Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inny problem i nie wiem czy to wina serwera czy adminów będących klawiszami.

Dzisiaj parę razy  klawisze wydający polecenia byli przeze mnie proszeni o powtórzenie lub napisanie polecenia, bo mówiłem, że niektórych nie słyszę zbyt dobrze. Rewox, Tymbarkowa i Karol byli do zrozumienia, inni klawisze, z którymi grałem są nie wyraźni.

 

Moje pytanie brzmi, czy jak klawisze wydają polecenia to w zamian nie słyszą i nie widzą tego co więźniowie piszą, czy do klawiszy nie dociera to, że ich nie wyraźnie słychać i to olewają?? Jako propozycję składam, by za klawiszy brali się osoby które coś ogarniają i słyszą lub widzą to co piszą więźniowie.

 

Trochę dziwne jest, że nie patrzą na chat w przypadku kiedy nie ma innej możliwości na jakąkolwiek komunikację między graczami niż chat.

 

Nie wiem na ile to jest możliwe technicznie, ale nie lepiej by było aby mikrofon był włączony na początku rundy dla każdego? Zamienić po prostu.

Uważam, że to byłoby lepsze rozwiązanie gdyż wtedy osoby z TT mogłyby zgłosić problem ze zrozumieniem prowadzącego, a w razie zamętu gracze CT będą mogli szybko zmutować więźniów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qeen grałem na kilku mapach dzisiaj i tylko raz mi się na czacie pojawiła informacja, że "włączona możliwość używania mikrofonów przez więźniów". Było to krótkie inf. ale tylko raz je zauważyłem, więc albo klawisze mają taką możliwość włączania lub plugin coś nie pyknął, a i tak nie jestem pewny czy coś było słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że jeżeli oni was nie słyszą, to też nie będą mogli mówić. To błąd w plikach ns'owskich csxguard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma być perm, ale tutaj chodzi że ban permanentny na wejście do CT...

Gracz wtedy nie będzie mógł wejść do CT

To proponuje sprecyzować trochę ten podpunkt, bo dzisiaj się chyba z 10 permów poleciało na 1 mapie... i oczywiście na odbanowanie ich otrzymałem chłostę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak mam to jeszcze inaczej sprecyzować, przepraszam ale jeżeli ktoś nie widzi, że to ban na CT to chyba jest ograniczony. No przecież  na chłopski rozum można to wziąć, jak można dać za takie coś perma na serwerze, perma to się dostaje ale tutaj chodzi o wejście do CT, a nie o bana normalnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam to jeszcze inaczej sprecyzować, przepraszam ale jeżeli ktoś nie widzi, że to ban na CT to chyba jest ograniczony. No przecież  na chłopski rozum można to wziąć, jak można dać za takie coś perma na serwerze, perma to się dostaje ale tutaj chodzi o wejście do CT, a nie o bana normalnego.

Patrz nawet ja nie doczytałem tego CT... xD

może te CT "przejechać" czerwonym kolorkiem?

8.5 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu bądź bez mutacji: Ban permanentny na CT

 

Wiadomo, żeby było bardziej "zauważalne" żeby nikt już nie dawał permów za brak mutacji... A admini banujący za to powinni przyszykować listę graczy do UB, BO TROCHĘ ICH JEST. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz nawet ja nie doczytałem tego CT... xD

może te CT "przejechać" czerwonym kolorkiem?

8.5 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu bądź bez mutacji: Ban permanentny na CT

 

Wiadomo, żeby było bardziej "zauważalne" żeby nikt już nie dawał permów za brak mutacji... A admini banujący za to powinni przyszykować listę graczy do UB, BO TROCHĘ ICH JEST. 

 

Poprawione. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby admin widział to co gracze piszą po śmierci. Gdy gracze się wyzywają, są niekulturalni na czacie to w zasadzie nie mozemy zareagować, jedynie gdy admin również nie żyje. 

Jeśli chodzi o tą propozycję, to faktycznie może to ułatwić banowanie graczy, którzy się wyzywają, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ułatwi to również klawiszowi (który posiadada admina) grę i może zepsuć całą rozgrywkę.

Po śmierci gracze często piszą co będą robić w następnej rundzie lub komentują poczynania innych więźniów. 

Dlatego proponuję dobrze się zastanowić przed dodaniem takiej możliwości. 

 

@ Q♥een Besiałke

Dokładnie, przecież również dla takich potrzeb został stworzony dział "Skargi".

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą propozycję, to faktycznie może to ułatwić banowanie graczy, którzy się wyzywają, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ułatwi to również klawiszowi (który posiadada admina) grę i może zepsuć całą rozgrywkę.

Po śmierci gracze często piszą co będą robić w następnej rundzie lub komentują poczynania innych więźniów. 

 

Dlatego myślę, że najlepiej zostawić tak jak jest, w przypadku kiedy ktoś zachowuje się nagannie można zrobić ss i podesłać na forum lub zgłosić adminowi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kolejni agenci

Jasno napisałem ze to juz dodałem xd

 

Nie potraficie nabijax postów ...

Vo do plugin to zobaczymy jak się sprawi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą propozycję, to faktycznie może to ułatwić banowanie graczy, którzy się wyzywają, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ułatwi to również klawiszowi (który posiadada admina) grę i może zepsuć całą rozgrywkę.

Po śmierci gracze często piszą co będą robić w następnej rundzie lub komentują poczynania innych więźniów. 

Dlatego proponuję dobrze się zastanowić przed dodaniem takiej możliwości. 

 

Gracze po śmierci mogą omawiać "taktyki" na say_team. Mi chodziło tylko o to aby admin widział zwykły say.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać powody kick'ów do amxmodmenu, bo zakładam, że nie ma.

Powody kick'ów:

  • Ogarnij się
  • Ping
  • Mikrofon +16 lub po mutacji
  • Kultura 
  • Lamisz

Itp. itd.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest jasno napisane, że za wejście do ct bez mutacji lub micro jest permanentny ban na ct. Otóż tu rodzi się problem, bo nie ma opcji nadania takiego bana, a ciągłe przenoszenie graczy jest trochę uciążliwe. Jest możliwość rozwiązania tego problemu?

 

@Daniel

Tylko, że to nie działa. Dziś nałożyłem kilka takich banów i dalej wchodzili do ct ...

Edytowane przez ℓυкαѕнн ♥
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rewox przecież na bodajże ostatniej stronie amxmodmenu.
Ale chyba ostatnio coś nie działało bo nałożyłem bana kolesiowi i nadal wchodził. 
Chyba, że to działa od zmiany mapy

Edytowane przez Daniel.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać HPK czyli plugin, który będzie wyrzucał i banował graczy z za dużym pingiem, limit dałbym 150 m/s. Taki jak na DD2 chociażby jest i wówczas dałbym immunitet adminom, bo jest ich mało a lepiej żeby był admin z pingiem niż żeby go nie było wcale, bo tutaj są potrzebni bardzooo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję usunąć ten model vipa, ponieważ gdy przykładowo gramy w zabawę "Kolorki czy jakoś tak" to vip ma zawsze kolor czarny, a znowu więźniowie mają losowy kolor "biały,pomarańczowy,żółty" 

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję również przywrócenie możliwości przenoszenia graczy do ct (oczywiście opcja tylko dla adminów) ponieważ teraz gdy kogoś przeniosę to od razu go wraca do tt.

 

@down

Wątpię bo czasem jak nie ma admina to jest 5ct na 5tt ... Dzis przykładowo bylo 11 tt i tylko ja w ct, przeniosłem jednego do mnie do pomocy i go cofnęło a sam juz mógł przejść w następnej rundzie :x

Edytowane przez ℓυкαѕнн ♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję również przywrócenie możliwości przenoszenia graczy do ct (oczywiście opcja tylko dla adminów) ponieważ teraz gdy kogoś przeniosę to od razu go wraca do tt 

To być może jest spowodowane przez plugin. Wydaję mnie się, że na serwerze jest plugin ct limitter czy coś, który gdy jest mniej niż 10 TT nie pozwoli na dodanie/przyłączenie się do CT. Dla przykładu 2 CT na 10 TT 3 CT na ponad 10 TT itd. 

Chociaż mogę się mylić, ale jeśli byłoby tak jak mówię, to masz rozwiązanie czemu ich ponownie przerzuca.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przykładowo bylo 11 tt i tylko ja w ct, przeniosłem jednego do mnie do pomocy i go cofnęło a sam juz mógł przejść w następnej rundzie :x

bo gracz który nie ma przegrane 3h na serwerze nie może być w CT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na serwerze jest top10 gangów? jeśli nie to co Wy na to żeby coś takiego wprowadzić? znajdowałoby się to w menu /gangi, że po wyborze danej opcji wyświetlało by nam się top10 gangów na serwerze. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności