Besi523

Wasze propozycje konkursów

@Kasia! 

1.Preferuję zrobić konkurs CS 1v1 lub 2v2 zależy ile użytkowników będzie brało udział. 

2. Śpiewanie kolęd na teamspeaka 3

3. Można też zrobić konkurs na zrobienie jakiegoś plakatu/figurki/czapki świątecznej, a żeby nie było żadnych oszustw byloby trzeba wysłać pracę na pocztę do miasta gdzie mieszka @-_- albo @Kasia!

Strasznie podoba mi się 3 😂❤️👌

@Kasia! Fajnie zaproponowane z 3 podpunktem 😀

2. Dzisiaj zapytam się administracji tsa

1. Jestem gospodarzem klasy znam się trochę na rzeczy hah i z chęcią mógłbym takie coś poprowadzić serwer wykupić albo hostowac z dobrym pingiem + 128 tickrate to też dla mnie nie problem 😏😂 

Edited by Troplelek.

4 godziny temu, Troplelek. napisał:

@Kasia! 

1.Preferuję zrobić konkurs CS 1v1 lub 2v2 zależy ile użytkowników będzie brało udział. 

2. Śpiewanie kolęd na teamspeaka 3

3. Można też zrobić konkurs na zrobienie jakiegoś plakatu/figurki/czapki świątecznej, a żeby nie było żadnych oszustw byloby trzeba wysłać pracę na pocztę do miasta gdzie mieszka @-_- albo @Kasia!

Strasznie podoba mi się 3 😂❤️👌

1. Do tego trzeba mieć osobę która tym będzie w miarę sprawnie zarządzała. Niestety, ale na razie nie mamy takiej, więc coś takiego nie powstanie. No jeśli ktoś sam się zgłosi, aby to poprowadzić, to i nagrody się znajdą. ;)

2. To już indywidualnie ts, przecież ts i forum to oddzielne miejsca, także z tym do administracji ts'a. ;) 

3. Z tym wysyłaniem to na pewno nie, ale może jak w zeszłym roku, czyli prace (obojętnie w jakiej formie) były to chyba dekoracje świąteczne czy coś takiego, wystarczy fotka i podpis cs-classic odręcznie na kartce w tle. Ale o tym jeszcze pomyślimy. :D 

@ElPabloDeLaMori

A może to zastąpić jak zwykle, odpracowaniem warna? xD

Skoro zbliżają się święta, to może każdy będzie mógł jednorazowo ustawić sobie tytuł np. jak ma @Kasia! "Pani Stanowcza.". Oczywiście byłby do tego specjalny temat, gdzie każdy wpisałby co by chciał mieć ustawione. Z tego co wiem Administrator może zmieniać tytuły. ;) 

@Kasia!

Warn warnem, można go odpracować/wykupić i nie każdy go posiada/będzie posiadał. Moim zdaniem zmiana tytułu jest ciekawszym pomysłem. ;):P 

Edited by ElPabloDeLaMori