle spawnują piłkę i innym miejscu lub ją usuwają :) 

 

Nie chce nic gadać ale podobno tylko Ct to może robić XDDDD Więc tu jest błąd Opiekuna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2017 o 19:34, Rumu. napisał:

Proponuję usunąć więźniom możliwość spawnowania, resetowania i usuwania piłki, bo nie da się przeprowadzić "zabawy" w grę w piłkę nożną, ponieważ więźniowie ciągle spawnują piłkę i innym miejscu lub ją usuwają :) 

Naprawione, wybaczcie za ten błąd, ale plugin niepoprawnie czytał dane jeżeli chodzi o to menu.

38 minut temu, Baobab napisał:

 

Nie chce nic gadać ale podobno tylko Ct to może robić XDDDD Więc tu jest błąd Opiekuna 

Albo błąd pluginu, nie wypowiadaj się tam, gdzie nie masz pewności, że masz rację ;) I nie łap mnie za słówka. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze. Stary
2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/nadużywanie wulgaryzmów na serwerze. Nowy

3.9 Flash, smoke są traktowane jako broń, strażnik ma prawo zabić za to jeżeli wiezień nie usunie ich. Stary
3.9 Granaty są traktowane jako broń, strażnik ma prawo zabić więźnia który nie będzie chciał się ich pozbyć. Nowy

3.13 Jeżeli więzień wejdzie do GR (GunRoom) Klawisz ma prawo zabić więźnia bez ostrzegania go. Stary
3.13 Jeżeli więzień wejdzie do GR (GunRoom), klawisz ma nakaz go zabić. Nowy

3.14 W przypadku ożywienia więźnia przez admina gracz ten nie ma prawa zbuntować się. Stary
3.14 W przypadku ożywienia więźnia przez admina, gracz ma nakaz dołączenia do reszty bez stwarzania problemów. Nowy

3.15 Więzień który był AFK bądź uciekł ma prawo dołączyć do zabawy lub zostanie zabity ~ zależy to od woli prowadzącego. Stary
3.15 Więzień który był AFK bądź uciekł ma prawo dołączyć do zabawy tylko jeżeli wcześniej nie było nakazów/zabaw które mogły go zabić (ostatnia reakcja,box itp). Nowy

3.19 Zakaz kampienia w celi podczas zabaw. Stary
3.19 Zakaz kampienia w celi oraz GR (GunRoom) podczas zabaw. Nowy

4.4 W przypadku CIĄGŁEGO braku posłuszeństwa więźnia można zabić go bez ostrzeżenia. Stary
4.x W przypadku ociągania się i utrudniania prowadzącemu rozgrywki, ten ma prawo go obić. Dodać

6.4 Można posiadać maksymalnie 1 życzenie na mapę. ? Strasznie niezrozumiałe.

6.5 Życzeniem nie może być większa ilość życzeń. Stary
6.5 Prowadzący może spełnić jedynie 1 życzenie więźnia. Nowy

7.7 Za zabicie Klawisza podczas FreeDay (niedziela) skutkuje się zabiciem wszystkich więźniów. Jeśli jednak był to wymuszony freeday w zwykły dzień, zasadę się nie stosuje. Czyli jeżeli drugi strażnik nie zabije całej reszty więźniów to ma być ukarany? "skutkuje" czyli strażnik nie ma zdania na ten temat.

8.5 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu bądź bez mutacji: Ban 30 Stary
8.5 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu bądź bez mutacji: Przeniesienie -> Ban 15min -> Ban 1h Nowy

 

 

  • Like 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje wyglądają następująco.

Pierwszą jest model dla vipa i jego broń, według mnie ten model broni dla tt i ct trochę średni jest parę osób pytałem i twierdzą podobnie. Lepiej prezentuje się ten o to model broni: https://gamebanana.com/skins/142553

Tutaj model vipa: https://gamebanana.com/skins/122478 ,a na święta stary dobry mikołaj dla tt: https://gamebanana.com/skins/128020 i do tego musi być oczywiście ta laska;d : https://gamebanana.com/skins/143171 < ona oczywiście dla tt i ct. I z modeli to by chyba było tyle ;d.

Kolejną sprawą są nutki. Kiedyś były bardzo tematyczne do danej zabawy, uważam, że można by to przywrócić. Z tego co pamiętam to było tam m.in: 

Killday:

 

Wojna gangów:

 

Ganiany: 

 

Chowany:

 

No to są chyba te najbardziej charakterystyczne, które strasznie pasowały.

Kolejną sprawą jest regulamin. Był pierwszy regulamin, prawie nic tam nie było zmieniane i według mnie on był najbardziej trafny, a przynajmniej większość z niego. Nie chodzi mi żeby od razu dodawać zabawy typu rekin, tylko zasady ogólne ;D.

Jeżeli te propozycje by się przyjęły nie tylko ja bym powrócił tam po prawie roku czy półtora, ale i wiele innych graczy, wręcz jestem tego pewien! :D 

@edit

Zapomniałbym o jednej również istotnej rzeczy, a mianowicie czapki. Przywróciłbym również wszystkie stare czapki, było ich nie wiele, ale i tak były zajebiste. Nie ma co ich za dużo dawać tak jak jest teraz. Przywrócenie starych byłoby lepszą opcją (czapki typu psycho, penis, słuchawki, uszanka itp.).

 

@Baobab

Co do modeli były one kiedyś ok. rok, 1.5 roku temu i wszystkim pasowały, modele broni to samo i nutki to samo.

Propo nutek spoko dałeś ale ja bym to zrobił w ten sposób:

Berek:

 

Codmod day:

Polowanie niech zostanie jak podałeś bo pasi ;d.

Te nutki co podałem najbardziej komponują się do podanych zabaw i ja bym ustawił to jak to podałem, jak było kiedyś.

 

1 godzinę temu, Shino napisał:

Zmienię tylko co do świątecznych bym się jeszcze wstrzymywał.

@Shino

Nie no spoko, te co podałem na razie byś ustawił, a najwyżej na święta jeszcze napisze do Ciebie, Vabka albo w propozycjach dodam, no problemo:D.

 

@edit2

Jeszcze zapomniałem dodać, że może zamiast codmod day'a w piątek spowrotem zamienić na killdaya?

Edytowane przez I3orix
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego skina to grająca na dziesiątkach jb nie widziałem go nigdy.

Łom jest okeej, ale stary to co jest jest ok ale nie podobają mi się szpony w tt wgl to nie pasuje do tematu Jailbreak'owego.

Co do czapek to jest też spoko propozycja bo tych czapek jest za dużo np czapka bejsbolowa 1 i 2 nikt tego nie używa i po co 2 wgl ? ;/

Propozycja skinów dla vip'a:

https://gamebanana.com/skins/122981

https://gamebanana.com/skins/123191

Propozycja piosenek ode mnie :

Ganiany:

 

Killday:

 

Polowanie:

 

@l3orix ja tylko podałem tak jak na innych jb było kiedyś xd nw jak jest teraz ale dla mnie to jakoś lepiej pasuje ;d

Edytowane przez Baobab
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, S3ReK napisał:

2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze. Stary
2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/nadużywanie wulgaryzmów na serwerze. Nowy

Niezbyt jestem za tym, by wulgaryzmy stały się legalne, nawet w nieprzesadnym użyciu.

2 godziny temu, S3ReK napisał:

3.9 Flash, smoke są traktowane jako broń, strażnik ma prawo zabić za to jeżeli wiezień nie usunie ich. Stary
3.9 Granaty są traktowane jako broń, strażnik ma prawo zabić więźnia który nie będzie chciał się ich pozbyć. Nowy

Zmienię jutro

2 godziny temu, S3ReK napisał:

3.13 Jeżeli więzień wejdzie do GR (GunRoom) Klawisz ma prawo zabić więźnia bez ostrzegania go. Stary
3.13 Jeżeli więzień wejdzie do GR (GunRoom), klawisz ma nakaz go zabić. Nowy

Również zmienię

 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

3.14 W przypadku ożywienia więźnia przez admina gracz ten nie ma prawa zbuntować się. Stary
3.14 W przypadku ożywienia więźnia przez admina, gracz ma nakaz dołączenia do reszty bez stwarzania problemów. Nowy

Ale może się zbuntować? Jeżeli nie to punkt jak dla mnie nie jest jednoznaczny. Bardziej ująłbym oba razem. 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

3.15 Więzień który był AFK bądź uciekł ma prawo dołączyć do zabawy lub zostanie zabity ~ zależy to od woli prowadzącego. Stary
3.15 Więzień który był AFK bądź uciekł ma prawo dołączyć do zabawy tylko jeżeli wcześniej nie było nakazów/zabaw które mogły go zabić (ostatnia reakcja,box itp). Nowy

Czyli jeżeli ktoś ucieka to bez żadnych konsekwencji może wrócić jeżeli nie było komend, które wymieniłeś? Jak dla mnie do korekty. 

 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

3.19 Zakaz kampienia w celi podczas zabaw. Stary
3.19 Zakaz kampienia w celi oraz GR (GunRoom) podczas zabaw. Nowy

Zmienię.

 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

4.4 W przypadku CIĄGŁEGO braku posłuszeństwa więźnia można zabić go bez ostrzeżenia. Stary
4.x W przypadku ociągania się i utrudniania prowadzącemu rozgrywki, ten ma prawo go obić. Dodać

Czyli jeżeli typ wiecznie przeszkadza to możemy go jedynie obijać aż zginie? Również ująłbym oba razem, albo do korekty.

 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

6.4 Można posiadać maksymalnie 1 życzenie na mapę. ? Strasznie niezrozumiałe.

Niezbyt rozumiem

 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

6.5 Życzeniem nie może być większa ilość życzeń. Stary
6.5 Prowadzący może spełnić jedynie 1 życzenie więźnia. Nowy

No to to co napisałeś jest identyczne do tego poprzedniego, które było niezrozumiałe. 

 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

7.7 Za zabicie Klawisza podczas FreeDay (niedziela) skutkuje się zabiciem wszystkich więźniów. Jeśli jednak był to wymuszony freeday w zwykły dzień, zasadę się nie stosuje. Czyli jeżeli drugi strażnik nie zabije całej reszty więźniów to ma być ukarany? "skutkuje" czyli strażnik nie ma zdania na ten temat.

Można to zmienić ewentualnie na Twoją wersję.

 

2 godziny temu, S3ReK napisał:

8.5 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu bądź bez mutacji: Ban 30 Stary
8.5 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu bądź bez mutacji: Przeniesienie -> Ban 15min -> Ban 1h Nowy

Zmienię. 

 

2 godziny temu, I3orix napisał:

Moje propozycje wyglądają następująco.

Pierwszą jest model dla vipa i jego broń, według mnie ten model broni dla tt i ct trochę średni jest parę osób pytałem i twierdzą podobnie. Lepiej prezentuje się ten o to model broni: https://gamebanana.com/skins/142553

Tutaj model vipa: https://gamebanana.com/skins/122478 ,a na święta stary dobry mikołaj dla tt: https://gamebanana.com/skins/128020 i do tego musi być oczywiście ta laska;d : https://gamebanana.com/skins/143171 < ona oczywiście dla tt i ct. I z modeli to by chyba było tyle ;d.

Kolejną sprawą są nutki. Kiedyś były bardzo tematyczne do danej zabawy, uważam, że można by to przywrócić. Z tego co pamiętam to było tam m.in: 

Killday:

 

Wojna gangów:

 

Ganiany: 

 

Chowany:

 

 

Zmienię tylko co do świątecznych bym się jeszcze wstrzymywał.

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności