Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje podmienić zabawę "polowanie" na kaczki https://amxx.pl/topic/93658-zabawy-do-jailbreak-by-cypis/

I proponuje wgrać limit zabawy do zabaw typu:

Cod mod

Paintball

Ninja;s day

Kill day

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

amxmodmenu jest zbugowane to właśnie to to powoduje wywalanie serwera

I zmień te modele,bo juz miesiac po haloween ;d

może być już Mikołaj.

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu (najprawdopodobniej weekend, bo tydzień mam zawalony) będę zmieniał modele na świąteczne, będę dodawał także parę bajerów, będzie event jak w przypadku halloween i wiele więcej, ale to wkrótce. Na razie jak ktoś ma jakieś propozycje (sensowne) modeli to prosiłbym o wysłanie tutaj. Jak nie będzie nic/nic sensownego to wgram coś na własną rękę jeżeli chodzi o modele :P 
Reszta w najbliższym czasie w informacjach :D 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skin gracza https://gamebanana.com/skins/128020

skin kosy https://gamebanana.com/skins/143171

Masz w menu h@ jeszcze prezenty więc wykorzystaj je jakoś podczas Eventu 

np. Chów gdzieś je na mapie będąc na SPECT.

 

 

Ganiany/cod mod

 

 

Edytowane przez Zygi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ustawić lepszą  mape startową niż jail_pyramid bo serwer często się buguje i resetuje. Dodaj plugin galileo (rtv).

 

Skiny z halloween jeszcze długo będą?

 

vXsir4.jpg

Edytowane przez Blackhill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2017 o 18:54, Blackhill napisał:

Proponuję ustawić lepszą  mape startową niż jail_pyramid bo serwer często się buguje i resetuje. Dodaj plugin galileo (rtv).

Ale ta mapa nie ma nic związanego z wywalaniem serwera.Powodem crashy są zapewnie jakieś gówna wgrane na serwer co nic praktycznie nie wnoszą do serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zygi said:

Ale ta mapa nie ma nic związanego z wywalaniem serwera.Powodem crashy są zapewnie jakieś gówna wgrane na serwer co nic praktycznie nie wnoszą do serwera.

 

Wiem że ta mapa nie ma nic związanego z wywalaniem serwera. Ja tylko zaproponowałem zmianę mapy startowej. Poza crashowaniem serwera cała konsola jest zawalona napisami po rusku.

 

I tak na naprawę nie ma co liczyć, widać że Headadmin od dawna nie interesuje się serwerem -  mamy już święta a na serwerze nadal jest Halloween.

Edytowane przez Blackhill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2017 o 18:54, Blackhill napisał:

Proponuję ustawić lepszą  mape startową niż jail_pyramid bo serwer często się buguje i resetuje

Jaką? Konkrety. Kiedyś dałem propozycję zmiany mapy startowej i nie było zbytnio głosów za. Musi być mała, więc jaka? Facebook?

4 godziny temu, Zygi napisał:

Ale ta mapa nie ma nic związanego z wywalaniem serwera.Powodem crashy są zapewnie jakieś gówna wgrane na serwer co nic praktycznie nie wnoszą do serwera.

Każdy plugin działa po coś, nie ma takiego, który działa po nic. 

2 godziny temu, Blackhill napisał:

Poza crashowaniem serwera cała konsola jest zawalona napisami po rusku.

Pierwszy raz coś takiego słyszę, jakieś konkrety, informacje, kiedy, jak? Dalej nic nie wiem. 

 

2 godziny temu, Blackhill napisał:

I tak na naprawę nie ma co liczyć, widać że Headadmin od dawna nie interesuje się serwerem -  mamy już święta a na serwerze nadal jest Halloween.

Kocham ludzi, którzy wypowiadają się na dany temat bez wcześniejszego obeznania w nim. Po prostu kocham. :) Święta są od weekendu dla Twojej wiadomości to tak jeszcze dodam. A to, że dawałem niejedną informację o zmianie od razu z halloweenowych modeli na świątecznych, czy to, że zrobię to w połowie grudnia to Cię ominęło rozumiem. Posta chciałeś nabić? Więcej wyczucia. 

Ewentualnie jak się coś nie podoba to zawsze można skargę pisać ;d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Shino said:

Jaką? Konkrety. Kiedyś dałem propozycję zmiany mapy startowej i nie było zbytnio głosów za. Musi być mała, więc jaka? Facebook?

Każdy plugin działa po coś, nie ma takiego, który działa po nic. 

Pierwszy raz coś takiego słyszę, jakieś konkrety, informacje, kiedy, jak? Dalej nic nie wiem. 

 

Kocham ludzi, którzy wypowiadają się na dany temat bez wcześniejszego obeznania w nim. Po prostu kocham. :) Święta są od weekendu dla Twojej wiadomości to tak jeszcze dodam. A to, że dawałem niejedną informację o zmianie od razu z halloweenowych modeli na świątecznych, czy to, że zrobię to w połowie grudnia to Cię ominęło rozumiem. Posta chciałeś nabić? Więcej wyczucia. 

Ewentualnie jak się coś nie podoba to zawsze można skargę pisać ;d

 

Wejdź na serwer, otwórz konsole i zobaczysz że cała jest zawalona czerwonymi napisami po rusku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blackhill napisał:

Wejdź na serwer, otwórz konsole i zobaczysz że cała jest zawalona czerwonymi napisami po rusku.

To polecam przeinstalowac Ci CS bo u mnie po crashu wszystko jest czyste. Nigdy nie spotkałem sie żeby na naszym serwerze były napisy w konsoli po rusku, a tym bardziej na czerwono. Zainstaluj sobie jakąś lepsza wersje ;)

Tez tak miałem kiedyś bo jak wchodzisz na ruski serwer to pobierają Ci się pliki zbędne i to możliwe jest spowodowane właśnie przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Shino said:

image.thumb.png.e1b41bbebf464803bf4059a859fa2cd2.png

Dalej nie wiem o co chodzi 

 

6 hours ago, vabastian said:

To polecam przeinstalowac Ci CS bo u mnie po crashu wszystko jest czyste. Nigdy nie spotkałem sie żeby na naszym serwerze były napisy w konsoli po rusku, a tym bardziej na czerwono. Zainstaluj sobie jakąś lepsza wersje ;)

Tez tak miałem kiedyś bo jak wchodzisz na ruski serwer to pobierają Ci się pliki zbędne i to możliwe jest spowodowane właśnie przez to

 

Tylko na tym serwerze takie coś mam.

OA8Ei6.jpg

 

PS> Dobre modele wgrałeś, ale skin małego bałwana w CT jest do bani (nie tylko ja tak sądzę). Proponuję CT dać jako mikołaji a więźniom zwykły skin. Albo TT jako czerwonych mikołaji a CT w niebieskim stroju.

 

Edytowane przez Blackhill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na JB komendy cl_forwardspeed itp. są właśnie wymuszane więc to coś z tym. Jednak mi sie nigdy w konsoli po crashu tak nie wyswietlalo. Proponuje przeinstalować/zainstalować inna wersje CS :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności