Besi523

Wasze propozycje konkursów

Losowanie - Byłoby to na zasadzie wplacenia jakieś symbolicznej kwoty i "zapisanie" się do losowania i pod np. jakimiś numerkami by były ukryte nagrody jak PSC, zniżki, VIP'y

Pytania o forum - Tutaj do dopracowania (propozycja Tymbarkowej)

Konkurs kreatywności (Filmik mako - na zasadzie najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa)

Rymowanka - Był kiedyś taki na walentynki, ale czemu by nie powtórzyć? ;)

Rysowanie - Narysowanie coś związanego z siecią na stronie http://sketchtoy.com/

Tylko i wyłącznie Losowanie- w nowym temacie użytkownicy mogliby się zapisywać do losowania i spośród nich wybrani by zostali zwycięzcy, bez żadnej wpłaty przy zapisie, bo suma nagród by wzrosła :D Ewentualnie w takim nowym temacie, każdy chętny by napisał, dlaczego to on ma zgarnąć podarunek bez losowania i wtedy Ty Queen z Karolem byście wybrali 4 osoby, które wg. was zasługują na PSC 50zł, jeśli Karol dysponuje 4x50zł PSC.

Konkurs kreatywności i Rysowanie musiałoby się odbywać gdzieś na TS, by na bieżąco robić to czego oczekujecie, bo w innym przypadku będą sobie pomagać jak wcześniej, jedni się wykażą, a drudzy nie zrobią nic.

Rymowanka, a później kto będzie sprawdzał czy nie wzięte z google??

Pytania o forum, też na TS, ale musicie mieć na uwadze, że na sieci są osoby z różnym stażem.

Według mnie 1v1 na kosy to nie jest zły pomysł. Wtedy nawet słabsi gracze by mieli szanse.
Jednak Jeżeli miałby mieć miejsce jakiś turniej to proponuję 1v1/3v3 ak/m4

@down

Ace są nieporównywalne ;)

A pamiętasz turniej awp? Organizacja dobra i wypalił. Wystarczą organizatorzy z głową.

Edited by rewox

Weźcie pod uwagę, że żeby robić turniej w cs, trzeba go zrobić zarówno w 1.6 jak i w GO. Ile razy były próby robienia takich turniejów i nie wypalały z braku organizacji, a co dopiero dwa turnieje..
Skoro już tak chcecie coś z CS to może na najlepsze ACE? Podawało by się link do demka z dokładnym czasem i ktoś by to oceniał.

@rewox 

Ale kiedy to było? Później była próba chyba 3 turniejów i żaden nie wypalił

Edited by Tymbarkowa

Jak wcześniej pisałem, według mnie losowanie najlepszą opcją, bo przede wszystkim każdy może wziąć udział, a nie będzie się liczyła czyjaś kreatywność, czy skill w grze, czy jakakolwiek wiedza odnośnie sieci/forum etc etc. a po prostu każdy będzie miał równy procent szansy na wygraną, co będzie fair dla wszystkich. Poza tym losowanie może zgromadzić większą ilość osób i nie wymaga zbytniego poświęcenia czasu, środków i ludzi, a jeszcze weźcie pod uwagę, że zaczął się rok szkolny i 90% z was musi się uczyć, także na sto procent żaden turniej by nie wypalił, chyba, że robić turniej dla 10 osób, co imo jest bezsensem, ale róbcie jak chcecie, ja tylko wyraziłem swój pogląd na to wszystko. 

Propozycja konkursu na Walentynki:

Turniej 2vs2 CS 1.6 albo CS:GO. W teamie musi się znajdować jeden mężczyzna oraz jedna kobieta. Na naszej sieci płci pięknej nie brakuje, więc konkurs mógłby się udać jeśli byliby chętni do rozegrania tego :)

Propozycja konkursu na Walentynki:

Turniej 2vs2 CS 1.6 albo CS:GO. W teamie musi się znajdować jeden mężczyzna oraz jedna kobieta. Na naszej sieci płci pięknej nie brakuje, więc konkurs mógłby się udać jeśli byliby chętni do rozegrania tego :)

Polaczekkkk jestem za tym taki drużynowy turniej dwójek :D

Tylko może żeby ludzie na 100% byli na turnieju to warto pobrać wpisowe? w postaci 5 zł od każdej osoby chętnej która chce wziąć udział i pula zebrana była by nagrodą dla wygranej pary lub jeśli miałbo by być 1vs1 to dla wygranego lub 5vs5 dla drużyny wygrana z puli :)

Generalnie dawno nie widziałem turnieju i żeby gralo się mixy, więc polecam Turniej Cs 1.6 - 1vs1 lub 2vs2 (dwójki K+M) lub 5vs5 ze wpisowym 5 zł/os.

To może być ciekawe jak w pokera na kase :D

Turniej 1v1 byłby dobrym pomyslem (w 1.6) - ale zeby to mialo rece i nogi to pobrać jakąś kwotę od każdego zapisanego uczestnika. Wtedy będzie wieksze pole do popisu z nagrodami i gracze byliby pewniakami - no i może serwer by coś zarobił :P

to trzeba by było poznać opinię większej liczy ludzi , założyć nowy temat , zrobić ankietę i ktoś z "góry" musiałby podjąć decyzję na jakich warunkach ..

Ja osobiście swój głos oddaje na turniej 1vs1 :) 

Co do losowania VIPów proponuję nie wpisywania numerku, tylko post "Biorę udział", następnie zliczyć ilość postów i 1/4 z tego to będą rozdane VIPy. Np. 20 osób wpisze się na konkurs to będzie 5 vipów do rozdania i numerki wylosowane będą oznaczać post. (kiedy wylosuje się np. 2 to 2 post będzie wygrany)

Chodzi mi bardziej o prostszą budowę. Jak widać, raz wygrywa 5 osób, raz jedna, a tak to wygrywałoby zawsze trochę więcej.

Edited by xKardzio

11 godzin temu, xKardzio napisał:

Co do losowania VIPów proponuję nie wpisywania numerku, tylko post "Biorę udział", następnie zliczyć ilość postów i 1/4 z tego to będą rozdane VIPy. Np. 20 osób wpisze się na konkurs to będzie 5 vipów do rozdania i numerki wylosowane będą oznaczać post. (kiedy wylosuje się np. 2 to 2 post będzie wygrany)

Chodzi mi bardziej o prostszą budowę. Jak widać, raz wygrywa 5 osób, raz jedna, a tak to wygrywałoby zawsze trochę więcej.

Oto chodzi by ilość wygranych nie była stała, bo jakby tak było, to zaraz całe forum byłoby w VIP. Chciałem zachęcić jak największą ilość osób do tego (im więcej osób tym większa szansa że ktoś wygra)

Tam kiedyś Sequell chciał zrobić Familiadę na ts, ale po dłuższym zastanawianiu taka zabawa nie ma sensu. Dużo jest przyczyn czemu taki konkurs nie wypali, ale nir chce mi się o nich mówić.

No to ja se myśle, kórde zrobiłbym coś fajnego. Co jest tak nostaligiczne i przyjemnie się ogląda? Co jest najlepszą telewizyjną bijatyką umysłową? 

1 z 10 

Jebneloby się zapisy. Jeżeli byłaby odpowiednia ilość graczy to git i robimy. Jak będzie za dużo to zrobimy eliminacje do tej 10. 

Osobiscie sam mogę przygotowac pytania. Zrobi się ankietę czy będziemy robić wiedzę ogólną czy dla debili o cs. Można zrobić rangi ts, z numerkami uczestników i ilością zachowanych żyć.

Robilem to kiedyś na JB i nie poszło źle. Na forum jest mniej dzieci Wiec poszłoby jeszcze lepiej. Karolek ogarnąłby nagrody itd. 

Halo! 

Aktywność na forum wzrosła, zbliżają się święta i pomyślałam o zorganizowaniu jakiegoś konkursu. 

Ale! Jest to konkurs dla was, więc chciałabym dowiedzieć się co byście chcieli. 

Na początku grudnia wystartuje konkurs na Mikołaja i Mikołajową, tak jak w zeszłym roku, będzie on polegał na wstawieniu fotki w klimacie świątecznym. 

Miałam jeszcze jeden pomysł, ale ze względu na to, że nie ma żadnego redaktora to nie mam tego z kim zrobić. I mój pomysł nie wypali. 

Jest jeszcze miesiąc, więc czekam na wszelkie propozycje, opatrzone opisem. 

@Kasia! 

1.Preferuję zrobić konkurs CS 1v1 lub 2v2 zależy ile użytkowników będzie brało udział. 

2. Śpiewanie kolęd na teamspeaka 3

3. Można też zrobić konkurs na zrobienie jakiegoś plakatu/figurki/czapki świątecznej, a żeby nie było żadnych oszustw byloby trzeba wysłać pracę na pocztę do miasta gdzie mieszka @-_- albo @Kasia!

Strasznie podoba mi się 3 ?❤️?

@Kasia! Fajnie zaproponowane z 3 podpunktem ?

2. Dzisiaj zapytam się administracji tsa

1. Jestem gospodarzem klasy znam się trochę na rzeczy hah i z chęcią mógłbym takie coś poprowadzić serwer wykupić albo hostowac z dobrym pingiem + 128 tickrate to też dla mnie nie problem ?? 

Edited by Troplelek.

4 godziny temu, Troplelek. napisał:

@Kasia! 

1.Preferuję zrobić konkurs CS 1v1 lub 2v2 zależy ile użytkowników będzie brało udział. 

2. Śpiewanie kolęd na teamspeaka 3

3. Można też zrobić konkurs na zrobienie jakiegoś plakatu/figurki/czapki świątecznej, a żeby nie było żadnych oszustw byloby trzeba wysłać pracę na pocztę do miasta gdzie mieszka @-_- albo @Kasia!

Strasznie podoba mi się 3 ?❤️?

1. Do tego trzeba mieć osobę która tym będzie w miarę sprawnie zarządzała. Niestety, ale na razie nie mamy takiej, więc coś takiego nie powstanie. No jeśli ktoś sam się zgłosi, aby to poprowadzić, to i nagrody się znajdą. ;)

2. To już indywidualnie ts, przecież ts i forum to oddzielne miejsca, także z tym do administracji ts'a. ;) 

3. Z tym wysyłaniem to na pewno nie, ale może jak w zeszłym roku, czyli prace (obojętnie w jakiej formie) były to chyba dekoracje świąteczne czy coś takiego, wystarczy fotka i podpis cs-classic odręcznie na kartce w tle. Ale o tym jeszcze pomyślimy. :D 

@ElPabloDeLaMori

A może to zastąpić jak zwykle, odpracowaniem warna? xD

Skoro zbliżają się święta, to może każdy będzie mógł jednorazowo ustawić sobie tytuł np. jak ma @Kasia! "Pani Stanowcza.". Oczywiście byłby do tego specjalny temat, gdzie każdy wpisałby co by chciał mieć ustawione. Z tego co wiem Administrator może zmieniać tytuły. ;) 

@Kasia!

Warn warnem, można go odpracować/wykupić i nie każdy go posiada/będzie posiadał. Moim zdaniem zmiana tytułu jest ciekawszym pomysłem. ;):P 

Edited by ElPabloDeLaMori

Może jakiś konkurs na umiejętność czytania ze zrozumieniem np.

@Kasia! tworzy tekst źródłowy,a z tego tekstu kilka pytań i trzeba na nie odpowiedź z tekstu źródłowego na pw do Katarzyny xD 

Oczywiście tak żeby nie było odpowiedzi na necie 

Temat zostaje dodany np o 20 i mamy x minut na rozwiązanie go w zależności od ilości pytań. 

Mam inne jeszcze propozycje co do konkursów xD 

W dniu 23.07.2018 o 12:55, Zyguś napisał:

Może jakiś konkurs na umiejętność czytania ze zrozumieniem np.

@Kasia! tworzy tekst źródłowy,a z tego tekstu kilka pytań i trzeba na nie odpowiedź z tekstu źródłowego na pw do Katarzyny xD 

Oczywiście tak żeby nie było odpowiedzi na necie 

Temat zostaje dodany np o 20 i mamy x minut na rozwiązanie go w zależności od ilości pytań. 

Mam inne jeszcze propozycje co do konkursów xD 

Można też to w formie dodawania posta do tematu z zatwierdzaniem postów. W sensie, że dopóki nie odkryję tego to nikt tego nie zobaczy. Było by to chyba lepsze. Mi wiadomości prywatne się "gubią". 

No to jak masz jeszcze to chętnie przyjmę. ^^

Miałam robić kolejny konkurs na początku wakacji, ale niestety zbyt wiele obowiązków w tym czasie zmusiło mnie do przesunięcia konkursu na sierpień. Kto przegląda dział graficzny ten wie, że dodałam tam logo/napis do konkursu na Miss i Mistera Forum. Konkurs postaram się ogłosić na początku sierpnia.